Sweden
BK Borgen
Helsingborg
October 12 - October 13, 2019

Swedish 3-cushion Tour (Klass 1) Södra 2019/20:2

Three-cushion
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Sat 18:26
  
 
49
Sweden
Anders Kall
 
Sweden
Torsten Svendsen
 
Winner to Quarter final  
Sat 18:53
  
 
50
Sweden
Olle Nisslert
 
Sweden
Ratcha Alievski
 
Winner to Quarter final  
Sat 18:45
  
 
51
Sweden
Göran Espe
 
Sweden
Richard Lundin
 
Winner to Quarter final  
Sat 18:20
  
 
52
Sweden
uldis martinovs
 
Sweden
Ingvar Pettersson
 
Winner to Quarter final  
Sat 17:10
  
 
45
Sweden
Ken Hultqvist
 
Sweden
Anders Kall
 
 
Sat 17:13
  
 
46
Sweden
Mark Mahyar Jenabpour
 
Sweden
Olle Nisslert
 
 
Sat 17:17
  
 
47
Sweden
Eladio Garcia
 
Sweden
Göran Espe
 
 
Sat 17:21
  
 
48
Sweden
uldis martinovs
 
Sweden
Mats Lohmander
 
 
Sat 15:07
  
 
33
Sweden
Sven Junghagen
 
Sweden
Ken Hultqvist
 
 
  
 
34
Walk Over
 
Sweden
Anders Kall
 
 
Sat 14:47
  
 
35
Sweden
Magnus Jarbo
 
Sweden
Mark Mahyar Jenabpour
 
 
Sat 13:47
  
 
36
Sweden
Olle Nisslert
 
Sweden
Mats Jeppsson
 
 
Sat 14:41
  
 
37
Sweden
Pelle Boberg
 
Sweden
Eladio Garcia
 
 
Sat 14:44
  
 
38
Sweden
Göran Espe
 
Sweden
Bo Svensson
 
 
  
 
39
Walk Over
 
Sweden
uldis martinovs
 
 
Sat 13:36
  
 
40
Sweden
Per Lundberg
 
Sweden
Mats Lohmander
 
 
  
 
25
Walk Over
 
Sweden
Sven Junghagen
 
 
  
 
26
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
27
Walk Over
 
Sweden
Magnus Jarbo
 
 
  
 
28
Sweden
Olle Nisslert
 
Walk Over
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Sweden
Pelle Boberg
 
 
  
 
30
Sweden
Göran Espe
 
Walk Over
 
 
  
 
31
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
32
Sweden
Per Lundberg
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Sweden
Ratcha Alievski
 
32
Walk Over
 
 
Sat 09:48
  
 
17 2
Sweden
Mats Lohmander
 
16
Sweden
Sven Junghagen
 
 
  
 
9 3
Sweden
Rikard Ljung
 
24
Walk Over
 
 
  
 
25 4
Walk Over
 
8
Sweden
uldis martinovs
 
 
  
 
5 5
Sweden
Torsten Svendsen
 
28
Walk Over
 
 
Sat 09:48
  
 
21 6
Sweden
Bo Svensson
 
12
Sweden
Magnus Jarbo
 
 
Sat 09:48
  
 
13 7
Sweden
Olle Nisslert
 
20
Sweden
Eladio Garcia
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Sweden
Per Hägg
 
 
  
 
3 9
Sweden
Lars Ringby
 
30
Walk Over
 
 
Sat 09:48
  
 
19 10
Sweden
Pelle Boberg
 
14
Sweden
Mats Jeppsson
 
 
Sat 10:41
  
 
11 11
Sweden
Göran Espe
 
22
Sweden
Mark Mahyar Jenabpour
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Sweden
Ingvar Pettersson
 
 
  
 
7 13
Sweden
Anders Kall
 
26
Walk Over
 
 
  
 
23 14
Walk Over
 
10
Sweden
Richard Lundin
 
 
Sat 10:47
  
 
15 15
France
Bernard Aupeix
 
18
Sweden
Per Lundberg
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Sweden
Ken Hultqvist
 
 
Sat 11:10
  
 
17
Sweden
Ratcha Alievski
 
Sweden
Mats Lohmander
 
Loser to #40  
Sat 11:13
  
 
18
Sweden
Rikard Ljung
 
Sweden
uldis martinovs
 
Loser to #39  
Sat 12:06
  
 
19
Sweden
Torsten Svendsen
 
Sweden
Bo Svensson
 
Loser to #38  
Sat 12:10
  
 
20
Sweden
Eladio Garcia
 
Sweden
Per Hägg
 
Loser to #37  
Sat 12:17
  
 
21
Sweden
Lars Ringby
 
Sweden
Mats Jeppsson
 
Loser to #36  
Sat 12:35
  
 
22
Sweden
Mark Mahyar Jenabpour
 
Sweden
Ingvar Pettersson
 
Loser to #35  
Sat 13:24
  
 
23
Sweden
Anders Kall
 
Sweden
Richard Lundin
 
Loser to #34  
Sat 13:35
  
 
24
France
Bernard Aupeix
 
Sweden
Ken Hultqvist
 
Loser to #33  
Sat 15:56
  
 
41
Sweden
Ratcha Alievski
 
Sweden
Rikard Ljung
 
Loser to #50  
Sat 15:56
  
 
42
Sweden
Torsten Svendsen
 
Sweden
Per Hägg
 
Loser to #49  
Sat 16:02
  
 
43
Sweden
Lars Ringby
 
Sweden
Ingvar Pettersson
 
Loser to #52  
Sat 16:10
  
 
44
Sweden
Richard Lundin
 
France
Bernard Aupeix
 
Loser to #51  
Sun 10:14
  
 
53
Sweden
Rikard Ljung
 
Sweden
Anders Kall
 
 
Sun 10:14
  
 
54
Sweden
Per Hägg
 
Sweden
Ratcha Alievski
 
 
Sun 10:14
  
 
55
Sweden
Lars Ringby
 
Sweden
Richard Lundin
 
 
Sun 10:14
  
 
56
France
Bernard Aupeix
 
Sweden
Ingvar Pettersson
 
 
Sun 11:34
  
 
57
Sweden
Anders Kall
 
Sweden
Per Hägg
 
 
Sun 11:34
  
 
58
Sweden
Lars Ringby
 
France
Bernard Aupeix
 
 
Sun 13:30
  
 
59
Sweden
Anders Kall
 
Sweden
Lars Ringby
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final