Macedonia (FYROM)
LONGONI Bar & Billiards
Bitola
December 5, 2018

HENDIKEP TURNIR VO SREDA

9-Ball
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final
Thu 00:18
  
 
17
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
Macedonia (FYROM)
Goran Dumevski
 
Winner to Semi final  
Thu 00:02
  
 
18
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
Macedonia (FYROM)
Igor Radicoski
 
Winner to Semi final  
Wed 23:19
  
 
13
Macedonia (FYROM)
Nikola Petkov
 
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
 
Wed 22:54
  
 
14
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
Macedonia (FYROM)
Blagoja Ginovski
 
 
Wed 22:01
  
 
9
Macedonia (FYROM)
Daniel Boskovski
 
Macedonia (FYROM)
Nikola Petkov
 
 
  
 
10
Walk Over
 
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
 
  
 
11
Walk Over
 
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
 
Wed 21:46
  
 
12
Macedonia (FYROM)
Blagoja Ginovski
 
Macedonia (FYROM)
Mario STOJČEVSKI
 
 
Wed 19:29
  
 
9 1
Macedonia (FYROM)
Goran Dumevski
 
8
Macedonia (FYROM)
Daniel Boskovski
 
 
  
 
5 2
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
12
Walk Over
 
 
  
 
11 3
Walk Over
 
6
Macedonia (FYROM)
Igor Radicoski
 
 
Wed 19:29
  
 
7 4
Macedonia (FYROM)
Blagoja Ginovski
 
10
Macedonia (FYROM)
Nikola Petkov
 
 
Wed 20:20
  
 
1 5
Macedonia (FYROM)
Mario STOJČEVSKI
 
Macedonia (FYROM)
Goran Dumevski
 
Loser to #12  
Wed 20:15
  
 
6
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
4
Macedonia (FYROM)
Hristijan ZDRAVEVSKI
 
Loser to #11  
Wed 20:44
  
 
3 7
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
Macedonia (FYROM)
Igor Radicoski
 
Loser to #10  
Wed 21:09
  
 
8
Macedonia (FYROM)
Nikola Petkov
 
2
Macedonia (FYROM)
Teodor NAJDENOV
 
Loser to #9  
Wed 23:16
  
 
15
Macedonia (FYROM)
Goran Dumevski
 
Macedonia (FYROM)
Hristijan ZDRAVEVSKI
 
Loser to #17  
Wed 22:34
  
 
16
Macedonia (FYROM)
Igor Radicoski
 
Macedonia (FYROM)
Teodor NAJDENOV
 
Loser to #18  
Thu 01:16
  
 
19
Macedonia (FYROM)
Hristijan ZDRAVEVSKI
 
Macedonia (FYROM)
DIMITAR SIMOVSKI
 
 
Thu 01:16
  
 
20
Macedonia (FYROM)
Teodor NAJDENOV
 
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
 
Thu 01:59
  
 
21
Macedonia (FYROM)
Hristijan ZDRAVEVSKI
 
Macedonia (FYROM)
Naum Gulevski
 
 
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final