Denmark
Herlev PC
Herlev
February 15 - February 16, 2020

2020 - LANDSMESTERSKABET 9-ball - KLASSE M

9-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final
Sat 17:41Table 3
  
 
25
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
Denmark
Martin Søndergaard
 
Winner to Semi final  
Sat 17:41Table 1
  
 
26
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
Denmark
Christian Pless
 
Winner to Semi final  
Sat 14:51Table 5
  
 
23
Denmark
Theis Magle
 
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
 
Sat 16:01Table 2
  
 
24
Denmark
Sorin Dimtofte
 
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
 
Sat 12:52Table 4
  
 
17
Denmark
Helene Krogsgaard Mikkelsen
 
Denmark
Theis Magle
 
 
Sat 13:22Table 2
  
 
18
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
 
Sat 14:33Table 6
  
 
19
Denmark
Sorin Dimtofte
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
 
Sat 14:08Table 1
  
 
20
Denmark
Henrik Andersen
 
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
 
  
 
13
Walk Over
 
Denmark
Helene Krogsgaard Mikkelsen
 
 
  
 
14
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
Walk Over
 
 
  
 
15
Walk Over
 
Denmark
Sorin Dimtofte
 
 
  
 
16
Denmark
Henrik Andersen
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
16
Walk Over
 
 
Sat 10:33Table 1
  
 
9 2
Denmark
Martin Søndergaard
 
8
Denmark
Helene Krogsgaard Mikkelsen
 
 
Sat 10:33Table 2
  
 
5 3
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
12
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
 
  
 
13 4
Walk Over
 
4
Denmark
Søren Hartner Terp
 
 
  
 
3 5
Macedonia (FYROM)
Samir Saciri
 
14
Walk Over
 
 
Sat 10:33Table 4
  
 
11 6
Denmark
Sorin Dimtofte
 
6
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
 
Sat 10:33Table 5
  
 
7 7
Denmark
Henrik Andersen
 
10
Denmark
Christian Pless
 
 
  
 
15 8
Walk Over
 
2
Denmark
Theis Magle
 
 
Sat 12:12Table 6
  
 
9
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
Denmark
Martin Søndergaard
 
Loser to #20  
Sat 12:32Table 5
  
 
10
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
Denmark
Søren Hartner Terp
 
Loser to #19  
Sat 12:11Table 1
  
 
11
Macedonia (FYROM)
Samir Saciri
 
Denmark
Gert H. N. Laursen
 
Loser to #18  
Sat 11:51Table 3
  
 
12
Denmark
Christian Pless
 
Denmark
Theis Magle
 
Loser to #17  
Sat 14:52Table 4
  
 
21
Denmark
Martin Søndergaard
 
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
Loser to #25  
Sat 13:38Table 3
  
 
22
Macedonia (FYROM)
Samir Saciri
 
Denmark
Christian Pless
 
Loser to #26  
Sat 20:27Table 1
  
 
27
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
Denmark
Kim Bing Sandhøj
 
 
Sat 20:24Table 4
  
 
28
Macedonia (FYROM)
Samir Saciri
 
Denmark
Jesper Vestergaard Nielsen
 
 
Sat 21:46Table 2
  
 
29
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
Macedonia (FYROM)
Samir Saciri
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final