Norway
Horten Biljardsenter
Horten
November 24 - November 25, 2018

RT8 2. Divisjon Øst

9-Ball
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final
Sat 16:14Table 5
  
 
49
Michelle Sandman
 
Anders Lie
 
Winner to Quarter final  
Sat 16:39Table 5
  
 
50
Kenneth Mydland
 
Jack Nordby
 
Winner to Quarter final  
Sat 17:20Table 1
  
 
51
Ragnar Hansen
 
Alf Regy Lid
 
Winner to Quarter final  
Sat 16:52Table 5
  
 
52
Elias Rytterager Johnsen
 
Espen Kristiansen
 
Winner to Quarter final  
Sat 15:01Table 8
  
 
45
Michelle Sandman
 
Bastian Andreassen
 
 
Sat 15:31
  
 
46
Jim-Olav Fors
 
Kenneth Mydland
 
 
Sat 15:52
  
 
47
Jozef Kwit
 
Ragnar Hansen
 
 
Sat 15:29Table 5
  
 
48
Elias Rytterager Johnsen
 
Erol Dane Mula
 
 
Sat 13:30
  
 
33
Terje Kristoffersen
 
Michelle Sandman
 
 
Sat 13:10Table 5
  
 
34
Bastian Andreassen
 
Finn-Ari Syrrist
 
 
Sat 13:37
  
 
35
Jim-Olav Fors
 
Vegard Daapan
 
 
Sat 14:12
  
 
36
Odd Martin Asp
 
Kenneth Mydland
 
 
Sat 13:08Table 8
  
 
37
Jozef Kwit
 
Morten Gulbrandsen
 
 
Sat 14:59
  
 
38
Steffan Hansen
 
Ragnar Hansen
 
 
Sat 14:12Table 2
  
 
39
Elias Rytterager Johnsen
 
Bjørn Erik Øverland
 
 
Sat 13:30Table 1
  
 
40
Moises Farfan
 
Erol Dane Mula
 
 
  
 
25
Walk Over
 
Terje Kristoffersen
 
 
Sat 11:49Table 8
  
 
26
Bastian Andreassen
 
Marius Torsheim
 
 
Sat 12:31Table 3
  
 
27
Giena Tanilon
 
Jim-Olav Fors
 
 
Sat 12:47Table 7
  
 
28
Simen Jøndal
 
Odd Martin Asp
 
 
  
 
29
Walk Over
 
Jozef Kwit
 
 
Sat 13:00Table 6
  
 
30
Steffan Hansen
 
Børre Jul-Larsen
 
 
Sat 13:02Table 2
  
 
31
Elias Rytterager Johnsen
 
Morten Heramb
 
 
  
 
32
Moises Farfan
 
Walk Over
 
 
  
 
1 1
Sebastian Meling
 
32
Walk Over
 
 
Sat 10:04Table 1
  
 
17 2
Terje Kristoffersen
 
16
Erol Dane Mula
 
 
Sat 10:04Table 5
  
 
9 3
Bastian Andreassen
 
24
Bjørn Erik Øverland
 
 
Sat 10:04Table 3
  
 
25 4
Marius Torsheim
 
8
Jack Nordby
 
 
Sat 10:04
  
 
5 5
Anders Lie
 
28
Giena Tanilon
 
 
Sat 10:05Table 5
  
 
21 6
Jim-Olav Fors
 
12
Ragnar Hansen
 
 
Sat 10:04
  
 
13 7
Bjørnar Brudal
 
20
Simen Jøndal
 
 
Sat 10:04Table 7
  
 
29 8
Morten Gulbrandsen
 
4
Odd Martin Asp
 
 
  
 
3 9
Raymond Kandola
 
30
Walk Over
 
 
Sat 10:04
  
 
19 10
Jozef Kwit
 
14
Kenneth Mydland
 
 
Sat 10:43Table 6
  
 
11 11
Steffan Hansen
 
22
Vegard Daapan
 
 
Sat 10:10
  
 
27 12
Børre Jul-Larsen
 
6
Espen Kristiansen
 
 
Sat 10:47Table 4
  
 
7 13
Alf Regy Lid
 
26
Elias Rytterager Johnsen
 
 
Sat 11:00
  
 
23 14
Finn-Ari Syrrist
 
10
Morten Heramb
 
 
Sat 11:03Table 5
  
 
15 15
Michelle Sandman
 
18
Moises Farfan
 
 
  
 
31 16
Walk Over
 
2
Albert Roman Stensrød
 
 
Sat 11:37Table 4
  
 
17
Sebastian Meling
 
Erol Dane Mula
 
Loser to #40  
Sat 11:59
  
 
18
Bjørn Erik Øverland
 
Jack Nordby
 
Loser to #39  
Sat 11:09
  
 
19
Anders Lie
 
Ragnar Hansen
 
Loser to #38  
Sat 11:25
  
 
20
Bjørnar Brudal
 
Morten Gulbrandsen
 
Loser to #37  
Sat 11:42
  
 
21
Raymond Kandola
 
Kenneth Mydland
 
Loser to #36  
Sat 12:07
  
 
22
Vegard Daapan
 
Espen Kristiansen
 
Loser to #35  
Sat 12:16Table 5
  
 
23
Alf Regy Lid
 
Finn-Ari Syrrist
 
Loser to #34  
Sat 12:25
  
 
24
Michelle Sandman
 
Albert Roman Stensrød
 
Loser to #33  
Sat 13:59Table 6
  
 
41
Sebastian Meling
 
Jack Nordby
 
Loser to #50  
Sat 14:18Table 8
  
 
42
Anders Lie
 
Bjørnar Brudal
 
Loser to #49  
Sat 14:28Table 5
  
 
43
Raymond Kandola
 
Espen Kristiansen
 
Loser to #52  
Sat 14:24Table 1
  
 
44
Alf Regy Lid
 
Albert Roman Stensrød
 
Loser to #51  
Sat 18:00Table 2
  
 
53
Sebastian Meling
 
Espen Kristiansen
 
 
Sat 18:00Table 4
  
 
54
Bjørnar Brudal
 
Alf Regy Lid
 
 
Sat 18:00Table 3
  
 
55
Raymond Kandola
 
Kenneth Mydland
 
 
Sat 18:00Table 5
  
 
56
Albert Roman Stensrød
 
Anders Lie
 
 
Sat 19:18Table 6
  
 
57
Sebastian Meling
 
Alf Regy Lid
 
 
Sat 19:18Table 3
  
 
58
Kenneth Mydland
 
Albert Roman Stensrød
 
 
Sat 20:29Table 3
  
 
59
Sebastian Meling
 
Albert Roman Stensrød
 
 
Losers qualification
Loser round 3
Loser round 2
Loser round 1
Round 1
Winner round 1
Winners qualification
Quarter final
Semi final
Final