Shopping cart

Organization

MGL Cue Sports Poland

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

Warszawskie eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów 2022 na półmetku

Pierwszy turniej eliminacyjny i najwyższa frekwencja od... 2015 roku - na starcie aż 40 osób chętnych powalczyć w odmianę 8-bil o osiem miejsc w turnieju finałowym, który odbędzie się w listopadzie, a którego pula nagród to 20.000,- zł.

W finale, można powiedzieć, że bez niespodzianek, bo spotkali się mistrzowie Polski z 2019 roku (Paweł Krysiński) oraz z 2018 roku (Sebastian Szymkowski) - górą "góral", Paweł wygrywa mecz 4:1. Podium dopełnili zawodnicy klubu-gospodarza 147 Break Zamieniecka Filip Mazur oraz Brajan Sawicki. 

W drugim turnieju Paweł Krysiński liczył na powtórzenie sukcesu z pierwszych eliminacji, jednak Filip Mazur, który uległ Pawłowi w decydującej partii półfinału pierwszego turnieju, tym razem wziął rewanż i pokonał lidera rankingu, również w "deciderze". Na podium ponownie Brajan Sawicki oraz srebrny medalista MP Amatorów z 2009 roku, Adam Kuryłek, który odrobił tym samym straty po falstarcie w pierwszych eliminacjach, które zakończył na 33 miejscu.

Na półmetku eliminacji prowadzi Paweł Krysiński przed Filipem Mazurem, na trzecich miejscach Sebastian Szymkowski oraz Brajan Sawicki.

#PoolBilliard #MGLcuesports #BSAC2022 #MPA2022 #8ball

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment