Bulgaria
The Academy - Dianabad
Sofia
February 13, 2021

Лига по Билярд "Академията" - 8 кръг

9-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Sat 16:20Table 8
  
 
49
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
Winner to Quarter final  
Sat 15:52Table 4
  
 
50
Bulgaria
Viktor Iliev
 
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
Winner to Quarter final  
Sat 17:26Table 1
  
 
51
Bulgaria
Martin Savov
 
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
Winner to Quarter final  
Sat 17:26Table 8
  
 
52
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Winner to Quarter final  
Sat 15:39Table 8
  
 
45
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
Bulgaria
Георги Чаушев
 
 
Sat 14:41Table 4
  
 
46
Bulgaria
Viktor Iliev
 
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
 
Sat 16:20Table 3
  
 
47
Bulgaria
Martin Savov
 
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
 
Sat 16:45Table 1
  
 
48
Bulgaria
Mario Kucarov
 
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
 
Sat 14:38Table 8
  
 
33
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
Bulgaria
Viktor Shishov
 
 
Sat 14:10Table 6
  
 
34
Bulgaria
Георги Чаушев
 
Bulgaria
Yoan Papazov
 
 
Sat 13:32Table 9
  
 
35
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Sat 13:57Table 2
  
 
36
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
 
Sat 14:08Table 3
  
 
37
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Bulgaria
Martin Savov
 
 
Sat 14:40Table 5
  
 
38
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
Bulgaria
Niki Ivanov
 
 
Sat 15:11Table 9
  
 
39
Bulgaria
Mario Kucarov
 
Bulgaria
Stanislav Milev
 
 
Sat 14:38Table 4
  
 
40
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
Bulgaria
Mario Valchev
 
 
Sat 12:41Table 6
  
 
25
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
 
Sat 13:07Table 4
  
 
26
Greece
Stavros Karapiperis
 
Bulgaria
Георги Чаушев
 
 
Sat 12:35
  
 
27
Bulgaria
Martin Cachev
 
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
 
Sat 13:06Table 2
  
 
28
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
 
Sat 13:15Table 6
  
 
29
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
 
Sat 13:20Table 5
  
 
30
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Sat 12:20Table 5
  
 
31
Bulgaria
Mario Kucarov
 
Bulgaria
Georgi Chavanski
 
 
Sat 13:51Table 4
  
 
32
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
 
Sat 10:35Table 8
  
 
1 1
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
32
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
 
Sat 10:35Table 1
  
 
17 2
Bulgaria
Mario Valchev
 
16
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
 
Sat 11:20Table 3
  
 
9 3
Greece
Stavros Karapiperis
 
24
Bulgaria
Stanislav Milev
 
 
Sat 10:39Table 3
  
 
25 4
Bulgaria
Георги Чаушев
 
8
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
 
Sat 11:41Table 2
  
 
5 5
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
28
Bulgaria
Martin Cachev
 
 
Sat 11:38Table 9
  
 
21 6
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
12
Bulgaria
Niki Ivanov
 
 
Sat 10:36Table 2
  
 
13 7
Bulgaria
Daniel Todorov
 
20
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
 
Sat 10:36Table 4
  
 
29 8
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
4
Bulgaria
Martin Savov
 
 
Sat 11:49Table 2
  
 
3 9
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
30
Bulgaria
Vasil Pezis
 
 
Sat 10:37Table 5
  
 
19 10
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
14
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
 
Sat 10:37Table 6
  
 
11 11
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
22
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
 
Sat 11:32Table 1
  
 
27 12
Bulgaria
Viktor Iliev
 
6
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Sat 11:32Table 5
  
 
7 13
Bulgaria
Mario Kucarov
 
26
Bulgaria
Yoan Papazov
 
 
Sat 10:37Table 9
  
 
23 14
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
10
Bulgaria
Georgi Chavanski
 
 
Sat 11:49Table 6
  
 
15 15
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
18
Bulgaria
Viktor Shishov
 
 
Sat 12:23Table 8
  
 
31 16
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
2
Bulgaria
Spasian Spasov
 
 
Sat 12:30Table 9
  
 
17
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Mario Valchev
 
Loser to #40  
Sat 13:01Table 3
  
 
18
Bulgaria
Stanislav Milev
 
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
Loser to #39  
Sat 12:40Table 5
  
 
19
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
Bulgaria
Niki Ivanov
 
Loser to #38  
Sat 11:57Table 4
  
 
20
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Bulgaria
Martin Savov
 
Loser to #37  
Sat 12:25Table 2
  
 
21
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
Loser to #36  
Sat 12:21Table 1
  
 
22
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
Loser to #35  
Sat 13:31Table 1
  
 
23
Bulgaria
Yoan Papazov
 
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
Loser to #34  
Sat 13:51Table 8
  
 
24
Bulgaria
Viktor Shishov
 
Bulgaria
Spasian Spasov
 
Loser to #33  
Sat 14:14Table 1
  
 
41
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
Loser to #50  
Sat 14:22Table 9
  
 
42
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Loser to #49  
Sat 15:33Table 2
  
 
43
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
Loser to #52  
Sat 14:53Table 6
  
 
44
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
Bulgaria
Spasian Spasov
 
Loser to #51  
Sat 18:59Table 1
  
 
53
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
 
Sat 18:59Table 2
  
 
54
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
Sat 18:59Table 8
  
 
55
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
 
Sat 18:59Table 9
  
 
56
Bulgaria
Spasian Spasov
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Sat 20:50Table 8
  
 
57
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
Sat 20:50Table 9
  
 
58
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Sat 21:45Table 8
  
 
59
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final