Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 18, 2021

Квалификация на EuroTour II - Финальный Этап

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Vladislav Tsirikov
5 (5/0) 70 (45/25)
64%
2 Richard Halliday
4 (3/1) 58 (34/24)
59%
3 Nikita Poluyan
4 (2/2) 57 (28/29)
49%
3 Aleksey Remez
4 (2/2) 53 (22/31)
42%
5 Daria Cheprasova
5 (3/2) 62 (33/29)
53%
5 Сергей Чавлытко
5 (3/2) 55 (30/25)
55%
7 Александр Жданович
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
7 Сергей Польский
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
9 Ivan Gimbitsky
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
9 Andrey Gavrilenko
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
9 Alexander Gavrilenko
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
9 Константин Конюхов
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
Starts Jul 18, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (12 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer Billiards in Belarus
Contact Yana Halliday (yana.shut147@gmail.com, +375296166096)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Belarus
Andrey Gavrilenko
Belarus
Константин Конюхов
Sun 09:50  Table 1
2   
Belarus
Daria Cheprasova
Belarus
Ivan Gimbitsky
Sun 09:50  Table 4
3   
Belarus
Alexander Gavrilenko
Belarus
Сергей Чавлытко
Sun 09:50  Table 5
4   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Сергей Польский
R1
Sun 11:21  Table 4

Winner round 1

Race to 9
5   
South Africa
Richard Halliday
Belarus
Andrey Gavrilenko
Sun 11:14  Table 5
6   
Belarus
Daria Cheprasova
Belarus
Aleksey Remez
Sun 11:21  Table 1
7   
Belarus
Nikita Poluyan
Belarus
Сергей Чавлытко
Sun 12:26  Table 5
8   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Александр Жданович
Sun 12:56  Table 4

Loser round 1

Race to 9
9   
Belarus
Константин Конюхов
Belarus
Александр Жданович
Sun 14:13  Table 5
10   
Belarus
Ivan Gimbitsky
Belarus
Сергей Чавлытко
Sun 14:07  Table 4
11   
Belarus
Alexander Gavrilenko
Belarus
Daria Cheprasova
Sun 13:18  Table 6
12   
Belarus
Сергей Польский
Belarus
Andrey Gavrilenko
Sun 13:10  Table 1

Loser round 2

Race to 8
13   
Belarus
Александр Жданович
Belarus
Сергей Чавлытко
Sun 15:04  Table 5
14   
Belarus
Daria Cheprasova
Belarus
Сергей Польский
R1
Sun 14:53  Table 1

Winners qualification

Race to 9
15   
South Africa
Richard Halliday
Belarus
Aleksey Remez
Sun 13:19 
16   
Belarus
Nikita Poluyan
Belarus
Vladislav Tsirikov
Sun 15:01  Table 4

Losers qualification

Race to 9
17   
Belarus
Сергей Чавлытко
Belarus
Aleksey Remez
Sun 16:14  Table 5
18   
Belarus
Daria Cheprasova
Belarus
Nikita Poluyan
Sun 16:36  Table 4

Semi final

Race to 9
19   
South Africa
Richard Halliday
Belarus
Nikita Poluyan
Sun 17:50  Table 4
20   
Belarus
Vladislav Tsirikov
Belarus
Aleksey Remez
Sun 17:20  Table 5

Final

Race to 9
21   
South Africa
Richard Halliday
Belarus
Vladislav Tsirikov
Sun 19:29  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants