Bulgaria
The Academy - Dianabad
Sofia
May 24, 2021

Хендикап Лига - Май - 3 кръг

9-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
  
 
33
Bulgaria
Ghost 1
 
Bulgaria
Павел Стойнов
C
 
Winner to Last sixteen  
Mon 15:15Table 5
  
 
34
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
 
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
 
Winner to Last sixteen  
Mon 14:48Table 4
  
 
35
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
 
Bulgaria
Kiril Dinev
 
Winner to Last sixteen  
Mon 14:49Table 8
  
 
36
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
 
Bulgaria
Borislav Bosev
C
 
Winner to Last sixteen  
Mon 14:22Table 3
  
 
37
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
 
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
 
Winner to Last sixteen  
Mon 15:34Table 6
  
 
38
Bulgaria
Stanislav Milev
B
 
Romania
Ionut Grigorov
B
 
Winner to Last sixteen  
Mon 14:26Table 9
  
 
39
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
 
Bulgaria
Ivan Velinov
B
 
Winner to Last sixteen  
Mon 14:34Table 6
  
 
40
Bulgaria
Vasil Pezis
B
 
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
 
Winner to Last sixteen  
  
 
25
Walk Over
 
Bulgaria
Ghost 1
 
 
  
 
26
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
 
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
 
  
 
27
Walk Over
 
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
 
  
 
28
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
Walk Over
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
  
 
30
Bulgaria
Stanislav Milev
 
Walk Over
 
 
  
 
31
Walk Over
 
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
 
  
 
32
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Bulgaria
Martin Savov
 
32
Walk Over
 
 
  
 
17 2
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
 
16
Bulgaria
Ghost 1
 
 
Mon 12:45Table 9
  
 
9 3
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
 
24
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
 
 
Mon 12:33Table 1
  
 
25 4
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
8
Bulgaria
Ivan Velinov
B
 
 
  
 
5 5
Bulgaria
Martin Cachev
 
28
Walk Over
 
 
Mon 12:33Table 2
  
 
21 6
Romania
Ionut Grigorov
B
 
12
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
 
 
Mon 12:33Table 3
  
 
13 7
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
 
20
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
 
  
 
3 9
Bulgaria
Borislav Bosev
 
30
Walk Over
 
 
Mon 13:23Table 8
  
 
19 10
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
14
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
 
 
Mon 12:34Table 4
  
 
11 11
Bulgaria
Иво Стефанов
B
 
22
Bulgaria
Stanislav Milev
B
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Bulgaria
Kiril Dinev
 
 
  
 
7 13
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
26
Walk Over
 
 
Mon 12:34Table 5
  
 
23 14
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
 
10
Russia
Andrei Izrantcev
B
 
 
Mon 12:33Table 8
  
 
15 15
Bulgaria
Vasil Pezis
B
 
18
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
Mon 13:13Table 6
  
 
17
Bulgaria
Martin Savov
A
 
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
 
Loser to #40  
Mon 13:39Table 9
  
 
18
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
 
Bulgaria
Ivan Velinov
B
 
Loser to #39  
Mon 14:12Table 2
  
 
19
Bulgaria
Martin Cachev
D
 
Romania
Ionut Grigorov
B
 
Loser to #38  
Mon 13:24Table 3
  
 
20
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
 
Loser to #37  
Mon 14:15Table 8
  
 
21
Bulgaria
Borislav Bosev
C
 
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
Loser to #36  
Mon 13:37Table 4
  
 
22
Bulgaria
Иво Стефанов
B
 
Bulgaria
Kiril Dinev
 
Loser to #35  
Mon 13:55Table 5
  
 
23
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
 
Russia
Andrei Izrantcev
B
 
Loser to #34  
Mon 13:36Table 1
  
 
24
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
Bulgaria
Павел Стойнов
C
 
Loser to #33  
Mon 16:48Table 1
  
 
41
Bulgaria
Martin Savov
A
 
Bulgaria
Vasil Pezis
B
 
 
Mon 16:48Table 2
  
 
42
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
 
Bulgaria
Павел Стойнов
C
 
 
Mon 16:49Table 3
  
 
43
Bulgaria
Martin Cachev
D
 
Bulgaria
Borislav Bosev
C
 
 
Mon 16:49Table 4
  
 
44
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
 
 
Mon 16:50Table 8
  
 
45
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
Bulgaria
Kiril Dinev
 
 
Mon 16:50Table 6
  
 
46
Bulgaria
Иво Стефанов
B
 
Romania
Ionut Grigorov
B
 
 
Mon 16:50Table 5
  
 
47
Russia
Andrei Izrantcev
B
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
 
 
Mon 16:50Table 9
  
 
48
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
Bulgaria
Ivan Velinov
B
 
 
Mon 18:20Table 9
  
 
49
Bulgaria
Vasil Pezis
B
 
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
 
 
Mon 17:51Table 3
  
 
50
Bulgaria
Borislav Bosev
C
 
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
 
Mon 17:52Table 8
  
 
51
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
Romania
Ionut Grigorov
B
 
 
Mon 18:08Table 5
  
 
52
Russia
Andrei Izrantcev
B
 
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
 
Mon 19:30Table 9
  
 
53
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
 
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
 
Mon 19:12Table 8
  
 
54
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
 
 
Mon 20:25Table 8
  
 
55
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
 
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final