SBK MEZZ
Visoko
June 10 - June 8, 2023
LONGONI BALKAN POOL TOUR YOUTH U-17 9 BALL CHAMPIONSHIP
9-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Sat
12:18
Table 8
33
Imran Handzic
MUHAMED Smajic
Winner to
Last sixteen
Sat
13:44
Table 5
34
Aleks Ninković
Svit Pavlinjek
Winner to
Last sixteen
Sat
12:58
Table 12
35
NAMIR Čurt
ERTAN Šehovic
Winner to
Last sixteen
Sat
12:19
Table 10
36
ABDURRAHMAN Huremovic
Emir Pandzic
Winner to
Last sixteen
Sat
12:19
Table 11
37
JAHJA Gadžun
Eldar Agović
Winner to
Last sixteen
Sat
13:44
Table 6
38
OGNJEN BLAGOJEVIĆ
Tristan Šulek
Winner to
Last sixteen
Sat
13:44
Table 7
39
David Gradisnik
RIJAD Beširevic
Winner to
Last sixteen
40
Sergej Nešić
Maj Badovinac
Winner to
Last sixteen
25
Walk Over
Imran Handzic
Sat
11:54
Table 9
26
Jovan Pijunović
Aleks Ninković
Sat
11:55
Table 12
27
NAMIR Čurt
ERMIN Čurt
28
ABDURRAHMAN Huremovic
Andrej Sundic
29
Walk Over
JAHJA Gadžun
Sat
12:05
Table 5
30
Muhamed Yakhni
OGNJEN BLAGOJEVIĆ
Sat
12:18
Table 7
31
David Gradisnik
EMIN Zecevic
32
Sergej Nešić
Walk Over
1
1
Luka Bugarski
32
Walk Over
Sat
09:54
Table 5
17
2
Maj Badovinac
16
Imran Handzic
Sat
09:54
Table 6
9
3
Vladimir Sibincic
24
Jovan Pijunović
Sat
09:54
Table 7
25
4
Aleks Ninković
8
RIJAD Beširevic
Sat
09:54
Table 8
5
5
NAMIR Čurt
28
Nikita Khorolich
Sat
09:54
Table 9
21
6
ERMIN Čurt
12
Tristan Šulek
Sat
09:54
Table 10
13
7
Enis Kadrić
20
ABDURRAHMAN Huremovic
Sat
09:54
Table 11
29
8
Eldar Agović
4
Andrej Sundic
3
9
Nidal Hadzibajric
30
Walk Over
Sat
09:55
Table 12
19
10
JAHJA Gadžun
14
Emir Pandzic
Sat
10:35
Table 10
11
11
ERTAN Šehovic
22
Muhamed Yakhni
Sat
10:35
Table 11
27
12
OGNJEN BLAGOJEVIĆ
6
Muhamed Lemeš
Sat
10:48
Table 9
7
13
Svit Pavlinjek
26
David Gradisnik
Sat
10:43
Table 5
23
14
EMIN Zecevic
10
Andrej Gjurchinovski
Sat
11:00
Table 12
15
15
Sergej Nešić
18
MUHAMED Smajic
31
16
Walk Over
2
Ilija Dimovski
Sat
10:48
Table 6
17
Luka Bugarski
Maj Badovinac
Loser to #40
Sat
11:22
Table 11
18
Vladimir Sibincic
RIJAD Beširevic
Loser to #39
Sat
11:28
Table 8
19
Nikita Khorolich
Tristan Šulek
Loser to #38
Sat
10:48
Table 12
20
Enis Kadrić
Eldar Agović
Loser to #37
Sat
11:29
Table 10
21
Nidal Hadzibajric
Emir Pandzic
Loser to #36
Sat
11:54
Table 6
22
ERTAN Šehovic
Muhamed Lemeš
Loser to #35
Sat
12:03
Table 13
23
Svit Pavlinjek
Andrej Gjurchinovski
Loser to #34
Sat
11:11
Table 7
24
MUHAMED Smajic
Ilija Dimovski
Loser to #33
Sat
15:07
Table 5
41
Luka Bugarski
Aleks Ninković
Sat
15:07
Table 6
42
Vladimir Sibincic
NAMIR Čurt
Sat
15:07
Table 7
43
Nikita Khorolich
RIJAD Beširevic
Sat
15:07
Table 8
44
Enis Kadrić
Maj Badovinac
Sat
15:07
Table 9
45
Nidal Hadzibajric
Tristan Šulek
Sat
15:07
Table 10
46
Muhamed Lemeš
Emir Pandzic
Sat
15:07
Table 11
47
Andrej Gjurchinovski
Imran Handzic
Sat
15:07
Table 12
48
Ilija Dimovski
Eldar Agovic
Sat
16:29
Table 3
49
Luka Bugarski
NAMIR Čurt
Sat
16:11
Table 13
50
Nikita Khorolich
Enis Kadrić
Sat
16:12
Table 7
51
Nidal Hadzibajric
Muhamed Lemeš
Sat
16:09
Table 5
52
Andrej Gjurchinovski
Ilija Dimovski
Sat
17:48
Table 14
53
Luka Bugarski
Enis Kadrić
Sat
17:15
Table 16
54
Muhamed Lemeš
Andrej Gjurchinovski
Sat
20:26
Table 13
55
Enis Kadrić
MUHAMED Lemeš
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final