Django Billiards Club
Varna
January 21, 2024
BSK Django Spring League - Round 1 / 9-Ball / 21.01.2024
9-Ball
Losers qualification
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Sun
12:31
Table 6
17
Maksim Skuratov
Kosta Petrov
Winner to
Last sixteen
18
Walk Over
Martin Boychev
Winner to
Last sixteen
Sun
13:28
Table 7
19
Krasen Blagoev
Radoslav Minev
Winner to
Last sixteen
Sun
13:05
Table 2
20
Stanislav Kirilov
Georgi Zaverdzhiev
Winner to
Last sixteen
Sun
13:26
Table 9
21
Martin Ivanov
Preslav Zarkov
Winner to
Last sixteen
Sun
13:06
Table 8
22
Yanko Yankov
Mariyan Kirilov
Winner to
Last sixteen
23
Walk Over
Simeon Ivanov
Winner to
Last sixteen
Sun
13:48
Table 10
24
Georgi Mitev
Angel Nikolov
Winner to
Last sixteen
Sun
10:35
Table 10
17
1
Maksim Skuratov
16
Angel Nikolov
9
2
Stanislav Yordanov
24
Walk Over
Sun
10:35
Table 9
21
3
Petar Gladilnikov
12
Krasen Blagoev
Sun
10:35
Table 8
13
4
Stanislav Kirilov
20
Preslav Zarkov
Sun
10:36
Table 7
19
5
Georgi Zaverdzhiev
14
Martin Ivanov
Sun
10:37
Table 3
11
6
Georgi Nikov
22
Yanko Yankov
23
7
Walk Over
10
Nikolay Lazarov
Sun
10:36
Table 6
15
8
Georgi Mitev
18
Hristo Gospodinov
Sun
12:31
Table 10
1
9
Jack Zubrugge
Angel Nikolov
Loser to #24
Sun
10:36
Table 5
10
Stanislav Yordanov
8
Simeon Ivanov
Loser to #23
Sun
11:46
Table 9
5
11
Mariyan Kirilov
Petar Gladilnikov
Loser to #22
Sun
12:30
Table 8
12
Preslav Zarkov
4
Emil Michev
Loser to #21
Sun
11:50
Table 7
3
13
Georgi Gochev
Georgi Zaverdzhiev
Loser to #20
Sun
12:16
Table 3
14
Georgi Nikov
6
Radoslav Minev
Loser to #19
Sun
10:36
Table 4
7
15
Martin Boychev
Nikolay Lazarov
Loser to #18
Sun
11:46
Table 6
16
Hristo Gospodinov
2
Kosta Petrov
Loser to #17
Sun
14:59
Table 10
25
Jack Zubrugge
Kosta Petrov
Sun
15:00
Table 9
26
Stanislav Yordanov
Yanko Yankov
Sun
15:00
Table 8
27
Petar Gladilnikov
Martin Ivanov
Sun
15:00
Table 7
28
Emil Michev
Simeon Ivanov
Sun
15:00
Table 6
29
Georgi Gochev
Radoslav Minev
Sun
15:00
Table 5
30
Georgi Nikov
Martin Boychev
Sun
15:52
Table 3
31
Nikolay Lazarov
Georgi Mitev
Sun
15:04
Table 4
32
Hristo Gospodinov
Georgi Zaverdzhiev
Sun
16:18
Table 10
33
Jack Zubrugge
Stanislav Yordanov
Sun
16:18
Table 8
34
Petar Gladilnikov
Emil Michev
Sun
16:04
Table 9
35
Georgi Gochev
Martin Boychev
Sun
16:37
Table 7
36
Nikolay Lazarov
Hristo Gospodinov
Sun
18:25
Table 10
37
Stanislav Yordanov
Petar Gladilnikov
Sun
18:29
Table 8
38
Georgi Gochev
Hristo Gospodinov
Sun
18:29
Table 10
39
Petar Gladilnikov
Hristo Gospodinov
Losers qualification
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final