Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 26 - June 27, 2021

Републиканско Първенство по Билярд на 10-та топка гр. Петрич

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 64 (46/18)
72%
2 Mario Valchev
8 (6/2) 81 (46/35)
57%
3 Rumen Mutov
6 (5/1) 66 (37/29)
56%
3 Stoyan Karastoykov
5 (4/1) 52 (33/19)
63%
5 Stanimir Ruslanov
5 (4/1) 48 (33/15)
69%
5 Daniel Todorov
7 (5/2) 65 (41/24)
63%
5 Spasian Spasov
5 (4/1) 48 (30/18)
63%
5 Kristiyan Spasov
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
9 Milcho Makendjiev
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
Show more
9 Martin Savov
4 (3/1) 41 (22/19)
54%
9 Aleksandar Kasabov
6 (4/2) 64 (32/32)
50%
9 Radoslav Atanasov
6 (4/2) 70 (38/32)
54%
9 Evgeni Genchev
5 (3/2) 50 (26/24)
52%
9 Jivko Petkov
5 (3/2) 55 (31/24)
56%
9 Yoan Salambashev
5 (3/2) 54 (30/24)
56%
9 Дилиян Тиклев
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
17 Nikolai Hristov
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
17 Petar Ranchev
5 (3/2) 51 (26/25)
51%
17 Viktor Shishov
4 (2/2) 42 (18/24)
43%
17 Antoniy Kosev
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
17 Nikola Klinkachev
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
17 Georgi Zaverdzhiev
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Valentin Galyov
4 (2/2) 41 (17/24)
41%
17 Martin Boichev
5 (3/2) 50 (29/21)
58%
25 Angel Atanasov
4 (2/2) 39 (23/16)
59%
25 Radoslav Milkov
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
25 Lyubomir SuperLyubo Kostov
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
25 Nikolay Lazarov
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
25 Nikolai Iliev
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
25 Georgi Chomovski
4 (2/2) 41 (18/23)
44%
25 Jelqzko Bahchevanov
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
25 Kalin Varbanov
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
33 Krasimir Kameshev
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
33 Венцислав Димитров
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
33 Yoan Papazov
3 (1/2) 27 (8/19)
30%
33 Tsvetan Tsvetanov
2 (1/1) 18 (8/10)
44%
33 Andrei Izrantcev
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
33 Georgi Furtunov
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
33 Sashko Dimitrov
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
33 Mario Kucarov
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
33 Kristina Zlateva
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
33 Rad Urukov
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
33 Dinko Kotsev
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
33 Borislav Rizov
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
33 Aleksandyr Georgiev
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
33 Ivailo Cherkezov
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
33 Simeon Dimitrov
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Petyr Stanoev
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
49 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
49 Atanas Gyurov
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
49 Dimitar Andonov
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Ralitsa Karaminkova
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
49 Venci Stoqnov
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
49 Vasil Sandakchiev
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
49 David Penkov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Ivan Velinov
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
49 Martina Draganova
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
49 Nikola Kolev
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
49 Stanislav Milev
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
49 Nikola Kalaydzhiev
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
Starts Jun 26, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (60 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Bulgarian National Billiard Federation
Contact Georgi Bozhkov (georgi.bozhkov@boandbo.club, 00359879557554)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 09:59 
3   
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 09:59 
4   
Bulgaria
Dimitar Andonov
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Sat 09:59 
5   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Stanislav Milev
Sat 09:59 
6   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 09:59 
7   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 09:59 
8   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 09:59 
9   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 09:59 
10   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sat 09:59 
11   
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Venci Stoqnov
Sat 10:43 
12   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 10:51 
13   
Bulgaria
Petyr Stanoev
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 10:53 
14   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 11:08 
15   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Georgi Furtunov
Sat 11:14 
16   
Walk Over
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
 
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Borislav Rizov
Sat 11:23 
19   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 11:27 
20   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 11:34 
21   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Sat 11:45 
22   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 11:52 
23   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 11:55 
24   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 12:09 
25   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 12:10 
26   
Bulgaria
Atanas Gyurov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 12:31 
27   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 13:02 
28   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 13:09 
29   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Sat 13:14 
30   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 13:20 
31   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 13:00 
32   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 

Winner round 1

Race to 7
33   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 13:27 
34   
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Sat 13:33 
35   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sat 13:37 
36   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 14:10 
37   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sat 14:25 
38   
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 14:37 
39   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 14:40 
40   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
Sat 14:43 
41   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 15:06 
42   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 15:21 
43   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 15:22 
44   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 15:23 
45   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 15:45 
46   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 15:53 
47   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 15:53 
48   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 16:00 

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Varbanov
 
50   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Dimitar Andonov
Sat 16:20 
51   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 16:23 
52   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Sat 16:50 
53   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 15:00 
54   
Venci Stoqnov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 16:55 
55   
Bulgaria
Petyr Stanoev
Bulgaria
David Penkov
Sat 17:00 
56   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Walk Over
 
57   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Rizov
 
58   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 17:01 
59   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 17:05 
60   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 14:06 
61   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Atanas Gyurov
Sat 17:09 
62   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Bulgaria
Nikola Kolev
Sat 17:26 
63   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Angel Atanasov
Sat 17:35 
64   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
65   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 18:00 
66   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 18:12 
67   
Bulgaria
Nikolai Iliev
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 18:27 
68   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 18:30 
69   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 18:33 
70   
Bulgaria
Petar Ranchev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 18:37 
71   
Bulgaria
Petyr Stanoev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sat 19:28 
72   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 18:39 
73   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 19:01 
74   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 19:04 
75   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Sat 19:28 
76   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sat 19:38 
77   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 19:50 
78   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 19:54 
79   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Sat 19:55 
80   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 19:55 

Winners qualification

Race to 7
81   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Sat 20:12 
82   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 18:46 
83   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 20:43 
84   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
Sat 20:56 
85   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 20:57 
86   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 21:11 
87   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 21:14 
88   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 21:26 

Loser round 3

Race to 7
89   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sun 09:00 
90   
Bulgaria
Nikolai Iliev
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sun 09:00 
91   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sun 09:00 
92   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 09:00 
93   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Martin Boichev
Sun 09:00 
94   
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sun 09:00 
95   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Sun 09:03 
96   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 09:04 

Losers qualification

Race to 7
97   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sun 10:34 
98   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 10:08 
99   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sun 10:24 
100   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Sun 10:34 
101   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 10:28 
102   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Viktor Shishov
Sun 10:28 
103   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Valentin Galyov
Sun 09:40 
104   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sun 10:26 

Last sixteen

Race to 7
105   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sun 12:21 
106   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 12:21 
107   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sun 12:21 
108   
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 12:21 
109   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 12:21 
110   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sun 12:21 
111   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sun 12:21 
112   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Sun 12:21 

Quarter final

Race to 8
113   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 14:22  Table 1
114   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
Sun 14:21  Table 3
115   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sun 14:39  Table 4
116   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sun 14:39  Table 5

Semi final

Race to 8
117   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Stoyan Karastoykov
Sun 15:50  Table 3
118   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sun 15:50  Table 5

Final

Race to 9
119   
Bulgaria
Mario Valchev
R1
Bulgaria
Georgi Georgiev
R4
Sun 17:36  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants