|
Fri 20:49Table 10 |
|
|
49 |
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
|
|
Winner to Quarter final |
|
|
Fri 21:20Table 16 |
|
|
50 |
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
Winner to Quarter final |
|
|
Fri 20:39Table 8 |
|
|
51 |
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
Winner to Quarter final |
|
|
Fri 20:48Table 15 |
|
|
52 |
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
Winner to Quarter final |
|
|
|
Fri 20:29Table 10 |
|
|
45 |
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
|
Fri 21:02Table 16 |
|
|
46 |
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 20:19Table 8 |
|
|
47 |
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 20:26Table 15 |
|
|
48 |
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
|
|
|
|
Fri 19:53Table 10 |
|
|
33 |
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
|
|
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:53Table 12 |
|
|
34 |
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:40Table 7 |
|
|
35 |
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:53Table 16 |
|
|
36 |
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:35Table 16 |
|
|
37 |
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:39Table 8 |
|
|
38 |
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:43Table 15 |
|
|
39 |
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:55Table 15 |
|
|
40 |
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 1 |
|
|
25 |
Jaroslav Dzickovski ir Mantas Jasiukėnas |
|
|
|
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 2 |
|
|
26 |
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
Artūras Šlekys ir Robert Mlynkovskij |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 3 |
|
|
27 |
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
|
|
Edgaras Stauryla ir Antanas Kavaliauskas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 10 |
|
|
28 |
Tomas Liaudinskas ir Raminta Rimkevičiūtė |
|
|
|
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 5 |
|
|
29 |
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
Lukas Pocius ir Justinas Slabada |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:57Table 8 |
|
|
30 |
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
Edvardas Vaičiulis ir Juras Aleliūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:54Table 7 |
|
|
31 |
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
|
Paulius Savickas ir Vilius Buzas |
|
|
|
|
|
|
Fri 19:05Table 12 |
|
|
32 |
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
|
Deividas Urbutis ir Tauras Steponavičius |
|
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 1 |
|
1 |
1 |
Jaroslav Dzickovski ir Mantas Jasiukėnas |
|
|
32 |
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 2 |
|
17 |
2 |
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
16 |
Dovydas Auryla ir Dovydas Brazys |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 3 |
|
9 |
3 |
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
24 |
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 4 |
|
25 |
4 |
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
|
8 |
Artūras Šlekys ir Robert Mlynkovskij |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 5 |
|
5 |
5 |
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
|
28 |
Laurynas Bakas ir Mantas Dikšaitis |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 6 |
|
21 |
6 |
Edgaras Stauryla ir Antanas Kavaliauskas |
|
|
12 |
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 7 |
|
13 |
7 |
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
20 |
Tomas Liaudinskas ir Raminta Rimkevičiūtė |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 8 |
|
29 |
8 |
Edgaras Bajerčius ir Dovydas Martinkus |
|
|
4 |
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 9 |
|
3 |
9 |
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
30 |
Darius Kairys ir Dalius Sakalauskas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 10 |
|
19 |
10 |
Lukas Pocius ir Justinas Slabada |
|
|
14 |
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 12 |
|
11 |
11 |
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
22 |
Davidas Sechniasvili ir Deimintas Valiūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 13 |
|
27 |
12 |
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
6 |
Edvardas Vaičiulis ir Juras Aleliūnas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 14 |
|
7 |
13 |
Edvinas Šukys ir Arnas Majauskas |
|
|
26 |
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 15 |
|
23 |
14 |
Paulius Savickas ir Vilius Buzas |
|
|
10 |
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:18Table 16 |
|
15 |
15 |
Konstantin Volkov ir Edgaras Černiauskas |
|
|
18 |
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
|
|
|
Fri 18:26Table 7 |
|
31 |
16 |
Deividas Urbutis ir Tauras Steponavičius |
|
|
2 |
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
|
|
|
|
|
|
Fri 18:45Table 1 |
|
|
17 |
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
Loser to #40 |
|
|
Fri 18:45Table 4 |
|
|
18 |
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
Paulius Teresa ir Tautvydas Betygolskis |
|
|
|
Loser to #39 |
|
|
Fri 18:44Table 6 |
|
|
19 |
Gytis Venckus ir Andrius Cepele |
|
|
|
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
|
|
Loser to #38 |
|
|
Fri 18:39Table 8 |
|
|
20 |
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
Laurynas Janulis ir Rapolas Račys |
|
|
|
Loser to #37 |
|
|
Fri 18:52Table 9 |
|
|
21 |
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
Mindaugas Banionis ir Gytis Baltrūnas |
|
|
|
Loser to #36 |
|
|
Fri 18:59Table 13 |
|
|
22 |
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
|
Loser to #35 |
|
|
Fri 18:53Table 14 |
|
|
23 |
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
Arūnas Kelmickas ir Laurynas Kavaliauskas |
|
|
|
Loser to #34 |
|
|
Fri 19:02Table 16 |
|
|
24 |
Vadim Major ir Raimondas Kozukas |
|
|
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
|
|
Loser to #33 |
|
|
|
Fri 19:36Table 13 |
|
|
41 |
Jokūbas Bublys ir Tomas Gerulskis |
|
|
|
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
Loser to #50 |
|
|
Fri 19:11Table 14 |
|
|
42 |
Roberta Velykienė ir Antanas Juodis |
|
|
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
Loser to #49 |
|
|
Fri 19:50Table 9 |
|
|
43 |
Edgaras Aleksa ir Aidas Stumbras |
|
|
|
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
|
Loser to #52 |
|
|
Fri 19:50Table 14 |
|
|
44 |
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
|
|
Loser to #51 |
|
|
|
Fri 21:22Table 10 |
|
|
53 |
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
Vidmantas Steponavičius ir Kristina Mažeikienė |
|
|
|
|
|
|
Fri 21:22Table 9 |
|
|
54 |
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
Marius Snapkauskas ir Simonas Janulevičius |
|
|
|
|
|
|
Fri 21:48Table 16 |
|
|
55 |
Vaidas Surblys ir Irmantas Girdauskas |
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
|
Fri 21:22Table 8 |
|
|
56 |
Juozas Žentelis ir Mindaugas Venckus |
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
|
|
Fri 21:47Table 9 |
|
|
57 |
Andrius Lindzius ir Tadas Motūzas |
|
|
|
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
|
|
|
Fri 22:08Table 9 |
|
|
58 |
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
Egidijus Žilinskas ir Edita Šakytė |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Robertas Rute ir Mantas Juodis |
|
|
|
Deividas Riabčinskis ir Arvydas Udras |
|
|
|
|
|
|