Switzerland
Breakpoint Billard Biberist
Biberist
January 5, 2019

Breakpoint 9er Ball Samstag Turnier 16er Tableau

9-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final
Sat 22:31Table 4
  
 
25
Switzerland
Claudia Weber
 
Switzerland
Bernhard Bürki
 
Winner to Semi final  
Sat 23:37Table 1
  
 
26
Switzerland
Gerry Kuchta
 
Switzerland
Harem Mahmood
 
Winner to Semi final  
Sat 21:28Table 3
  
 
23
Switzerland
Beat Brunner
 
Switzerland
Claudia Weber
 
 
Sat 22:33Table 1
  
 
24
Switzerland
Gerry Kuchta
 
Portugal
Paolo Teixeira
 
 
Sat 21:22Table 1
  
 
17
Switzerland
Beat Brunner
 
Switzerland
Adrian Locher
 
 
Sat 20:18Table 1
  
 
18
Switzerland
Claudia Weber
 
Switzerland
Mike Schindler
 
 
Sat 20:22Table 3
  
 
19
Switzerland
Gerry Kuchta
 
Switzerland
Florian Sutter
 
 
Sat 21:06Table 2
  
 
20
Portugal
Paolo Teixeira
 
Switzerland
Rolf Oesch
 
 
Sat 18:21
  
 
13
Switzerland
Walk Over 1
 
Switzerland
Beat Brunner
 
 
Sat 18:22
  
 
14
Switzerland
Walk Over 2
 
Switzerland
Claudia Weber
 
 
Sat 19:14Table 3
  
 
15
Switzerland
Gerry Kuchta
 
Switzerland
Andreas Wermuth
 
 
Sat 19:31Table 2
  
 
16
Switzerland
Aebi Markus
 
Portugal
Paolo Teixeira
 
 
Sat 18:20Table 4
  
 
1 1
Switzerland
Rolf Oesch
 
16
Switzerland
Walk Over 1
 
 
Sat 17:14Table 1
  
 
9 2
Switzerland
Beat Brunner
 
8
Switzerland
Bernhard Bürki
 
 
Sat 18:08Table 2
  
 
5 3
Switzerland
Walk Over 2
 
12
Switzerland
Florian Sutter
 
 
Sat 17:14Table 2
  
 
13 4
Switzerland
Stefan Haueter
 
4
Switzerland
Claudia Weber
 
 
Sat 17:14Table 3
  
 
3 5
Switzerland
Mike Schindler
 
14
Switzerland
Gerry Kuchta
 
 
Sat 17:14Table 4
  
 
11 6
Macedonia (FYROM)
Burim Ljumanoski
 
6
Switzerland
Andreas Wermuth
 
 
Sat 18:10Table 2
  
 
7 7
Switzerland
Adrian Locher
 
10
Switzerland
Aebi Markus
 
 
Sat 18:11Table 1
  
 
15 8
Switzerland
Harem Mahmood
 
2
Portugal
Paolo Teixeira
 
 
Sat 18:21Table 4
  
 
9
Switzerland
Rolf Oesch
 
Switzerland
Bernhard Bürki
 
Loser to #20  
Sat 18:28Table 3
  
 
10
Switzerland
Florian Sutter
 
Switzerland
Stefan Haueter
 
Loser to #19  
Sat 19:12Table 1
  
 
11
Switzerland
Mike Schindler
 
Macedonia (FYROM)
Burim Ljumanoski
 
Loser to #18  
Sat 19:37Table 4
  
 
12
Switzerland
Adrian Locher
 
Switzerland
Harem Mahmood
 
Loser to #17  
Sat 20:42Table 4
  
 
21
Switzerland
Bernhard Bürki
 
Switzerland
Stefan Haueter
 
Loser to #25  
Sat 21:23Table 1
  
 
22
Macedonia (FYROM)
Burim Ljumanoski
 
Switzerland
Harem Mahmood
 
Loser to #26  
Sun 00:33Table 4
  
 
27
Switzerland
Stefan Haueter
 
Switzerland
Harem Mahmood
 
 
Sun 00:33Table 1
  
 
28
Macedonia (FYROM)
Burim Ljumanoski
 
Switzerland
Bernhard Bürki
 
 
Sun 01:40Table 4
  
 
29
Switzerland
Stefan Haueter
 
Macedonia (FYROM)
Burim Ljumanoski
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Semi final
Final