Poland
Green Club Gdańsk
Gdańsk
October 12, 2020

GREEN CLUB TURNIEJ PONIEDZIAŁKOWY 9-BIL ( RANKINGOWY DRUGI)

10-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Mon 20:26Table 4
  
 
49
Poland
Piotr Stanisz
 
Poland
Zbigniew Samsel
 
Winner to Quarter final  
Mon 21:55Table 4
  
 
50
Poland
Wojciech Kalejta
 
Poland
Mirosław Murawski
 
Winner to Quarter final  
Mon 21:13Table 2
  
 
51
Poland
Osman Muklewicz
 
Poland
Karol Abramowicz
 
Winner to Quarter final  
Mon 20:44Table 5
  
 
52
Poland
Wojciech Zosiuk
 
Poland
Szymon Dziadczyk
 
Winner to Quarter final  
Mon 20:09Table 5
  
 
45
Poland
Piotr Stanisz
 
Poland
Piotr Winiarz
 
 
Mon 20:57Table 4
  
 
46
Poland
Leszek Pieśniak
 
Poland
Wojciech Kalejta
 
 
Mon 20:29Table 2
  
 
47
Philippines
Beniamin Straszewski
 
Poland
Osman Muklewicz
 
 
Mon 19:45Table 3
  
 
48
Poland
Wojciech Zosiuk
 
Poland
Marcin Meissner
 
 
Mon 19:45Table 5
  
 
33
Poland
Piotr Stanisz
 
Poland
Maciej Krakowiak
 
 
  
 
34
Walk Over
 
Poland
Piotr Winiarz
 
 
Mon 19:45Table 6
  
 
35
Poland
Patryk Jełowicki
 
Poland
Leszek Pieśniak
 
 
Mon 18:56Table 8
  
 
36
Poland
Wojciech Kalejta
 
Poland
Mateusz Majewski
 
 
Mon 19:16Table 2
  
 
37
Poland
walk-over 9
 
Philippines
Beniamin Straszewski
 
 
Mon 19:41Table 2
  
 
38
Poland
Radosław Maszk
 
Poland
Osman Muklewicz
 
 
Mon 18:58Table 1
  
 
39
Poland
Robert Kowalski
 
Poland
Wojciech Zosiuk
 
 
Mon 19:00Table 7
  
 
40
Poland
Marcin Meissner
 
Poland
walk-over 10
 
 
  
 
25
Walk Over
 
Poland
Piotr Stanisz
 
 
  
 
26
Walk Over
 
Walk Over
 
 
  
 
27
Walk Over
 
Poland
Patryk Jełowicki
 
 
  
 
28
Poland
Wojciech Kalejta
 
Walk Over
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Poland
walk-over 9
 
 
  
 
30
Poland
Radosław Maszk
 
Walk Over
 
 
  
 
31
Walk Over
 
Poland
Robert Kowalski
 
 
  
 
32
Poland
Marcin Meissner
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Poland
walk-over 10
 
32
Walk Over
 
 
Mon 18:22Table 7
  
 
17 2
Poland
Piotr Stanisz
 
16
Poland
Mirosław Murawski
 
 
  
 
9 3
Poland
Janusz Kiełbratowski
 
24
Walk Over
 
 
  
 
25 4
Walk Over
 
8
Poland
Wojciech Zosiuk
 
 
  
 
5 5
Poland
Osman Muklewicz
 
28
Walk Over
 
 
Mon 18:12Table 1
  
 
21 6
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
12
Poland
Patryk Jełowicki
 
 
Mon 18:13Table 2
  
 
13 7
Philippines
Beniamin Straszewski
 
20
Poland
Wojciech Kalejta
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Poland
Zbigniew Samsel
 
 
  
 
3 9
Poland
Paweł Olesiejuk
 
30
Walk Over
 
 
Mon 18:21Table 8
  
 
19 10
Poland
Mateusz Majewski
 
14
Poland
walk-over 9
 
 
Mon 18:14Table 3
  
 
11 11
Poland
Radosław Maszk
 
22
Poland
Szymon Dziadczyk
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Poland
Leszek Pieśniak
 
 
  
 
7 13
Poland
Tomasz Młodziński
 
26
Walk Over
 
 
Mon 18:15Table 4
  
 
23 14
Poland
Piotr Winiarz
 
10
Poland
Robert Kowalski
 
 
Mon 18:15Table 5
  
 
15 15
Poland
Karol Abramowicz
 
18
Poland
Marcin Meissner
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Poland
Maciej Krakowiak
 
 
Mon 18:55Table 7
  
 
17
Poland
walk-over 10
 
Poland
Mirosław Murawski
 
Loser to #40  
Mon 18:15Table 6
  
 
18
Poland
Janusz Kiełbratowski
 
Poland
Wojciech Zosiuk
 
Loser to #39  
Mon 18:56Table 6
  
 
19
Poland
Osman Muklewicz
 
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
Loser to #38  
Mon 18:43Table 2
  
 
20
Philippines
Beniamin Straszewski
 
Poland
Zbigniew Samsel
 
Loser to #37  
Mon 18:22Table 8
  
 
21
Poland
Paweł Olesiejuk
 
Poland
Mateusz Majewski
 
Loser to #36  
Mon 19:01Table 3
  
 
22
Poland
Szymon Dziadczyk
 
Poland
Leszek Pieśniak
 
Loser to #35  
Mon 18:56Table 4
  
 
23
Poland
Tomasz Młodziński
 
Poland
Piotr Winiarz
 
Loser to #34  
Mon 18:56Table 5
  
 
24
Poland
Karol Abramowicz
 
Poland
Maciej Krakowiak
 
Loser to #33  
Mon 19:02Table 7
  
 
41
Poland
Mirosław Murawski
 
Poland
Janusz Kiełbratowski
 
Loser to #50  
Mon 19:41Table 4
  
 
42
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
Poland
Zbigniew Samsel
 
Loser to #49  
Mon 19:55Table 7
  
 
43
Poland
Paweł Olesiejuk
 
Poland
Szymon Dziadczyk
 
Loser to #52  
Mon 19:45Table 1
  
 
44
Poland
Tomasz Młodziński
 
Poland
Karol Abramowicz
 
Loser to #51  
Mon 21:31Table 3
  
 
53
Poland
Janusz Kiełbratowski
 
Poland
Wojciech Zosiuk
 
 
Mon 22:30Table 3
  
 
54
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
Poland
Mirosław Murawski
 
 
Mon 21:31Table 5
  
 
55
Poland
Paweł Olesiejuk
 
Poland
Piotr Stanisz
 
 
Mon 22:01Table 2
  
 
56
Poland
Tomasz Młodziński
 
Poland
Osman Muklewicz
 
 
Mon 22:55Table 4
  
 
57
Poland
Janusz Kiełbratowski
 
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
 
Table 2
  
 
58
Poland
Piotr Stanisz
 
Poland
Osman Muklewicz
 
 
Mon 23:34
  
 
59
Poland
Sławomir Rudziewicz
 
Poland
Piotr Stanisz
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final