OrpesaPool
Oropesa del Mar
September 10, 2022
I PRUEBA DE PRIMERA BOLA 10 CV, ORPESA POOL
10-Ball
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final
Sat
14:48
Table 4
33
Francisco Tarrega monfort
Jesus Gonzalez Marin
Winner to
Last sixteen
Sat
15:42
Table 4
34
Jose Carlos Bustos
Raúl Ortiz
Winner to
Last sixteen
Sat
14:38
Table 2
35
David Rodriguez Priego
Jonny Serra
Winner to
Last sixteen
Sat
15:32
Table 2
36
Francisco Gomar Gregori
Steve Boyle
Winner to
Last sixteen
Sat
15:24
Table 3
37
Victor Cuadrado Pascual
Andrei Alexandru Lazar
Winner to
Last sixteen
38
Raúl Martín Muela
Jesus Borrueco Fernandez
Winner to
Last sixteen
Sat
15:36
Table 1
39
Carlos Tortosa nicolas
MARTIN RIMEHOH PRIEGO
Winner to
Last sixteen
Sat
16:16
Table 3
40
Kamel Khedia
Enrique Bañuls Ferrandis
Winner to
Last sixteen
25
Walk Over
Francisco Tarrega monfort
Sat
14:21
Table 1
26
Rafael Boluda
Jose Carlos Bustos
27
Walk Over
David Rodriguez Priego
28
Francisco Gomar Gregori
Walk Over
29
Walk Over
Victor Cuadrado Pascual
30
Raúl Martín Muela
Walk Over
Sat
14:33
Table 3
31
Carlos Tortosa nicolas
Renzo Sierra
32
Kamel Khedia
Walk Over
1
1
Diego Pedro Simon Parra
32
Walk Over
Sat
09:41
Table 1
17
2
Francisco Tarrega monfort
16
Enrique Bañuls Ferrandis
Sat
09:41
Table 2
9
3
MARTIN RIMEHOH PRIEGO
24
Rafael Boluda
Sat
09:41
Table 3
25
4
FRANCISCO M. MORENO GOMEZ
8
Jose Carlos Bustos
5
5
Li Ting Hu
28
Walk Over
Sat
09:41
Table 4
21
6
David Rodriguez Priego
12
Jesus Borrueco Fernandez
Sat
10:52
Table 4
13
7
Francisco Gomar Gregori
20
Andrei Alexandru Lazar
29
8
Walk Over
4
Lucas Ascensio
3
9
Steve Boyle
30
Walk Over
Sat
10:54
Table 2
19
10
Victor Cuadrado Pascual
14
Manuel Sanchez Cardona
Sat
11:30
11
11
Raúl Martín Muela
22
Jonny Serra
27
12
Walk Over
6
Vicente Rumeu
Sat
11:06
Table 1
7
13
Carlos Tortosa nicolas
26
Raúl Ortiz
Sat
11:47
Table 2
23
14
Renzo Sierra
10
Marcos Palau Rambla
Sat
11:20
Table 3
15
15
Jesus Gonzalez Marin
18
Kamel Khedia
31
16
Walk Over
2
Javier Miguel López Alos
Sat
12:11
Table 4
17
Diego Pedro Simon Parra
Enrique Bañuls Ferrandis
Loser to #40
Sat
12:17
Table 3
18
MARTIN RIMEHOH PRIEGO
FRANCISCO M. MORENO GOMEZ
Loser to #39
Sat
12:20
Table 1
19
Li Ting Hu
Jesus Borrueco Fernandez
Loser to #38
Sat
12:51
Table 4
20
Andrei Alexandru Lazar
Lucas Ascensio
Loser to #37
Sat
13:20
Table 2
21
Steve Boyle
Manuel Sanchez Cardona
Loser to #36
Sat
13:33
Table 3
22
Jonny Serra
Vicente Rumeu
Loser to #35
Sat
13:37
Table 1
23
Raúl Ortiz
Marcos Palau Rambla
Loser to #34
Sat
13:56
Table 4
24
Jesus Gonzalez Marin
Javier Miguel López Alos
Loser to #33
Sat
16:36
Table 1
41
Diego Pedro Simon Parra
Steve Boyle
Sat
16:58
Table 4
42
FRANCISCO M. MORENO GOMEZ
Carlos Tortosa nicolas
Sat
16:35
Table 2
43
Li Ting Hu
Jesus Gonzalez Marin
Sat
17:50
Table 3
44
Lucas Ascensio
Enrique Bañuls Ferrandis
Sat
17:41
Table 4
45
Manuel Sanchez Cardona
Jose Carlos Bustos
Sat
18:02
Table 1
46
Vicente Rumeu
Victor Cuadrado Pascual
Sat
18:19
Table 2
47
Marcos Palau Rambla
Jonny Serra
Sat
18:56
Table 4
48
Javier Miguel López Alos
Jesus Borrueco Fernandez
Sat
19:27
Table 2
49
Diego Pedro Simon Parra
Carlos Tortosa nicolas
Sat
19:45
Table 3
50
Jesus Gonzalez Marin
Lucas Ascensio
Sat
19:45
Table 1
51
Jose Carlos Bustos
Victor Cuadrado Pascual
Sat
20:11
Table 4
52
Jonny Serra
Javier Miguel López Alos
Sat
21:09
Table 3
53
Diego Pedro Simon Parra
Lucas Ascensio
Sat
21:35
Table 1
54
Jose Carlos Bustos
Javier Miguel López Alos
Sat
23:01
Table 1
55
Diego Pedro Simon Parra
Javier Miguel López Alos
Losers qualification
Loser round 1
Round 1
Winners qualification
Last sixteen
Quarter final
Semi final
Final