Round 1
Round 2
Quarter final
Semi final
Final
  
 
1 1
Netherlands
Ronald van Adrichem
 
32
Walk Over
 
 
Sun 11:23Table 7
  
 
17 2
Germany
Robin Schilling
 
16
Vietnam
Hoa Nguyen
 
 
Sun 11:23Table 8
  
 
9 3
Suriname
Wiresh Laloe
 
24
Netherlands
Jok Tang
 
 
Sun 11:23Table 9
  
 
25 4
Netherlands
Daisy Brouwer
 
8
Netherlands
Theo Schutte
 
 
  
 
5 5
Netherlands
Mario Martokarijo
 
28
Walk Over
 
 
Sun 11:23Table 10
  
 
21 6
Netherlands
Ed van Orssagen
 
12
Netherlands
Sigfried Janga
 
 
Sun 11:47Table 8
  
 
13 7
Netherlands
Awin Sewgobind
 
20
Netherlands
Aidan Mauricio
 
 
  
 
29 8
Walk Over
 
4
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
 
  
 
3 9
Portugal
Alex Costa
 
30
Walk Over
 
 
Sun 11:40Table 7
  
 
19 10
Netherlands
Stein Posthuma
 
14
Greece
Christos Tsekos
 
 
Sun 11:40Table 9
  
 
11 11
Netherlands
Roel Woudenberg
 
22
Netherlands
Fenna van Adrichem
 
 
  
 
27 12
Walk Over
 
6
Netherlands
Mirko Reynhoudt
 
 
  
 
7 13
Netherlands
Niels van Adrichem
 
26
Walk Over
 
 
Sun 11:45Table 10
  
 
23 14
Netherlands
Jeroen van Uffelen
 
10
Poland
Łukasz Cabała
 
 
Sun 11:49Table 7
  
 
15 15
Netherlands
Peter Bron
 
18
Indonesia
Alvin Stevens
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Greece
Spiros Tseronis
 
 
Sun 12:01Table 7
  
 
17
Netherlands
Ronald van Adrichem
 
Vietnam
Hoa Nguyen
 
 
Sun 12:03Table 8
  
 
18
Suriname
Wiresh Laloe
 
Netherlands
Daisy Brouwer
 
 
Sun 12:01Table 9
  
 
19
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Netherlands
Ed van Orssagen
 
 
Sun 12:03Table 10
  
 
20
Netherlands
Awin Sewgobind
 
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
 
Sun 12:12Table 10
  
 
21
Portugal
Alex Costa
 
Greece
Christos Tsekos
 
 
Sun 12:14Table 8
  
 
22
Netherlands
Fenna van Adrichem
 
Netherlands
Mirko Reynhoudt
 
 
Sun 12:16Table 7
  
 
23
Netherlands
Niels van Adrichem
 
Netherlands
Jeroen van Uffelen
 
 
Sun 12:17Table 9
  
 
24
Netherlands
Peter Bron
 
Greece
Spiros Tseronis
 
 
Sun 12:32Table 7
  
 
25
Vietnam
Hoa Nguyen
 
Suriname
Wiresh Laloe
 
 
Sun 12:25Table 8
  
 
26
Netherlands
Mario Martokarijo
 
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
 
Sun 12:35Table 8
  
 
27
Portugal
Alex Costa
 
Netherlands
Mirko Reynhoudt
 
 
Sun 12:45Table 8
  
 
28
Netherlands
Jeroen van Uffelen
 
Greece
Spiros Tseronis
 
 
Sun 12:47Table 7
  
 
29
Vietnam
Hoa Nguyen
 
Netherlands
Mario Martokarijo
 
 
Sun 12:57Table 7
  
 
30
Netherlands
Mirko Reynhoudt
 
Greece
Spiros Tseronis
 
 
Sun 13:06Table 7
  
 
31
Vietnam
Hoa Nguyen
 
Greece
Spiros Tseronis
 
 
Round 1
Round 2
Quarter final
Semi final
Final