Bulgaria
The Academy - Dianabad
Sofia
December 21, 2020

Хендикап Лига - Декември - 3 кръг

9-Ball
Round 1
Round 2
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
  
 
1 1
Bulgaria
Георги Чаушев
 
64
Walk Over
 
 
Mon 19:01Table 3
  
 
33 2
Bulgaria
Дани Хаджиев
 
32
Bulgaria
Людмил Златков
 
 
  
 
17 3
Bulgaria
Daniel Todorov
 
48
Walk Over
 
 
  
 
49 4
Walk Over
 
16
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
  
 
9 5
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
56
Walk Over
 
 
  
 
41 6
Walk Over
 
24
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
 
  
 
25 7
Bulgaria
Nikolai Dinev
 
40
Walk Over
 
 
  
 
57 8
Walk Over
 
8
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
 
  
 
5 9
Bulgaria
Martina Draganova
 
60
Walk Over
 
 
  
 
37 10
Walk Over
 
28
Bulgaria
Martin Cachev
 
 
  
 
21 11
Bulgaria
Stanislav Milev
 
44
Walk Over
 
 
  
 
53 12
Walk Over
 
12
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
 
  
 
13 13
Bulgaria
Nikola Kolev
 
52
Walk Over
 
 
  
 
45 14
Walk Over
 
20
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
 
  
 
29 15
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
36
Walk Over
 
 
  
 
61 16
Walk Over
 
4
Bulgaria
Mario Valchev
 
 
  
 
3 17
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
 
62
Walk Over
 
 
Mon 19:01Table 1
  
 
35 18
Bulgaria
Ivaylo Markov
 
30
Bulgaria
Vasil Pezis
 
 
  
 
19 19
Greece
Stavros Karapiperis
 
46
Walk Over
 
 
  
 
51 20
Walk Over
 
14
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
  
 
11 21
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
54
Walk Over
 
 
  
 
43 22
Walk Over
 
22
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
 
  
 
27 23
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
38
Walk Over
 
 
  
 
59 24
Walk Over
 
6
Bulgaria
Spasian Spasov
 
 
  
 
7 25
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
58
Walk Over
 
 
  
 
39 26
Walk Over
 
26
Bulgaria
Yavor Nedelchev
 
 
  
 
23 27
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
42
Walk Over
 
 
  
 
55 28
Walk Over
 
10
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
  
 
15 29
Netherlands
Fred van der Sluis
 
50
Walk Over
 
 
  
 
47 30
Walk Over
 
18
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Mon 19:34Table 1
  
 
31 31
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
34
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
 
  
 
63 32
Walk Over
 
2
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
 
Mon 20:20Table 3
  
 
33
Bulgaria
Георги Чаушев
 
Bulgaria
Дани Хаджиев
 
 
Mon 19:39Table 2
  
 
34
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
Mon 19:02Table 2
  
 
35
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
 
Mon 19:02Table 4
  
 
36
Bulgaria
Nikolai Dinev
 
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
 
  
 
37
Bulgaria
Martina Draganova
 
Bulgaria
Martin Cachev
 
 
Mon 19:03Table 5
  
 
38
Bulgaria
Stanislav Milev
 
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
 
  
 
39
Bulgaria
Nikola Kolev
 
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
 
Mon 19:03Table 8
  
 
40
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
Bulgaria
Mario Valchev
 
 
Mon 19:55Table 9
  
 
41
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
 
Bulgaria
Vasil Pezis
 
 
Mon 19:55Table 4
  
 
42
Greece
Stavros Karapiperis
 
Bulgaria
Павел Стойнов
 
 
Mon 20:10Table 8
  
 
43
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
 
Mon 20:42Table 5
  
 
44
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
Bulgaria
Spasian Spasov
 
 
Mon 19:04Table 6
  
 
45
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
Bulgaria
Yavor Nedelchev
 
 
Mon 19:59Table 6
  
 
46
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Mon 19:04Table 9
  
 
47
Netherlands
Fred van der Sluis
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Mon 20:12Table 1
  
 
48
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
 
Mon 21:14Table 3
  
 
49
Bulgaria
Георги Чаушев
 
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
 
Mon 20:58Table 2
  
 
50
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
 
Mon 20:45Table 4
  
 
51
Bulgaria
Martin Cachev
 
Bulgaria
Stanislav Milev
 
 
Mon 20:58Table 8
  
 
52
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
Bulgaria
Mario Valchev
 
 
Mon 21:07Table 9
  
 
53
Bulgaria
Vasil Pezis
 
Greece
Stavros Karapiperis
 
 
Mon 21:24Table 5
  
 
54
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Spasian Spasov
 
 
Mon 21:11Table 6
  
 
55
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
Russia
Andrei Izrantcev
 
 
Mon 21:19Table 1
  
 
56
Bulgaria
Viktor Iliev
 
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
 
Mon 22:38Table 8
  
 
57
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
 
Mon 22:30Table 2
  
 
58
Bulgaria
Martin Cachev
 
Bulgaria
Mario Valchev
 
 
Mon 22:56Table 2
  
 
59
Greece
Stavros Karapiperis
 
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
 
Mon 22:38
  
 
60
Russia
Andrei Izrantcev
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Mon 22:55Table 8
  
 
61
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Bulgaria
Martin Cachev
 
 
Tue 00:55Table 8
  
 
62
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Tue 00:56Table 8
  
 
63
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
Bulgaria
Viktor Iliev
 
 
Round 1
Round 2
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final