Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final
Tue 21:17
  
 
25
Bulgaria
Джани Кочев
 
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
Winner to Semi final  
Tue 20:11
  
 
26
Bulgaria
Goce Shimov
 
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
Winner to Semi final  
Tue 20:34
  
 
23
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Bulgaria
Джани Кочев
 
 
Tue 19:59
  
 
24
Bulgaria
Georgi Bozhkov
 
Bulgaria
Goce Shimov
 
 
Tue 19:42
  
 
17
Venci Stoqnov
 
Bulgaria
Daniel Todorov
 
 
  
 
18
Walk Over
 
Bulgaria
Джани Кочев
 
 
  
 
19
Walk Over
 
Bulgaria
Georgi Bozhkov
 
 
  
 
20
Walk Over
 
Bulgaria
Goce Shimov
 
 
  
 
13
Walk Over
 
Venci Stoqnov
 
 
  
 
14
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
15
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
16
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Bulgaria
Goce Shimov
 
16
Walk Over
 
 
Tue 18:31
  
 
9 2
Venci Stoqnov
 
8
Bulgaria
Vasil Sandukchiev
 
 
  
 
5 3
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
12
Walk Over
 
 
  
 
13 4
Walk Over
 
4
Bulgaria
Georgi Bozhkov
 
 
  
 
3 5
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
14
Walk Over
 
 
  
 
11 6
Walk Over
 
6
Bulgaria
Джани Кочев
 
 
  
 
7 7
Bulgaria
Daniel Todorov
 
10
Walk Over
 
 
  
 
15 8
Walk Over
 
2
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
 
Tue 19:22
  
 
9
Bulgaria
Goce Shimov
 
Bulgaria
Vasil Sandukchiev
 
Loser to #20  
Tue 18:31
  
 
10
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
Bulgaria
Georgi Bozhkov
 
Loser to #19  
Tue 18:31
  
 
11
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
Bulgaria
Джани Кочев
 
Loser to #18  
Tue 18:31
  
 
12
Bulgaria
Daniel Todorov
 
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
Loser to #17  
Tue 19:59
  
 
21
Bulgaria
Vasil Sandukchiev
 
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
Loser to #25  
Tue 19:43
  
 
22
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
Loser to #26  
Tue 21:51
  
 
27
Bulgaria
Vasil Sandukchiev
 
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
 
Tue 21:51
  
 
28
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
 
Wed 07:15
  
 
29
Bulgaria
Vasil Sandukchiev
 
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final