Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Sat 12:40Table 4
  
 
33
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
Winner to Last sixteen  
Sat 13:03Table 2
  
 
34
Bulgaria
Peter Stanev
 
Bulgaria
Йоан Папазов
 
Winner to Last sixteen  
Sat 13:26Table 3
  
 
35
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
Bulgaria
Stanislav Milev
 
Winner to Last sixteen  
Sat 12:40Table 1
  
 
36
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Nedyalko Altanov
 
Winner to Last sixteen  
Sat 12:56Table 8
  
 
37
Bulgaria
Tsveti Minkova
 
Bulgaria
Martin Savov
 
Winner to Last sixteen  
Sat 12:02Table 6
  
 
38
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
Bulgaria
Alexander Parvanov
 
Winner to Last sixteen  
Sat 12:03
  
 
39
Bulgaria
Павел Стойнов
 
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
Winner to Last sixteen  
  
 
40
Bulgaria
Ghost 1
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
Winner to Last sixteen  
  
 
25
Walk Over
 
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
 
Sat 11:48Table 9
  
 
26
Bulgaria
Peter Stanev
 
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
 
  
 
27
Walk Over
 
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
 
  
 
28
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Walk Over
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Bulgaria
Tsveti Minkova
 
 
  
 
30
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
Walk Over
 
 
  
 
31
Walk Over
 
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
  
 
32
Bulgaria
Ghost 1
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Russia
Andrei Izrantcev
 
32
Walk Over
 
 
Sat 10:36Table 1
  
 
17 2
Bulgaria
Teodor Chomovski
 
16
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
 
Sat 10:37Table 2
  
 
9 3
Bulgaria
Vasil Pezis
 
24
Bulgaria
Peter Stanev
 
 
Sat 11:05Table 9
  
 
25 4
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
8
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
 
  
 
5 5
Bulgaria
Alexander Parvanov
 
28
Walk Over
 
 
  
 
21 6
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
12
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
 
Sat 10:36Table 8
  
 
13 7
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
20
Angel Delchev
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Bulgaria
Martin Savov
 
 
  
 
3 9
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
30
Walk Over
 
 
Sat 10:37Table 3
  
 
19 10
Bulgaria
Nedyalko Altanov
 
14
Bulgaria
Tsveti Minkova
 
 
Sat 10:38Table 5
  
 
11 11
Bulgaria
Stanislav Milev
 
22
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
 
  
 
7 13
Bulgaria
Йоан Папазов
 
26
Walk Over
 
 
Sat 10:37Table 4
  
 
23 14
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
10
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
Sat 11:41
  
 
15 15
Bulgaria
Ghost 1
 
18
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
 
 
Sat 11:41Table 1
  
 
17
Russia
Andrei Izrantcev
 
Bulgaria
Teodor Chomovski
 
Loser to #40  
Sat 12:01
  
 
18
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
Loser to #39  
Sat 10:39Table 6
  
 
19
Bulgaria
Alexander Parvanov
 
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
Loser to #38  
Sat 11:28Table 8
  
 
20
Angel Delchev
 
Bulgaria
Martin Savov
 
Loser to #37  
Sat 12:05Table 3
  
 
21
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
Bulgaria
Nedyalko Altanov
 
Loser to #36  
Sat 11:30Table 5
  
 
22
Bulgaria
Stanislav Milev
 
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
Loser to #35  
Sat 11:21Table 4
  
 
23
Bulgaria
Йоан Папазов
 
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
Loser to #34  
Sat 11:41Table 2
  
 
24
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
 
Loser to #33  
Sat 14:59Table 8
  
 
41
Bulgaria
Teodor Chomovski
 
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
 
Sat 13:53Table 1
  
 
42
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
 
Sat 13:53Table 3
  
 
43
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
Bulgaria
Peter Stanev
 
 
Sat 13:54Table 2
  
 
44
Angel Delchev
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Sat 13:53Table 8
  
 
45
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
 
Sat 13:54Table 4
  
 
46
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
Sat 13:54Table 9
  
 
47
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
Bulgaria
Martin Savov
 
 
Sat 13:54Table 6
  
 
48
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
 
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
 
Sat 16:03Table 8
  
 
49
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
 
Sat 15:19Table 3
  
 
50
Bulgaria
Peter Stanev
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Sat 15:38Table 4
  
 
51
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
 
Sat 15:49Table 5
  
 
52
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
 
Sat 17:03Table 8
  
 
53
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Sat 16:58Table 9
  
 
54
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
 
Sat 18:12Table 8
  
 
55
Bulgaria
Bratislav Krastev
 
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
 
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final