Lo de Eva (Pool & Food)
Campello
June 11, 2021
II CAMPEONATO DE ESPAÑA Absoluto de Bola 10 Pool 2020-21 - Cuadro B
10-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Sat
10:11
Table 7
49
Daniel Gutiérrez
IGNACIO B. LOPEZ BLANCO
Sat
09:19
Table 2
50
Miguel Ángel Crespo de la Torre
JUAN B. GUTIERREZ RODRIGUEZ
Sat
10:46
Table 2
51
Isaac Buceta Gomez
Pelayo Cueli
Sat
10:18
Table 8
52
Fran Doval
JESUS J. GARCIA GOMEZ
Sat
07:55
Table 7
45
Daniel Gutiérrez
Iván Núñez
Sat
07:57
Table 8
46
Miguel Ángel Crespo de la Torre
Rafael López Medina
Sat
09:20
Table 1
47
Isaac Buceta Gomez
Mirella Feito Sanchez
Sat
09:16
Table 8
48
LUIS G. FERNANDEZ CROS
Fran Doval
Fri
23:06
Table 5
33
Fernando Dumont
Daniel Gutiérrez
Fri
22:51
Table 4
34
David Del Puerto Martin
Iván Núñez
Fri
22:59
Table 7
35
Pedro Manuel Nieto Diaz
Miguel Ángel Crespo de la Torre
Fri
23:10
Table 3
36
Rafael López Medina
Carlos Ojeda
Fri
23:31
Table 2
37
Ruslan Ovstroskyi
Isaac Buceta Gomez
Sat
07:53
Table 1
38
Mirella Feito Sanchez
Ivan Sienes Folgar
Sat
07:53
Table 2
39
LUIS G. FERNANDEZ CROS
Jose Enfedaque Franco
Sat
07:53
Table 3
40
SERGIO PEREZ GONZALEZ
Fran Doval
Fri
21:42
Table 3
25
Victor Rodriguez Castell
Fernando Dumont
Fri
21:58
Table 7
26
JOSE LOPEZ
David Del Puerto Martin
Fri
22:18
Table 5
27
Pedro Manuel Nieto Diaz
Alvaro Millan Mallo
Fri
22:20
Table 2
28
Arturo Izu
Rafael López Medina
Fri
22:25
Table 1
29
Ruslan Ovstroskyi
GUILLERMO CANTOS VENTURINI
Fri
23:00
30
Adrian Morillas
Mirella Feito Sanchez
Fri
22:25
Table 6
31
LUIS G. FERNANDEZ CROS
Jose Antonio Monerri
Fri
22:30
Table 8
32
Francisco Tarrega monfort
SERGIO PEREZ GONZALEZ
Fri
17:28
Table 1
1
1
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
32
Victor Rodriguez Castell
Fri
18:11
Table 6
17
2
Fernando Dumont
16
Fran Doval
Fri
18:26
Table 7
9
3
Jose Enfedaque Franco
24
JOSE LOPEZ
Fri
18:25
Table 1
25
4
JUAN B. GUTIERREZ RODRIGUEZ
8
David Del Puerto Martin
Fri
18:33
Table 4
5
5
IGNACIO B. LOPEZ BLANCO
28
Pedro Manuel Nieto Diaz
Fri
18:58
Table 6
21
6
Ivan Sienes Folgar
12
Alvaro Millan Mallo
Fri
19:18
Table 1
13
7
Isaac Buceta Gomez
20
Arturo Izu
Fri
19:25
Table 2
29
8
Rafael López Medina
4
Alvaro Canóniga García
Fri
19:26
Table 4
3
9
Ruben Omar Docampo
30
Ruslan Ovstroskyi
Fri
20:00
Table 7
19
10
GUILLERMO CANTOS VENTURINI
14
Carlos Ojeda
Fri
20:00
11
11
JESUS J. GARCIA GOMEZ
22
Adrian Morillas
Fri
20:01
Table 2
27
12
Mirella Feito Sanchez
6
Miguel Ángel Crespo de la Torre
Fri
20:17
Table 5
7
13
LUIS G. FERNANDEZ CROS
26
Pelayo Cueli
Fri
20:32
Table 1
23
14
Iván Núñez
10
Jose Antonio Monerri
Fri
20:33
Table 4
15
15
Daniel Gutiérrez
18
Francisco Tarrega monfort
Fri
20:53
Table 3
31
16
SERGIO PEREZ GONZALEZ
2
Héctor del Amo
Fri
20:53
Table 8
17
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
Fran Doval
Loser to #40
Fri
21:02
Table 5
18
Jose Enfedaque Franco
JUAN B. GUTIERREZ RODRIGUEZ
Loser to #39
Fri
21:03
Table 6
19
IGNACIO B. LOPEZ BLANCO
Ivan Sienes Folgar
Loser to #38
Fri
21:13
Table 7
20
Isaac Buceta Gomez
Alvaro Canóniga García
Loser to #37
Fri
21:22
Table 2
21
Ruben Omar Docampo
Carlos Ojeda
Loser to #36
Fri
21:32
Table 1
22
JESUS J. GARCIA GOMEZ
Miguel Ángel Crespo de la Torre
Loser to #35
Fri
21:38
Table 4
23
Pelayo Cueli
Iván Núñez
Loser to #34
Fri
21:41
Table 8
24
Daniel Gutiérrez
Héctor del Amo
Loser to #33
Sat
01:05
41
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
JUAN B. GUTIERREZ RODRIGUEZ
Loser to #50
Sat
07:53
Table 4
42
IGNACIO B. LOPEZ BLANCO
Alvaro Canóniga García
Loser to #49
Sat
07:53
Table 5
43
Ruben Omar Docampo
JESUS J. GARCIA GOMEZ
Loser to #52
Sat
07:53
Table 6
44
Pelayo Cueli
Héctor del Amo
Loser to #51
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification