Bowling & Billiard Garage
July 3, 2023
Kopio 2 alkuperästä Maanantain viikkokisat "Challenger" 3.7klo 18:00
9-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Mon
19:45
Table 7
33
tommy ahlfors
Anne Nieminen
Winner to
Last sixteen
Mon
19:36
Table 8
34
Andre Ernits
Elina Kuivalainen
Winner to
Last sixteen
Mon
19:57
Table 4
35
Aki mäkelä
Marek Kurm
Winner to
Last sixteen
Mon
19:37
Table 3
36
Joona Vainio
Māris Mellins
Winner to
Last sixteen
Mon
19:37
Table 6
37
ville halme
Jaakko Huovinen
Winner to
Last sixteen
Mon
19:39
Table 2
38
Tatu Moisio
Jari Tattari
Winner to
Last sixteen
Mon
20:02
Table 3
39
Janika Ström
Ronny Seppälä
Winner to
Last sixteen
Mon
19:19
Table 1
40
Joni Palosaari
Oscar Forsblom
Winner to
Last sixteen
25
Walk Over
tommy ahlfors
Mon
18:45
Table 5
26
Andre Ernits
Jani Romppanen
Mon
18:55
Table 4
27
Aki mäkelä
Qäser Younis
Mon
18:56
Table 6
28
Joona Vainio
Tia Serenius
Mon
19:03
Table 3
29
Juuso Halme
ville halme
Mon
19:10
Table 2
30
Tatu Moisio
Julius Palosaari
Mon
19:18
Table 5
31
Suvi Talvikki Tuulia Ruohonen
Janika Ström
32
Joni Palosaari
Walk Over
1
1
Jonna Karjalainen
32
Walk Over
Mon
18:12
Table 1
17
2
tommy ahlfors
16
Oscar Forsblom
Mon
18:13
Table 2
9
3
Niko Hokkanen
24
Andre Ernits
Mon
18:13
Table 3
25
4
Jani Romppanen
8
Ronny Seppälä
Mon
18:13
Table 4
5
5
Miroslav Vasic
28
Aki mäkelä
Mon
18:13
Table 5
21
6
Jari Tattari
12
Qäser Younis
Mon
18:13
Table 6
13
7
Efren Tarvainen
20
Joona Vainio
Mon
18:13
Table 7
29
8
Tia Serenius
4
Jaakko Huovinen
Mon
18:13
Table 8
3
9
Juuso Halme
30
Mika Pakarinen
Mon
18:13
Table 9
19
10
ville halme
14
Māris Mellins
Mon
18:13
Table 10
11
11
Tatu Moisio
22
Toni Kuronen
Mon
18:28
Table 2
27
12
Julius Palosaari
6
Marek Kurm
Mon
18:29
Table 6
7
13
Suvi Talvikki Tuulia Ruohonen
26
Elina Kuivalainen
Mon
18:35
Table 8
23
14
Janika Ström
10
Juha Lähteenmäki
Mon
18:39
Table 3
15
15
Adrian Salute
18
Joni Palosaari
31
16
Walk Over
2
Anne Nieminen
Mon
18:54
Table 1
17
Jonna Karjalainen
Oscar Forsblom
Loser to #40
Mon
18:40
Table 4
18
Niko Hokkanen
Ronny Seppälä
Loser to #39
Mon
18:49
Table 2
19
Miroslav Vasic
Jari Tattari
Loser to #38
Mon
18:51
Table 7
20
Efren Tarvainen
Jaakko Huovinen
Loser to #37
Mon
18:42
Table 9
21
Mika Pakarinen
Māris Mellins
Loser to #36
Mon
18:54
Table 10
22
Toni Kuronen
Marek Kurm
Loser to #35
Mon
19:13
Table 8
23
Elina Kuivalainen
Juha Lähteenmäki
Loser to #34
Mon
19:11
Table 7
24
Adrian Salute
Anne Nieminen
Loser to #33
Mon
20:30
Table 4
41
Jonna Karjalainen
ville halme
Mon
20:30
Table 6
42
Niko Hokkanen
Joona Vainio
Mon
20:30
Table 5
43
Miroslav Vasic
Elina Kuivalainen
Mon
20:30
Table 7
44
Efren Tarvainen
tommy ahlfors
Mon
20:30
Table 8
45
Mika Pakarinen
Marek Kurm
Mon
20:30
Table 9
46
Toni Kuronen
Tatu Moisio
Mon
20:31
Table 2
47
Juha Lähteenmäki
Oscar Forsblom
Mon
20:31
Table 3
48
Adrian Salute
Ronny Seppälä
Mon
21:03
Table 4
49
ville halme
Joona Vainio
Mon
21:06
Table 5
50
Miroslav Vasic
Efren Tarvainen
Mon
21:07
Table 6
51
Marek Kurm
Tatu Moisio
Mon
20:58
Table 3
52
Juha Lähteenmäki
Adrian Salute
Mon
21:27
Table 4
53
ville halme
Efren Tarvainen
Mon
21:49
Table 3
54
Tatu Moisio
Juha Lähteenmäki
Mon
22:15
Table 3
55
Efren Tarvainen
Juha Lähteenmäki
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final