Royal Pool Hall - Bar & Restaurant
Malmö
October 25, 2020
SPT250 R9 9-ball Malmö
9-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Sun
11:35
Table 15
33
Jonny Liljedahl
Robin Svensson Skärlind
Winner to
Last sixteen
Sun
12:32
Table 5
34
Hans Petersson
Björn Göransson
Winner to
Last sixteen
Sun
11:14
Table 5
35
Pran Chanthawet
Sami Rrustemi
Winner to
Last sixteen
Sun
12:17
Table 9
36
Arsim Kurhaski
Bengt Nilsson
Winner to
Last sixteen
Sun
11:43
Table 8
37
Sabina Enberg
Lars Göran Andersson
Winner to
Last sixteen
Sun
12:30
38
Ramiz Berisha
Jonathan Croese
Winner to
Last sixteen
Sun
13:36
Table 6
39
Simon Hägg
Cornel Kosztovics
Winner to
Last sixteen
Sun
12:25
Table 4
40
Robert Logrell
Daniel Rosander
Winner to
Last sixteen
25
Walk Over
Jonny Liljedahl
Sun
11:34
Table 10
26
Arvid Brattwall
Hans Petersson
27
Walk Over
Pran Chanthawet
28
Arsim Kurhaski
Walk Over
29
Walk Over
Sabina Enberg
30
Ramiz Berisha
Walk Over
31
Walk Over
Simon Hägg
32
Robert Logrell
Walk Over
1
1
Daniel Rosander
32
Walk Over
Sun
10:05
Table 4
17
2
David Öhrfeldt
16
Jonny Liljedahl
Sun
10:05
Table 5
9
3
Cornel Kosztovics
24
Arvid Brattwall
Sun
10:05
Table 6
25
4
Adam Jarl
8
Hans Petersson
5
5
Jonathan Croese
28
Walk Over
Sun
10:05
Table 7
21
6
Pran Chanthawet
12
Christoffer Karlsson
Sun
10:05
Table 8
13
7
Arsim Kurhaski
20
Lars Göran Andersson
29
8
Walk Over
4
Micael Englund
3
9
Damir Muholjic
30
Walk Over
Sun
10:05
Table 9
19
10
Bengt Nilsson
14
Sabina Enberg
Sun
10:05
Table 10
11
11
Ramiz Berisha
22
Sami Rrustemi
27
12
Walk Over
6
Joel Jansson
7
13
Peter Skough
26
Walk Over
Sun
10:06
Table 11
23
14
Simon Hägg
10
Björn Göransson
Sun
10:05
Table 15
15
15
Ulf Lysmark
18
Robert Logrell
31
16
Walk Over
2
Robin Svensson Skärlind
Sun
11:13
Table 4
17
Daniel Rosander
David Öhrfeldt
Loser to #40
Sun
11:28
Table 6
18
Cornel Kosztovics
Adam Jarl
Loser to #39
Sun
10:52
Table 7
19
Jonathan Croese
Christoffer Karlsson
Loser to #38
Sun
10:45
Table 8
20
Lars Göran Andersson
Micael Englund
Loser to #37
Sun
11:37
Table 9
21
Damir Muholjic
Bengt Nilsson
Loser to #36
Sun
10:08
Table 10
22
Sami Rrustemi
Joel Jansson
Loser to #35
Sun
11:05
Table 11
23
Peter Skough
Björn Göransson
Loser to #34
Sun
10:46
Table 15
24
Ulf Lysmark
Robin Svensson Skärlind
Loser to #33
Sun
14:30
Table 4
41
David Öhrfeldt
Robert Logrell
Sun
14:30
Table 5
42
Adam Jarl
Björn Göransson
Sun
14:30
Table 6
43
Christoffer Karlsson
Bengt Nilsson
Sun
14:30
Table 7
44
Micael Englund
Robin Svensson Skärlind
Sun
14:30
Table 8
45
Damir Muholjic
Sami Rrustemi
Sun
14:30
Table 9
46
Joel Jansson
Jonathan Croese
Sun
14:30
Table 10
47
Peter Skough
Cornel Kosztovics
Sun
14:31
Table 15
48
Ulf Lysmark
Lars Göran Andersson
Sun
16:31
Table 6
49
David Öhrfeldt
Adam Jarl
Sun
16:31
Table 7
50
Christoffer Karlsson
Robin Svensson Skärlind
Sun
16:31
Table 15
51
Damir Muholjic
Joel Jansson
Sun
16:31
Table 9
52
Peter Skough
Ulf Lysmark
Sun
18:03
53
David Öhrfeldt
Christoffer Karlsson
Sun
18:03
54
Joel Jansson
Peter Skough
Sun
18:51
Table 6
55
Christoffer Karlsson
Peter Skough
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final