Netherlands
House of Billiards Weert
Weert
December 7, 2019

HOB WEERT #10 MONEYPOOL TOERNOOI LEG

Multiball
Losers qualification
Loser round 7
Loser round 6
Loser round 5
Loser round 4
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winner round 2
Winner round 3
Winners qualification
Final
Sat 19:10Table 1
  
 
61
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
Netherlands
Anthony Weinhold
 
 
Sat 19:06Table 3
  
 
60
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
 
Sat 18:24Table 3
  
 
57
Netherlands
Renko Smolenaers
 
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
 
Sat 18:10Table 3
  
 
58
Uganda
Cyriel Ledoux
 
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
 
Sat 17:59Table 6
  
 
55
Belgium
Michiel Yperman
 
Netherlands
Renko Smolenaers
 
 
Sat 17:41Table 3
  
 
56
Belgium
Steve Henkens
 
Uganda
Cyriel Ledoux
 
 
Sat 17:18Table 5
  
 
49
Belgium
Michiel Yperman
 
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
 
 
Table 6
  
 
50
Netherlands
Renko Smolenaers
 
Netherlands
Siento Meinhardt
 
 
Sat 17:11
  
 
51
Belgium
Steve Henkens
 
Belgium
Brice Elskens
 
 
Sat 17:17Table 3
  
 
52
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
Uganda
Cyriel Ledoux
 
 
Sat 16:46Table 4
  
 
45
Belgium
Michiel Yperman
 
Netherlands
Carlo Stals
 
 
Sat 17:33
  
 
46
Netherlands
Renko Smolenaers
 
Netherlands
Jeroen van Kuringen
 
 
Sat 16:12Table 3
  
 
47
Belgium
Steve Henkens
 
Netherlands
Lawrence Coppen
 
 
Sat 16:35
  
 
48
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
Netherlands
Sjon Van bommel
 
 
Sat 16:04Table 5
  
 
33
Belgium
Michiel Yperman
 
Belgium
Ufuk Baygünes
 
 
Sat 15:42Table 3
  
 
34
Netherlands
Wesley Ummels
 
Netherlands
Carlo Stals
 
 
Sat 16:03Table 9
  
 
35
Netherlands
Renko Smolenaers
 
Brazil
Rolf Stals
 
 
Sat 15:40Table 4
  
 
36
Netherlands
Jeroen van Kuringen
 
Belgium
Ronald Douven
 
 
Sat 15:40Table 7
  
 
37
Belgium
Stef Claessens
 
Belgium
Steve Henkens
 
 
Sat 15:40Table 1
  
 
38
Netherlands
Sandy Ummels
 
Netherlands
Lawrence Coppen
 
 
Sat 15:42Table 8
  
 
39
Belgium
Wouter Henckens
 
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
 
Sat 15:40Table 9
  
 
40
Netherlands
Giny Duits
 
Netherlands
Sjon Van bommel
 
 
  
 
25
Walk Over
 
Belgium
Michiel Yperman
 
 
  
 
26
Netherlands
Wesley Ummels
 
Walk Over
 
 
  
 
27
Walk Over
 
Netherlands
Renko Smolenaers
 
 
  
 
28
Netherlands
Jeroen van Kuringen
 
Walk Over
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Belgium
Stef Claessens
 
 
  
 
30
Netherlands
Sandy Ummels
 
Walk Over
 
 
  
 
31
Walk Over
 
Belgium
Wouter Henckens
 
 
  
 
32
Netherlands
Giny Duits
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Netherlands
Sjon Van bommel
 
32
Walk Over
 
 
Sat 14:05Table 1
  
 
17 2
Belgium
Michiel Yperman
 
16
Netherlands
Anthony Weinhold
 
 
Sat 14:05Table 2
  
 
9 3
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
24
Netherlands
Wesley Ummels
 
 
  
 
25 4
Walk Over
 
8
Netherlands
Siento Meinhardt
 
 
  
 
5 5
Netherlands
Lawrence Coppen
 
28
Walk Over
 
 
Sat 14:10Table 5
  
 
21 6
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
 
12
Netherlands
Renko Smolenaers
 
 
Sat 14:05Table 3
  
 
13 7
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
20
Netherlands
Jeroen van Kuringen
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Belgium
Steve Henkens
 
 
  
 
3 9
Belgium
Ronald Douven
 
30
Walk Over
 
 
Sat 14:05Table 4
  
 
19 10
Belgium
Stef Claessens
 
14
Poland
Arek Pach
 
 
Sat 14:05Table 6
  
 
11 11
Brazil
Rolf Stals
 
22
Netherlands
Sandy Ummels
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Uganda
Cyriel Ledoux
 
 
  
 
7 13
Netherlands
Carlo Stals
 
26
Walk Over
 
 
Sat 14:05Table 7
  
 
23 14
Belgium
Wouter Henckens
 
10
Belgium
Brice Elskens
 
 
Sat 14:05Table 9
  
 
15 15
Belgium
Ufuk Baygünes
 
18
Netherlands
Giny Duits
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
 
Sat 14:55Table 1
  
 
17
Netherlands
Sjon Van bommel
 
Netherlands
Anthony Weinhold
 
Loser to #40  
Sat 14:47Table 2
  
 
18
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
Netherlands
Siento Meinhardt
 
Loser to #39  
Sat 14:51Table 9
  
 
19
Netherlands
Lawrence Coppen
 
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
 
Loser to #38  
Sat 14:47Table 7
  
 
20
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
Belgium
Steve Henkens
 
Loser to #37  
Sat 14:38Table 4
  
 
21
Belgium
Ronald Douven
 
Poland
Arek Pach
 
Loser to #36  
Sat 15:29Table 6
  
 
22
Brazil
Rolf Stals
 
Uganda
Cyriel Ledoux
 
Loser to #35  
Sat 15:29Table 8
  
 
23
Netherlands
Carlo Stals
 
Belgium
Brice Elskens
 
Loser to #34  
Sat 14:45Table 3
  
 
24
Belgium
Ufuk Baygünes
 
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
Loser to #33  
Sat 16:03Table 2
  
 
41
Netherlands
Anthony Weinhold
 
Netherlands
Siento Meinhardt
 
Loser to #50  
Sat 15:56Table 6
  
 
42
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
 
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
Loser to #49  
Sat 15:59Table 1
  
 
43
Poland
Arek Pach
 
Uganda
Cyriel Ledoux
 
Loser to #52  
Sat 16:00Table 7
  
 
44
Belgium
Brice Elskens
 
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
Loser to #51  
Sat 17:42
  
 
53
Netherlands
Anthony Weinhold
 
Netherlands
Johan van Veldhoven
 
Loser to #58  
Sat 16:47Table 2
  
 
54
Poland
Arek Pach
 
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
Loser to #57  
Sat 18:01Table 4
  
 
59
Netherlands
Anthony Weinhold
 
Poland
Arek Pach
 
Loser to #61  
Sat 22:38
  
 
62
Poland
Arek Pach
 
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
 
Losers qualification
Loser round 7
Loser round 6
Loser round 5
Loser round 4
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winner round 2
Winner round 3
Winners qualification
Final