Round 1
Round 2
Quarter final
Semi final
Final
Sat 09:28
  
 
1 1
China
Wu Zhenyu
 
32
China
Zhang Lei
 
 
Sat 09:29
  
 
17 2
China
Dai Yong
 
16
China
Sun Peng
 
 
Sat 09:28
  
 
9 3
China
Zhang Kunpeng
 
24
China
Abu Lajiang
 
 
Sat 09:29
  
 
25 4
China
Zhao Ruliang
 
8
China
Liu Chuang
 
 
Sat 09:29
  
 
5 5
China
Chen Shuangyou
 
28
China
Chen Yongyong
 
 
Sat 09:29
  
 
21 6
China
Qiu Paomou
 
12
China
Zhao Yunbiao
 
 
Sat 09:29
  
 
13 7
China
Tang Chunxiao
 
20
China
Fan Zhisong
 
 
Sat 09:28
  
 
29 8
China
Wang Yang(汪洋)
 
4
China
Shen Chongyang
 
 
Sat 09:30
  
 
3 9
China
Chu Bingjie
 
30
China
Sun Hongrui
 
 
Sat 09:28
  
 
19 10
China
Yang Fan
 
14
China
Zheng Yubo
 
 
Sat 09:30
  
 
11 11
China
Wan Tongle
 
22
China
Zhang Liang
 
 
Sat 09:30
  
 
27 12
China
Guan Zhen
 
6
China
Wang Dashuang
 
 
Sat 09:30
  
 
7 13
China
Wu Hao
 
26
China
Zhang Taiyi
 
 
Sat 09:30
  
 
23 14
China
Chao Lumen
 
10
China
Yan Jianbo
 
 
Sat 09:30
  
 
15 15
China
Wang Xiaoqian
 
18
China
Wang Nan
 
 
Sat 09:30
  
 
31 16
China
yin guangnan
 
2
China
Yu Haitao
 
 
Sat 14:47
  
 
17
China
Wu Zhenyu
 
China
Sun Peng
 
 
Sat 14:47
  
 
18
China
Abu Lajiang
 
China
Zhao Ruliang
 
 
Sat 14:47
  
 
19
China
Chen Yongyong
 
China
Zhao Yunbiao
 
 
Sat 14:47
  
 
20
China
Fan Zhisong
 
China
Shen Chongyang
 
 
Sat 14:47
  
 
21
China
Chu Bingjie
 
China
Zheng Yubo
 
 
Sat 14:47
  
 
22
China
Zhang Liang
 
China
Wang Dashuang
 
 
Sat 14:47
  
 
23
China
Zhang Taiyi
 
China
Chao Lumen
 
 
Sat 14:47
  
 
24
China
Wang Xiaoqian
 
China
Yu Haitao
 
 
Sun 09:01
  
 
25
China
Sun Peng
 
China
Abu Lajiang
 
 
Sun 09:01
  
 
26
China
Zhao Yunbiao
 
China
Shen Chongyang
 
 
Sun 09:01
  
 
27
China
Zheng Yubo
 
China
Zhang Liang
 
 
Sun 09:01
  
 
28
China
Zhang Taiyi
 
China
Yu Haitao
 
 
Sun 16:27
  
 
29
China
Abu Lajiang
 
China
Zhao Yunbiao
 
 
Sun 19:42
  
 
30
China
Zheng Yubo
 
China
Yu Haitao
 
 
Mon 13:37
  
 
31
China
Zhao Yunbiao
 
China
Zheng Yubo
 
 
Round 1
Round 2
Quarter final
Semi final
Final