Netherlands
Poolcafé Delfshaven
ROTTERDAM
October 5, 2020

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Mon 19:53Table 2
  
 
33
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
Winner to Quarter final  
Mon 20:30Table 1
  
 
34
Russia
Hasan Shono
 
Sudan
Hassan Osman
 
Winner to Quarter final  
Mon 19:53Table 5
  
 
35
Netherlands
Staaf Verharen
 
Netherlands
Justus Borsboom
 
Winner to Quarter final  
Mon 20:08Table 3
  
 
36
Netherlands
Ben Zaza
 
Netherlands
Ho Bang Tang
 
Winner to Quarter final  
Mon 19:16Table 5
  
 
25
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
Netherlands
René Beysens
 
 
Mon 19:53Table 4
  
 
26
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
Russia
Hasan Shono
 
 
Mon 19:19Table 4
  
 
27
Netherlands
Staaf Verharen
 
Suriname
Gill Taytelbaum
 
 
Mon 19:25Table 8
  
 
28
Netherlands
Ben Zaza
 
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
 
Mon 18:36Table 6
  
 
17
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
Netherlands
Paul Tromp
 
 
Mon 19:00Table 5
  
 
18
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Netherlands
René Beysens
 
 
Mon 18:51Table 3
  
 
19
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
Netherlands
Tara Verharen
 
 
Mon 19:32Table 2
  
 
20
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
Russia
Hasan Shono
 
 
Mon 18:55Table 4
  
 
21
Netherlands
Davy Pruymboom
 
Netherlands
Staaf Verharen
 
 
Mon 18:51Table 7
  
 
22
Netherlands
Denise Kwakernaat
 
Suriname
Gill Taytelbaum
 
 
Mon 18:49Table 2
  
 
23
Netherlands
Erik Moerker
 
Netherlands
Ben Zaza
 
 
Mon 18:57Table 8
  
 
24
Netherlands
Arie Kwakernaat
 
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
 
Mon 18:03Table 1
  
 
17 1
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
16
Sudan
Hassan Osman
 
 
Mon 18:00Table 2
  
 
9 2
Netherlands
Mario Martokarijo
 
24
Netherlands
Samir
 
 
Mon 18:00Table 3
  
 
21 3
Suriname
Gill Taytelbaum
 
12
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
 
Mon 18:04Table 7
  
 
13 4
Netherlands
Staaf Verharen
 
20
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
 
Mon 18:01Table 4
  
 
19 5
Russia
Hasan Shono
 
14
Netherlands
Davy Pruymboom
 
 
Mon 18:04Table 8
  
 
11 6
Netherlands
Tara Verharen
 
22
Netherlands
Denise Kwakernaat
 
 
Mon 18:01Table 5
  
 
23 7
Netherlands
Justus Borsboom
 
10
Netherlands
Erik Moerker
 
 
Mon 18:01Table 6
  
 
15 8
Netherlands
Arie Kwakernaat
 
18
Netherlands
Simo Alba
 
 
Mon 18:30Table 1
  
 
1 9
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
Sudan
Hassan Osman
 
Loser to #24  
Mon 18:35Table 2
  
 
10
Netherlands
Samir
 
8
Netherlands
Ben Zaza
 
Loser to #23  
Mon 18:22Table 3
  
 
5 11
Netherlands
Keith Gonesh
 
Suriname
Gill Taytelbaum
 
Loser to #22  
Mon 18:22Table 7
  
 
12
Netherlands
Staaf Verharen
 
4
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
Loser to #21  
Mon 18:54Table 1
  
 
3 13
Netherlands
Ho Bang Tang
 
Russia
Hasan Shono
 
Loser to #20  
Mon 18:31Table 8
  
 
14
Netherlands
Tara Verharen
 
6
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Loser to #19  
Mon 18:37Table 5
  
 
7 15
Netherlands
René Beysens
 
Netherlands
Justus Borsboom
 
Loser to #18  
Mon 18:19Table 6
  
 
16
Netherlands
Simo Alba
 
2
Netherlands
Paul Tromp
 
Loser to #17  
Mon 19:03Table 6
  
 
29
Sudan
Hassan Osman
 
Netherlands
Samir
 
Loser to #34  
Mon 19:10Table 3
  
 
30
Netherlands
Keith Gonesh
 
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
Loser to #33  
Mon 19:41Table 1
  
 
31
Netherlands
Ho Bang Tang
 
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Loser to #36  
Mon 19:11Table 7
  
 
32
Netherlands
Justus Borsboom
 
Netherlands
Simo Alba
 
Loser to #35  
Mon 20:38Table 3
  
 
37
Netherlands
Samir
 
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
 
Mon 20:38Table 2
  
 
38
Netherlands
Keith Gonesh
 
Netherlands
Justus Borsboom
 
 
Mon 20:38Table 4
  
 
39
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Netherlands
Ben Zaza
 
 
Mon 21:03Table 1
  
 
40
Netherlands
Simo Alba
 
Russia
Hasan Shono
 
 
Mon 21:07Table 3
  
 
41
Netherlands
Samir
 
Netherlands
Keith Gonesh
 
 
Mon 21:31Table 1
  
 
42
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
Netherlands
Simo Alba
 
 
Mon 21:55
  
 
43
Netherlands
Keith Gonesh
 
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
 
Losers qualification
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final