Netherlands
Poolcafé Delfshaven
ROTTERDAM
October 12, 2020

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Mon 19:43Table 5
  
 
33
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
Netherlands
Keith Gonesh
 
Winner to Quarter final  
Mon 19:49Table 7
  
 
34
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Winner to Quarter final  
Mon 20:00Table 3
  
 
35
Netherlands
René Beysens
 
Kosovo
Zumfer Benquku
 
Winner to Quarter final  
Mon 19:46Table 1
  
 
36
Sudan
Hassan Osman
 
Suriname
Gill Taytelbaum
 
Winner to Quarter final  
Mon 19:12Table 5
  
 
25
Netherlands
Derk Wenzel
 
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
 
Mon 19:20Table 7
  
 
26
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
Netherlands
Ben Zaza
 
 
Mon 19:25Table 3
  
 
27
Netherlands
Erik Moerker
 
Netherlands
René Beysens
 
 
Mon 19:19Table 2
  
 
28
Sudan
Hassan Osman
 
Netherlands
Edwin Veerman
 
 
Mon 18:37Table 5
  
 
17
Netherlands
Paul Tromp
 
Netherlands
Derk Wenzel
 
 
Mon 18:35Table 8
  
 
18
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
 
Mon 19:02Table 3
  
 
19
Netherlands
Mirjam Alfons
 
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
 
Mon 18:48Table 3
  
 
20
Netherlands
Ben Zaza
 
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
 
Mon 18:48Table 2
  
 
21
Netherlands
Justus Borsboom
 
Netherlands
Erik Moerker
 
 
Mon 19:05Table 4
  
 
22
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
Netherlands
René Beysens
 
 
  
 
23
Netherlands
Samir
 
Sudan
Hassan Osman
 
 
Mon 18:57Table 7
  
 
24
Netherlands
Edwin Veerman
 
Netherlands
Marijn Romers
 
 
Mon 18:08Table 7
  
 
17 1
Netherlands
Rick Telehala
 
16
Netherlands
Paul Tromp
 
 
Mon 17:59Table 1
  
 
9 2
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
24
Sudan
Hassan Osman
 
 
Mon 18:03Table 6
  
 
21 3
Netherlands
Keith Gonesh
 
12
Netherlands
Mirjam Alfons
 
 
Mon 18:00Table 2
  
 
13 4
Netherlands
Erik Moerker
 
20
Netherlands
Ben Zaza
 
 
Table 3
  
 
19 5
Netherlands
Justus Borsboom
 
14
Suriname
Gill Taytelbaum
 
 
Mon 18:00Table 4
  
 
11 6
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
22
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
 
  
 
23 7
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
10
Netherlands
Samir
 
 
Mon 18:00Table 5
  
 
15 8
Netherlands
Derk Wenzel
 
18
Netherlands
Edwin Veerman
 
 
Mon 18:33Table 7
  
 
1 9
Netherlands
Marijn Romers
 
Netherlands
Rick Telehala
 
Loser to #24  
Mon 18:23Table 1
  
 
10
Sudan
Hassan Osman
 
8
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Loser to #23  
Mon 18:40Table 6
  
 
5 11
Netherlands
René Beysens
 
Netherlands
Keith Gonesh
 
Loser to #22  
Mon 18:23Table 2
  
 
12
Netherlands
Erik Moerker
 
4
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Loser to #21  
Mon 18:24Table 3
  
 
3 13
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
Suriname
Gill Taytelbaum
 
Loser to #20  
Mon 18:33Table 4
  
 
14
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
6
Netherlands
Simo Alba
 
Loser to #19  
Mon 18:17Table 8
  
 
7 15
Kosovo
Zumfer Benquku
 
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
Loser to #18  
Mon 18:18Table 5
  
 
16
Netherlands
Derk Wenzel
 
2
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
 
Loser to #17  
Mon 19:03Table 8
  
 
29
Netherlands
Rick Telehala
 
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Loser to #34  
Mon 19:03Table 6
  
 
30
Netherlands
Keith Gonesh
 
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Loser to #33  
Mon 19:18Table 1
  
 
31
Suriname
Gill Taytelbaum
 
Netherlands
Simo Alba
 
Loser to #36  
Mon 18:49Table 1
  
 
32
Kosovo
Zumfer Benquku
 
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
 
Loser to #35  
Mon 20:32Table 2
  
 
37
Netherlands
Rick Telehala
 
Sudan
Hassan Osman
 
 
Mon 20:32Table 1
  
 
38
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Netherlands
René Beysens
 
 
Mon 20:32Table 5
  
 
39
Netherlands
Simo Alba
 
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
 
Mon 20:33Table 6
  
 
40
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
 
Netherlands
Keith Gonesh
 
 
Mon 21:04Table 1
  
 
41
Sudan
Hassan Osman
 
Netherlands
Mario Martokarijo
 
 
Mon 21:04Table 2
  
 
42
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
 
 
Mon 21:33Table 1
  
 
43
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
 
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final