Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 26, 2021

Квалификация на EuroTour II - Этап I

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nikita Poluyan
7 (6/1) 105 (60/45)
57%
10000
2 Vladislav Tsirikov
6 (4/2) 85 (46/39)
54%
550
3 Alisa Dianisevichus
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
480
3 Александр Жданович
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
480
5 Ivan Gimbitsky
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
370
5 Dmitry Atrashkevich
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
370
7 Richard Halliday
4 (2/2) 58 (30/28)
52%
330
7 Alexander Gavrilenko
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
330
9 Andrey Gavrilenko
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
300
9 Evgeniy Yashchyn
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
300
9 Pavel Kulchi
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
300
9 Константин Конюхов
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
300
13 Виталий Демидович
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
235
Starts Jun 26, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (13 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Rankings Квалификация на EuroTour II
Organizer Billiards in Belarus
Contact Yana Halliday (yana.shut147@gmail.com, +375296166096)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Belarus
Александр Жданович
Walk Over
 
2   
Belarus
Alexander Gavrilenko
Belarus
Pavel Kulchi
Sat 10:57 
3   
Belarus
Ivan Gimbitsky
Belarus
Andrey Gavrilenko
Sat 10:57 
4   
Belarus
Evgeniy Yashchyn
Belarus
Виталий Демидович
Sat 10:57 
5   
Belarus
Alisa Dianisevichus
Walk Over
 
6   
Belarus
Vladislav Tsirikov
R2
South Africa
Richard Halliday
R1
Sat 10:57  Table 4
7   
Belarus
Константин Конюхов
Belarus
Nikita Poluyan
Sat 10:57 
8   
Walk Over
Belarus
Dmitry Atrashkevich
 

Winner round 1

Race to 9
9   
Belarus
Александр Жданович
Belarus
Alexander Gavrilenko
Sat 11:21 
10   
Belarus
Ivan Gimbitsky
Belarus
Evgeniy Yashchyn
Sat 11:50 
11   
Belarus
Alisa Dianisevichus
South Africa
Richard Halliday
R1
Sat 11:29  Table 4
12   
Belarus
Nikita Poluyan
Belarus
Dmitry Atrashkevich
Sat 11:25 

Loser round 1

Race to 9
13   
Walk Over
Belarus
Pavel Kulchi
 
14   
Belarus
Andrey Gavrilenko
Belarus
Виталий Демидович
Sat 11:47 
15   
Walk Over
Belarus
Vladislav Tsirikov
 
16   
Belarus
Константин Конюхов
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
17   
Belarus
Pavel Kulchi
Belarus
Nikita Poluyan
Sat 12:34  Table 4
18   
Belarus
Andrey Gavrilenko
South Africa
Richard Halliday
Sat 12:34 
19   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Evgeniy Yashchyn
Sat 13:14  Table 4
20   
Belarus
Константин Конюхов
Belarus
Alexander Gavrilenko
Sat 12:26 

Winners qualification

Race to 9
21   
Belarus
Александр Жданович
Belarus
Ivan Gimbitsky
Sat 13:17 
22   
Belarus
Alisa Dianisevichus
Belarus
Dmitry Atrashkevich
Sat 13:17 

Loser round 3

Race to 9
23   
Belarus
Nikita Poluyan
South Africa
Richard Halliday
Sat 13:39  Table 1
24   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Alexander Gavrilenko
Sat 13:57  Table 4

Losers qualification

Race to 9
25   
Belarus
Nikita Poluyan
Belarus
Ivan Gimbitsky
Sat 15:09 
26   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Dmitry Atrashkevich
Sat 15:02  Table 4

Semi final

Race to 9
27   
Belarus
Александр Жданович
Belarus
Vladislav Tsirikov
Sat 16:30 
28   
Belarus
Alisa Dianisevichus
Belarus
Nikita Poluyan
Sat 16:27  Table 4

Final

Race to 9
29   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Nikita Poluyan
Sat 17:47  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants