EERSTE EUROTOUR TICKETS VERDEELD
Afgelopen zondag werd er in De Distel in Roosendaal bij de eerste stop van de Predator Road to Assen gestreden om de eerste 2 tickets voor de Eurotour, die van 25 tot en met 27 september wordt gehouden in Assen. Ivo Aarts maakte zijn favorietenrol waar en ging er met het ticket en prijzengeld vandoor. De verrassing van de dag was Norvoo Noogi. Ondanks dat hij in de finale goed van start ging, wist hij Ivo niet te verschalken. Door het behalen van de finale pakte Norvoo het 2e ticket en is ook hij geplaatst voor de Eurotour in Assen.
Het eerstvolgende toernooi van de Predator Road to Assen wordt op 17 augustus georganiseerd bij Mokum in Amsterdam. (Het toernooi in Woensel is verplaatst tot na de vakantie) Hieronder vind je data van de Predator Road to Assen en de links om je in te schrijven.
Meer deelnemers betekent meer prijzengeld. Dus ook al win je geen ticket, heb je toch kans op prijzengeld. De beste 16 ontvangen bij een vol veld:
1e € 350,- + Eurotourticket twv € 200,-
2e € 250,- + Eurotourticket twv € 200,-
3e € 200,-
5e € 115,-
9e € 67,5,-
Mocht je toch niet aanwezig kunnen zijn volg de toernooien dan via onze livestream.
17 augustus, Mokum, Amsterdam, Prijzengeld € 2000,- (bij vol veld)
7 september, The Wizards, Lelystad, Prijzengeld € 2000,- (bij vol veld)
13 september, SPC Woensel, Woensel, Prijzengeld € 2000,- (bij vol veld)
21 september, Kings & Queens, Assen, Prijzengeld € 2000,- (bij vol veld)