Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 3, 2021

Благотворителен Турнир “Да помогнем на Преслава”

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Lyudmil Luchezarov Georgiev
5 (5/0) 49 (33/16)
67%
2 Bratislav Krastev
5 (4/1) 52 (31/21)
60%
3 Andrei Izrantcev
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
3 Yoan Salambashev
5 (4/1) 54 (33/21)
61%
5 Georgi Georgiev
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
5 Ognyan Kolev
4 (2/2) 43 (19/24)
44%
5 Antonio Nikolov
3 (2/1) 31 (15/16)
48%
5 Peter Stanev
5 (3/2) 54 (28/26)
52%
9 Martin Savov
3 (1/2) 34 (19/15)
56%
Show more
9 Angel Delchev
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
9 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
9 Vasil Pezis
3 (2/1) 20 (9/11)
45%
9 Teodor Chomovski
3 (2/1) 31 (20/11)
65%
9 Павел Стойнов
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
9 Dimityr Petrovski
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
9 Ivaylo Gyokov
2 (1/1) 20 (12/8)
60%
17 Йоан Папазов
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
17 Tsveti Minkova
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
17 Ghost 1
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
17 Stanislav Milev
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
17 Georgi Velichkov
3 (1/2) 12 (7/5)
58%
17 Desislava Bozhilova
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
17 Alexander Parvanov
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
17 Nedyalko Altanov
3 (1/2) 28 (10/18)
36%
25 Valentin Ivanov
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
Starts Jul 3, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Sat 10:36  Table 1
3   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Peter Stanev
Sat 10:37  Table 2
4   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 11:05  Table 9
5   
Bulgaria
Alexander Parvanov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
7   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Angel Delchev
Sat 10:36  Table 8
8   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov
 
9   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Nedyalko Altanov
Bulgaria
Tsveti Minkova
Sat 10:37  Table 3
11   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 10:38  Table 5
12   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
13   
Bulgaria
Йоан Папазов
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Павел Стойнов
Sat 10:37  Table 4
15   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Sat 11:41 
16   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
 

Winners qualification

Race to 7
17   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 11:41  Table 1
18   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 12:01 
19   
Bulgaria
Alexander Parvanov
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Sat 10:39  Table 6
20   
Angel Delchev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 11:28  Table 8
21   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Nedyalko Altanov
Sat 12:05  Table 3
22   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Antonio Nikolov
Sat 11:30  Table 5
23   
Bulgaria
Йоан Папазов
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 11:21  Table 4
24   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Sat 11:41  Table 2

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
26   
Bulgaria
Peter Stanev
Bulgaria
Valentin Ivanov
Sat 11:48  Table 9
27   
Walk Over
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
28   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
29   
Walk Over
Bulgaria
Tsveti Minkova
 
30   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
31   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
32   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 7
33   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Sat 12:40  Table 4
34   
Bulgaria
Peter Stanev
Bulgaria
Йоан Папазов
Sat 13:03  Table 2
35   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Stanislav Milev
Sat 13:26  Table 3
36   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nedyalko Altanov
Sat 12:40  Table 1
37   
Bulgaria
Tsveti Minkova
Bulgaria
Martin Savov
R1
Sat 12:56  Table 8
38   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Alexander Parvanov
Sat 12:02  Table 6
39   
Bulgaria
Павел Стойнов
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 12:03 
40   
Bulgaria
Ghost 1
Russia
Andrei Izrantcev
 

Last sixteen

Race to 7
41   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Bratislav Krastev
R2
Sat 14:59  Table 8
42   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 13:53  Table 1
43   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Peter Stanev
Sat 13:53  Table 3
44   
Angel Delchev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 13:54  Table 2
45   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Sat 13:53  Table 8
46   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Павел Стойнов
Sat 13:54  Table 4
47   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 13:54  Table 9
48   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 13:54  Table 6

Quarter final

Race to 7
49   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 16:03  Table 8
50   
Bulgaria
Peter Stanev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 15:19  Table 3
51   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Antonio Nikolov
Sat 15:38  Table 4
52   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Sat 15:49  Table 5

Semi final

Race to 7
53   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 17:03  Table 8
54   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 16:58  Table 9

Final

Race to 5
55   
Bulgaria
Bratislav Krastev
R1
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 18:12  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants