Bowling & Billiard Garage
May 31, 2023
Keskiviikon viikkokisat - 31.5
9-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Wed
19:02
Table 4
33
Joni Palosaari
Aki mäkelä
Winner to
Last sixteen
Wed
19:14
Table 5
34
Ronny Seppälä
Harri Hynynen
Winner to
Last sixteen
Wed
18:51
Table 10
35
Jussi Ahde
Georg Savolainen
Winner to
Last sixteen
Wed
19:03
Table 7
36
Jukka Karjaluoto
Juuso Halme
Winner to
Last sixteen
Wed
18:59
Table 3
37
Sebastian Lindholm
Eelis Alanen
Winner to
Last sixteen
Wed
19:36
Table 6
38
Petri Hakolampi
Māris Mellins
Winner to
Last sixteen
Wed
19:03
Table 8
39
Elina Kuivalainen
Adrian Salute
Winner to
Last sixteen
Wed
19:03
Table 9
40
Timo Seppälä
Rebani Goxhaj
Winner to
Last sixteen
25
Walk Over
Joni Palosaari
Wed
18:40
Table 4
26
Ronny Seppälä
Tatu Nikkinen
27
Walk Over
Jussi Ahde
28
Jukka Karjaluoto
Walk Over
29
Walk Over
Sebastian Lindholm
30
Petri Hakolampi
Walk Over
31
Walk Over
Elina Kuivalainen
32
Timo Seppälä
Walk Over
1
1
Joona Karjaluoto
32
Walk Over
Wed
18:02
Table 4
17
2
Rebani Goxhaj
16
Joni Palosaari
Wed
18:02
Table 3
9
3
Ronny Seppälä
24
Mika Pakarinen
Wed
18:02
Table 5
25
4
Adrian Salute
8
Tatu Nikkinen
5
5
Ville Halme
28
Walk Over
Wed
18:19
Table 6
21
6
Jussi Ahde
12
Māris Mellins
Wed
18:02
Table 7
13
7
Jukka Karjaluoto
20
Eelis Alanen
29
8
Walk Over
4
Adrian Lazaj
3
9
Juuso Halme
30
Walk Over
Wed
18:02
Table 8
19
10
Sebastian Lindholm
14
Juho Ihaniemi
Wed
18:02
Table 9
11
11
Marek Kurm
22
Petri Hakolampi
27
12
Walk Over
6
Georg Savolainen
7
13
Harri Hynynen
26
Walk Over
Wed
18:02
Table 10
23
14
Wael Altalaa
10
Elina Kuivalainen
Wed
18:02
Table 2
15
15
Paul Palm
18
Timo Seppälä
31
16
Walk Over
2
Aki mäkelä
Wed
18:24
Table 3
17
Joona Karjaluoto
Rebani Goxhaj
Loser to #40
Wed
18:32
Table 9
18
Mika Pakarinen
Adrian Salute
Loser to #39
Wed
18:45
Table 6
19
Ville Halme
Māris Mellins
Loser to #38
Wed
18:33
Table 7
20
Eelis Alanen
Adrian Lazaj
Loser to #37
Wed
18:35
Table 8
21
Juuso Halme
Juho Ihaniemi
Loser to #36
Wed
18:27
Table 4
22
Marek Kurm
Georg Savolainen
Loser to #35
Wed
18:43
Table 5
23
Harri Hynynen
Wael Altalaa
Loser to #34
Wed
18:23
Table 2
24
Paul Palm
Aki mäkelä
Loser to #33
Wed
20:12
Table 3
41
Joona Karjaluoto
Aki mäkelä
Wed
20:12
Table 4
42
Mika Pakarinen
Eelis Alanen
Wed
20:12
Table 5
43
Ville Halme
Timo Seppälä
Wed
20:12
Table 6
44
Adrian Lazaj
Jukka Karjaluoto
Wed
20:12
Table 7
45
Juho Ihaniemi
Adrian Salute
Wed
20:12
Table 8
46
Marek Kurm
Harri Hynynen
Wed
20:12
Table 9
47
Wael Altalaa
Māris Mellins
Wed
20:12
Table 10
48
Paul Palm
Georg Savolainen
Wed
20:56
Table 3
49
Joona Karjaluoto
Eelis Alanen
Wed
20:47
Table 7
50
Timo Seppälä
Adrian Lazaj
Wed
20:48
Table 4
51
Adrian Salute
Marek Kurm
Wed
20:55
Table 5
52
Wael Altalaa
Paul Palm
Wed
21:09
Table 3
53
Eelis Alanen
Timo Seppälä
Wed
21:28
Table 3
54
Adrian Salute
Paul Palm
Wed
21:57
Table 3
55
Eelis Alanen
Adrian Salute
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final