Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 18, 2020

Лига по Билярд “Академията” - Дианабад - кръг 2

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 63 (45/18)
71%
2 Spasian Spasov
6 (5/1) 68 (41/27)
60%
3 Diliyan Tiklev
7 (5/2) 75 (42/33)
56%
3 Rumen Mutov
5 (4/1) 53 (33/20)
62%
5 Nikolai Hristov
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
5 Kristiyan Spasov
6 (4/2) 59 (35/24)
59%
5 Georgi Velichkov
6 (4/2) 62 (33/29)
53%
5 Aleksandyr Georgiev
5 (3/2) 54 (30/24)
56%
9 Andrei Izrantcev
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
Show more
9 Mario Valchev
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
9 Todor Zlatanov
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
9 Maksim Kostov
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
13 Sashko Dimitrov
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
13 Ivaylo Markov
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
13 Dinko Kotsev
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
13 Borislav Rizov
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
17 Ralitsa Karaminkova
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
17 Dani Chavanski
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
17 Ionut Grigorov
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
17 Georgi Ivanov
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
17 Ivan Velinov
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
17 Yordan Kirkov
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
17 Kalin Stefanov
5 (3/2) 55 (30/25)
55%
17 Martin Cachev
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
25 Antoniy Kosev
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
25 Ivaylo Cherkezov
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
25 Mario Kucarov
2 (1/1) 21 (8/13)
38%
25 Vasil Pezis
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
25 Ognyan Kolev
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 Martina Draganova
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
25 Georgi Petrov
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
25 Kaloqn Petrov
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Niki Ivanov
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
33 Stanislav Milev
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Valentin Alagenov
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
33 Adrian Georgiev
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
999 Bobi Toshev
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Jul 18, 2020, 10:45 AM (local time)
Starts Jul 18, 2020, 10:45 AM (local time)
Format Double to Single elimination (38 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Лига по Билярд - брой участия
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Както знаете Лигата по билярд ще се състои от 11 турнира в рамките на една година: ЮНИ 2020 – МАЙ 2021. От всеки турнир ще се отделя парична сума за голям награден фонд за финалния турнир през месец юни 2021. На него ще могат да участват само играчи, които са взели участие на поне 8 турнира от Лигата по билярд.

Правила:
- Дисциплина: 9-та топка; 1-ца на точката + правилото за 3 топки; Меджик рака е позволен.
- Формат: до 6 или 7; 1/2 финали до 8; Финал до 9
- Смесена схема - двойна елиминация и след това директна елининация в зависимост от броя на участниците.
- Входна такса - 20лв за професионалисти (Топ 32 в ранглистата на БНБФ) и 10лв за всички останали

Искаме да поканим всички билярд играчи от цяла България на верига турнири в следващата една година. Ще имаме добавен награден фонд от 300 лв + 100% от всички входни такси на участниците.

Турнирът ще се проведе на 18 юни събота , като ще ви очакваме до 10:00 часа за регистрация и теглене на схема.

Първото издание премина с голям успех и участие взеха почти 50 играчи.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 10:40  Table 1
2   
Bulgaria
Maksim Kostov
Walk Over
 
3   
Walk Over
Bulgaria
Todor Zlatanov
 
4   
Bulgaria
Borislav Rizov
Walk Over
 
5   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 10:40  Table 2
6   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Walk Over
 
7   
Walk Over
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
8   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Niki Ivanov
Sat 10:41  Table 3
9   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Stanislav Milev
Sat 10:41  Table 4
10   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
12   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Bobi Toshev
Sat 12:06 
13   
Walk Over
Romania
Ionut Grigorov
 
14   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
15   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
16   
Bulgaria
Valentin Alagenov
Bulgaria
Ghost 1
Sat 10:41 

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 12:56  Table 6
18   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 10:41  Table 5
19   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 10:41  Table 6
20   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 10:44  Table 7
21   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 12:05  Table 5
22   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 11:16  Table 5
23   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 11:57  Table 2
24   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 11:32  Table 3
25   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 11:43  Table 4
26   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 11:42  Table 7
27   
Bulgaria
Martin Tsachev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 11:48  Table 6
28   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 12:09  Table 1
29   
Bulgaria
Mario Valchev
Romania
Ionut Grigorov
Sat 12:04  Table 3
30   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 12:50  Table 7
31   
Bulgaria
Kaloqn Petrov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 12:51  Table 4
32   
Bulgaria
Valentin Alagenov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 12:52  Table 2

Loser round 1

Race to 7
33   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Valentin Alagenov
Sat 13:22  Table 2
34   
Walk Over
Bulgaria
Kaloqn Petrov
 
35   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Petrov
 
36   
Walk Over
Romania
Ionut Grigorov
 
37   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Adrian Georgiev
Sat 13:24  Table 1
38   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
39   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
40   
Bulgaria
Niki Ivanov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 13:06  Table 3
41   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 13:41  Table 4
42   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Markov
 
43   
Walk Over
Bulgaria
Antoniy Kosev
 
44   
Bulgaria
Bobi Toshev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 13:43 
45   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Rizov
 
46   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
47   
Walk Over
Bulgaria
Maksim Kostov
 
48   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 13:49 

Winner round 2

Race to 7
49   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 13:46  Table 6
50   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 13:42  Table 5
51   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 13:44  Table 7
52   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 14:06  Table 3
53   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 14:15  Table 2
54   
Bulgaria
Martin Tsachev
Russia
Andrei Izrantcev
  Table 2
55   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 14:31  Table 6
56   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 14:38  Table 7

Loser round 2

Race to 7
57   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Kaloqn Petrov
Sat 14:41  Table 1
58   
Bulgaria
Georgi Petrov
Romania
Ionut Grigorov
Sat 14:51  Table 3
59   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 15:16  Table 5
60   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 14:51  Table 4
61   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Ivaylo Markov
Sat 15:18  Table 6
62   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 15:46  Table 4
63   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 15:22  Table 7
64   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Mario Kucarov
 

Loser round 3

Race to 7
65   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 16:22  Table 3
66   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 16:23  Table 6
67   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 16:24  Table 5
68   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 15:58  Table 2
69   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 16:24  Table 1
70   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 17:13  Table 4
71   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Martin Tsachev
Sat 16:39  Table 7
72   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 15:42  Table 1

Winners qualification

Race to 7
73   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 17:11  Table 5
74   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 16:42  Table 2
75   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 17:14  Table 3
76   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 17:14  Table 1

Loser round 4

Race to 7
77   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 17:14  Table 6
78   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 17:31  Table 2
79   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 18:34  Table 4
80   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 17:51  Table 7

Losers qualification

Race to 7
81   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 18:34  Table 1
82   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 18:29  Table 2
83   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 19:31  Table 2
84   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 18:42  Table 6

Quarter final

Race to 7
85   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 20:46  Table 1
86   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 20:46  Table 2
87   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 20:46  Table 4
88   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 20:46  Table 6

Semi final

Race to 8
89   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 22:06  Table 2
90   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 22:07  Table 4

Final

Race to 9
91   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 23:16  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants