Poland
Klub Dekada
Sosnowiec
May 4 - May 5, 2021

Dekada Online 14

Multiball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Tue 21:51Table 1
  
 
49
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
Poland
Wojciech Głąb
 
Winner to Quarter final  
Tue 21:43Table 3
  
 
50
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
Poland
Maciej Nowakowski
 
Winner to Quarter final  
Tue 22:13Table 7
  
 
51
Poland
JERZY REGIELI
 
Poland
Jacek Wrzos
 
Winner to Quarter final  
Tue 22:20Table 5
  
 
52
Poland
Izabela Łącka
 
Poland
Piotr Garus
 
Winner to Quarter final  
Tue 21:29Table 1
  
 
45
Brazil
Filip Kraupe
 
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
 
Tue 21:25Table 8
  
 
46
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
Poland
Darek Kidawa
 
 
Tue 21:43Table 7
  
 
47
Poland
JERZY REGIELI
 
Poland
Adrian Spyt
 
 
Tue 21:50Table 5
  
 
48
Poland
Adam van der Coghen
 
Poland
Izabela Łącka
 
 
Tue 20:40Table 4
  
 
33
Brazil
Filip Kraupe
 
Poland
Mariusz Krawiec
 
 
Tue 21:02Table 1
  
 
34
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
 
Tue 20:42Table 2
  
 
35
Poland
Maciej Bandyk
 
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
 
Tue 20:37Table 7
  
 
36
Poland
Jakub Kraupe
 
Poland
Darek Kidawa
 
 
Tue 20:42Table 6
  
 
37
Poland
Artur Lisowski
 
Poland
JERZY REGIELI
 
 
Tue 20:54Table 3
  
 
38
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
Poland
Adrian Spyt
 
 
Tue 21:17Table 5
  
 
39
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
Poland
Adam van der Coghen
 
 
Tue 20:58Table 8
  
 
40
Poland
Izabela Łącka
 
Poland
Grzegorz Szymela
 
 
  
 
25
Poland
Dawid Sobiech
 
Brazil
Filip Kraupe
 
 
Tue 19:59Table 1
  
 
26
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
Poland
Karol Bujny
 
 
Tue 19:28Table 8
  
 
27
Poland
Norbert Wojaczek
 
Poland
Maciej Bandyk
 
 
Tue 20:00Table 8
  
 
28
Poland
Kacper Kubica
 
Poland
Jakub Kraupe
 
 
Tue 20:17Table 6
  
 
29
Poland
Artur Lisowski
 
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
 
Tue 20:13Table 3
  
 
30
Poland
Artur Bronikowski
 
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
 
Tue 20:24Table 5
  
 
31
Poland
Anika Braksator
 
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
 
Tue 20:24Table 8
  
 
32
Poland
Patryk Laufernicki
 
Poland
Izabela Łącka
 
 
Sun 15:47
  
 
1 1
Poland
Grzegorz Szymela
 
32
Poland
Dawid Sobiech
 
 
Tue 18:31Table 7
  
 
17 2
Poland
Maciej Nowakowski
 
16
Brazil
Filip Kraupe
 
 
Tue 19:03Table 6
  
 
9 3
Poland
Adam van der Coghen
 
24
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
 
Tue 18:45Table 2
  
 
25 4
Poland
Karol Bujny
 
8
Poland
Sambor Stachowiak
 
 
Tue 18:01Table 2
  
 
5 5
Poland
Norbert Wojaczek
 
28
Poland
Wojciech Głąb
 
 
Tue 18:01Table 3
  
 
21 6
Poland
Adrian Spyt
 
12
Poland
Maciej Bandyk
 
 
Tue 18:31Table 8
  
 
13 7
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
20
Poland
Kacper Kubica
 
 
Tue 18:36Table 1
  
 
29 8
Poland
JERZY REGIELI
 
4
Poland
Jakub Kraupe
 
 
Tue 18:57Table 8
  
 
3 9
Poland
Rafa Dekste
 
30
Poland
Artur Lisowski
 
 
Tue 19:02Table 1
  
 
19 10
Poland
Darek Kidawa
 
14
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
 
Tue 18:11Table 5
  
 
11 11
Poland
Artur Bronikowski
 
22
Poland
Piotr Garus
 
 
Tue 19:07Table 5
  
 
27 12
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
6
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
 
Tue 18:05Table 1
  
 
7 13
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
26
Poland
Anika Braksator
 
 
Tue 18:02Table 4
  
 
23 14
Poland
Jacek Wrzos
 
10
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
 
Tue 19:12Table 4
  
 
15 15
Poland
Mariusz Krawiec
 
18
Poland
Patryk Laufernicki
 
 
Tue 18:13Table 6
  
 
31 16
Poland
Izabela Łącka
 
2
Poland
Michał Malicki
 
 
Tue 19:38Table 7
  
 
17
Poland
Grzegorz Szymela
 
Poland
Maciej Nowakowski
 
Loser to #40  
Tue 19:42Table 6
  
 
18
Poland
Adam van der Coghen
 
Poland
Sambor Stachowiak
 
Loser to #39  
Tue 19:15Table 2
  
 
19
Poland
Wojciech Głąb
 
Poland
Adrian Spyt
 
Loser to #38  
Tue 19:29Table 1
  
 
20
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
Poland
JERZY REGIELI
 
Loser to #37  
Tue 19:45Table 5
  
 
21
Poland
Rafa Dekste
 
Poland
Darek Kidawa
 
Loser to #36  
Tue 19:57Table 2
  
 
22
Poland
Piotr Garus
 
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
Loser to #35  
Tue 19:15Table 3
  
 
23
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
Poland
Jacek Wrzos
 
Loser to #34  
Tue 20:05Table 4
  
 
24
Poland
Mariusz Krawiec
 
Poland
Michał Malicki
 
Loser to #33  
Tue 21:06Table 7
  
 
41
Poland
Maciej Nowakowski
 
Poland
Sambor Stachowiak
 
Loser to #50  
Tue 21:17Table 6
  
 
42
Poland
Wojciech Głąb
 
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
Loser to #49  
Tue 21:06Table 4
  
 
43
Poland
Rafa Dekste
 
Poland
Piotr Garus
 
Loser to #52  
Tue 21:06Table 2
  
 
44
Poland
Jacek Wrzos
 
Poland
Michał Malicki
 
Loser to #51  
Tue 22:32
  
 
53
Poland
Sambor Stachowiak
 
Poland
JERZY REGIELI
 
 
Tue 22:20Table 1
  
 
54
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
 
Tue 22:19Table 6
  
 
55
Poland
Rafa Dekste
 
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
 
Tue 23:08Table 2
  
 
56
Poland
Michał Malicki
 
Poland
Piotr Garus
 
 
Tue 23:02Table 1
  
 
57
Poland
JERZY REGIELI
 
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
 
Tue 23:43Table 2
  
 
58
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
Poland
Piotr Garus
 
 
Tue 23:58Table 1
  
 
59
Poland
JERZY REGIELI
 
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final