Denmark
ABK31 Ålborg
Aalborg
September 6, 2020

2020 - LANDSMESTERSKABET 10-ball - KLASSE M

10-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final
Sun 20:05Table 1
  
 
25
Denmark
Martin Søndergaard
 
Denmark
Theis Magle
 
Winner to Semi final  
Sun 19:55Table 3
  
 
26
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
Winner to Semi final  
Sun 18:01Table 1
  
 
23
Denmark
Martin Søndergaard
 
Denmark
Adib Issa
 
 
Sun 18:01Table 3
  
 
24
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
 
Sun 15:02Table 2
  
 
17
Denmark
Bjarke Larsen
 
Denmark
Martin Søndergaard
 
 
Sun 15:59Table 3
  
 
18
Denmark
Adib Issa
 
Denmark
Søren Rydlund
 
 
Sun 16:40Table 1
  
 
19
Denmark
Michael Moesgaard
 
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
 
Sun 15:59Table 4
  
 
20
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
Denmark
Christian Choi Sikivat Hansen
 
 
  
 
13
Walk Over
 
Denmark
Bjarke Larsen
 
 
Sun 14:15Table 3
  
 
14
Denmark
Lars Tolbod
 
Denmark
Adib Issa
 
 
Sun 14:40Table 1
  
 
15
Denmark
Michael Moesgaard
 
Denmark
Helene Krogsgaard Mikkelsen
 
 
Sun 14:49Table 4
  
 
16
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
Denmark
Baseer Paracha
 
 
  
 
1 1
Denmark
Theis Magle
 
16
Walk Over
 
 
Sun 10:10Table 1
  
 
9 2
Denmark
Christian Choi Sikivat Hansen
 
8
Denmark
Bjarke Larsen
 
 
Sun 10:10Table 2
  
 
5 3
Denmark
Lars Tolbod
 
12
Bulgaria
Stanislav Stanev
 
 
Sun 10:10Table 3
  
 
13 4
Denmark
Adib Issa
 
4
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
 
Sun 10:10Table 4
  
 
3 5
Denmark
Søren Rydlund
 
14
Denmark
Michael Moesgaard
 
 
Sun 11:19Table 1
  
 
11 6
Norway
Kar Shing Cheng
 
6
Denmark
Helene Krogsgaard Mikkelsen
 
 
Sun 11:27Table 4
  
 
7 7
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
10
Denmark
Martin Søndergaard
 
 
Sun 11:31Table 2
  
 
15 8
Denmark
Baseer Paracha
 
2
Denmark
Søren Hartner Terp
 
 
Sun 12:57Table 3
  
 
9
Denmark
Theis Magle
 
Denmark
Christian Choi Sikivat Hansen
 
Loser to #20  
Sun 12:57Table 2
  
 
10
Bulgaria
Stanislav Stanev
 
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
Loser to #19  
Sun 13:05Table 1
  
 
11
Denmark
Søren Rydlund
 
Norway
Kar Shing Cheng
 
Loser to #18  
Sun 12:57Table 4
  
 
12
Denmark
Martin Søndergaard
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
Loser to #17  
Sun 16:17Table 2
  
 
21
Denmark
Theis Magle
 
Bulgaria
Stanislav Stanev
 
Loser to #25  
Sun 17:09Table 4
  
 
22
Norway
Kar Shing Cheng
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
Loser to #26  
Sun 21:17Table 3
  
 
27
Bulgaria
Stanislav Stanev
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
 
Sun 22:08Table 1
  
 
28
Norway
Kar Shing Cheng
 
Denmark
Theis Magle
 
 
Sun 23:30Table 1
  
 
29
Bulgaria
Stanislav Stanev
 
Denmark
Theis Magle
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final