Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25, 2022

V Eliminacyjny Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Piotr Twerdyk
9 (8/1) 55 (42/13)
76%
20
2 Krzysztof Kandora
10 (9/1) 60 (43/17)
72%
18
3 Mariusz Gołdyn
9 (6/3) 59 (33/26)
56%
16
3 Daniel Koman
9 (5/4) 66 (34/32)
52%
16
5 Maciej Ociepka
8 (5/3) 60 (30/30)
50%
14
5 Gabriel Muzolf
7 (6/1) 45 (28/17)
62%
14
5 Tomasz Jakubiec
9 (6/3) 56 (31/25)
55%
14
5 Mateusz Tomiczek
7 (6/1) 38 (28/10)
74%
14
9 Mateusz Jeziorski
7 (5/2) 33 (19/14)
58%
12
Show more
9 Krzysztof Nagiel
8 (5/3) 35 (18/17)
51%
12
9 Dawid Sobiech
6 (5/1) 35 (23/12)
66%
12
9 Piotr Tomiczek
7 (4/3) 46 (27/19)
59%
12
9 Tomasz Pietras
8 (5/3) 38 (21/17)
55%
12
9 Osoroo Enkhbayar
7 (3/4) 45 (24/21)
53%
12
9 Sebastian Grabowski
6 (5/1) 38 (25/13)
66%
12
9 Grzegorz Kowalczyk
7 (4/3) 44 (24/20)
55%
12
17 Leszek Hudziak
6 (2/4) 30 (10/20)
33%
11
17 Jarosław Bernaś
7 (4/3) 32 (13/19)
41%
11
17 Kamil Kapołka
7 (3/4) 35 (13/22)
37%
11
17 Stanisław Wisełka
6 (4/2) 34 (16/18)
47%
11
17 Tomasz Kalinowski
6 (2/4) 36 (16/20)
44%
11
17 Piotr Bliźniak
6 (2/4) 31 (10/21)
32%
11
17 Tomasz Wawrzyniak
6 (3/3) 40 (19/21)
48%
11
17 Arkadiusz Macioł
6 (3/3) 35 (18/17)
51%
11
33 Szymon Surma
6 (3/3) 23 (11/12)
48%
7
33 Krzysztof Koźmiński
5 (2/3) 30 (12/18)
40%
7
33 Dariusz Sołoniewicz
5 (1/4) 25 (9/16)
36%
7
33 Łukasz Góra
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
7
33 Sławomir Łobozek
6 (2/4) 34 (15/19)
44%
7
33 Sebastian Zawada
5 (2/3) 29 (14/15)
48%
7
39 Jan Kopański
6 (1/5) 34 (12/22)
35%
6
39 Krzysztof Piech
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
6
39 Andrzej Dziobkowski
6 (0/5) 5 (0/5)
0%
6
39 Tomasz Delinowski
5 (0/5) 5 (0/5)
0%
6
39 Sylwia Łobozek
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
6
39 Roman Tajak
5 (0/5) 24 (4/20)
17%
6
39 Krzysztof Delinowski
6 (0/5) 5 (0/5)
0%
6
46 Damian Muczko
6 (1/5) 33 (10/23)
30%
4
Entry deadline Sep 25, 2022, 10:00 AM (local time)
Starts Sep 25, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (38 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Turnieje z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)
Organizer Bistro Bilard
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
1. Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn (nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów), zawodnicy z „LISTY TOP 2022” oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy na rok 2022.
2. Opłata startowa w dniu turnieju (ok. 65% wpisowego w każdym Turnieju eliminacyjnym zostanie przeznaczone na nagrody, tj. karty upominkowe do sklepu sportowego, pozostała część – przeznaczona na nagrody jw. w Turnieju finałowym).
3. Turnieje będą rozgrywane na 12 stołach 9-stopowych Dynamic II.
4. Odmiana wszystkich turniejów: „Dziewiątka”.
5. System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
6. Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, min. do 6 wygranych w pucharze.
7. Najlepszych 24 zawodników Rankingu końcowego posiadających min. udział w 4 turniejach eliminacyjnych zostanie zakwalifikowanych do Turnieju Finałowego.
8. Na każdym turnieju Organizator zapewnia: (a) statuetka (Turniej eliminacyjny) & Puchar (Turniej finałowy) - za 1-4 miejsce (b) Karta upominkowa do „bilardsklep.pl” - za 1-8 miejsce (ważna do 31.01.2023) (3) Gorący poczęstunek (m.in. pizza - min. 3 kawałki na osobę).

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mateusz Jeziorski 6 5 0 1 16 8 8 0 0 0 0.667 5
2 Tomasz Pietras 6 4 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 4
3 Krzysztof Nagiel 6 4 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 4
4 Jarosław Bernaś 6 4 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 4
5 Szymon Surma 6 3 0 3 11 12 -1 0 0 0 0.478 3
6 Andrzej Dziobkowski 6 0 1 5 0 5 -5 0 0 0 0 0.5
6 Krzysztof Delinowski 6 0 1 5 0 5 -5 0 0 0 0 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dawid Sobiech 5 5 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 5
2 Mariusz Gołdyn 5 3 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 3
3 Osoroo Enkhbayar 5 2 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 2
4 Leszek Hudziak 5 2 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 2
5 Krzysztof Koźmiński 5 2 0 3 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
6 Sylwia Łobozek 5 1 0 4 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gabriel Muzolf 5 5 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 5
2 Piotr Twerdyk 5 4 0 1 18 6 12 0 0 0 0.75 4
3 Tomasz Wawrzyniak 5 3 0 2 16 15 1 0 0 0 0.516 3
4 Daniel Koman 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
5 Łukasz Góra 5 1 0 4 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
6 Roman Tajak 5 0 0 5 4 20 -16 0 0 0 0.167 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mateusz Tomiczek 5 5 0 0 17 4 13 0 0 0 0.81 5
2 Stanisław Wisełka 5 4 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 4
3 Arkadiusz Macioł 5 3 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 3
4 Piotr Bliźniak 5 2 0 3 9 15 -6 0 0 0 0.375 2
5 Dariusz Sołoniewicz 5 1 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 1
6 Tomasz Delinowski 5 0 0 5 0 5 -5 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Grabowski 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Piotr Tomiczek 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Maciej Ociepka 5 3 0 2 15 17 -2 0 0 0 0.469 3
4 Tomasz Kalinowski 5 2 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 2
5 Sebastian Zawada 5 2 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
6 Krzysztof Piech 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Kandora 6 6 0 0 24 4 20 0 0 0 0.857 6
2 Grzegorz Kowalczyk 6 4 0 2 19 14 5 0 0 0 0.576 4
3 Tomasz Jakubiec 6 4 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 4
4 Kamil Kapołka 6 3 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
5 Sławomir Łobozek 6 2 0 4 15 19 -4 0 0 0 0.441 2
6 Jan Kopański 6 1 0 5 12 22 -10 0 0 0 0.353 1
7 Damian Muczko 6 1 0 5 10 23 -13 0 0 0 0.303 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 10:23 
2-A   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Szymon Surma
Sun 10:23  Table 1
3-A   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:23  Table 2
4-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Sylwia Łobozek
Sun 10:23  Table 3
5-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 10:23  Table 4
6-B   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Dawid Sobiech
Sun 10:23  Table 5
7-C   
Austria
Daniel Koman
Poland
Łukasz Góra
Sun 10:23  Table 6
8-C   
Roman Tajak
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 10:23  Table 7
9-C   
Poland
Piotr Twerdyk
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 10:23  Table 9
10-D   
Poland
Arkadiusz Macioł
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:23  Table 10
11-D   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 10:23  Table 11
12-D   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:31 
13-E   
Poland
Sebastian Grabowski
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:23  Table 12
14-E   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Krzysztof Piech
Sun 10:46  Table 5
15-E   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Sebastian Zawada
Sun 10:25  Table 13
16-F   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Damian Muczko
Sun 10:47  Table 2
17-F   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 10:50  Table 6
18-F   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Jan Kopański
Sun 10:56  Table 3

Round 2

Race to 4
19-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Szymon Surma
Sun 10:35 
20-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:26 
21-A   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 10:57  Table 1
22-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 11:05  Table 4
23-B   
Poland
Sylwia Łobozek
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:09  Table 12
24-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Leszek Hudziak
Sun 11:23  Table 9
25-C   
Austria
Daniel Koman
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 11:23  Table 7
26-C   
Poland
Łukasz Góra
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 10:58  Table 9
27-C   
Roman Tajak
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 11:24  Table 5
28-D   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 11:33  Table 4
29-D   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:35 
30-D   
Poland
Stanisław Wisełka
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 11:31  Table 11
31-E   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Krzysztof Piech
Sun 11:25  Table 2
32-E   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:26  Table 13
33-E   
Poland
Tomasz Kalinowski
Australia
Maciej Ociepka
Sun 11:35  Table 1
34-F   
Poland
Damian Muczko
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 11:35  Table 3
35-F   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Jan Kopański
Sun 11:36  Table 10
36-F   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 11:37  Table 6

Round 3

Race to 4
37-A   
Poland
Szymon Surma
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 11:07  Table 10
38-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 10:35 
39-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Tomasz Pietras
Sun 10:26 
40-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:54  Table 5
41-B   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Leszek Hudziak
Sun 11:54  Table 9
42-B   
Poland
Sylwia Łobozek
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 11:58  Table 2
43-C   
Austria
Daniel Koman
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 12:04  Table 7
44-C   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 12:09  Table 4
45-C   
Poland
Łukasz Góra
Roman Tajak
Sun 12:01  Table 13
46-D   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:35 
47-D   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 12:09  Table 5
48-D   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 12:02  Table 11
49-E   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:11  Table 6
50-E   
Poland
Krzysztof Piech
Australia
Maciej Ociepka
Sun 12:30  Table 1
51-E   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 12:31  Table 2
52-F   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Jan Kopański
Sun 12:16  Table 10
53-F   
Poland
Damian Muczko
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 12:13  Table 12
54-F   
Poland
Krzysztof Kandora
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 12:23  Table 9

Round 4

Race to 4
55-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 11:39  Table 12
56-A   
Poland
Szymon Surma
Poland
Tomasz Pietras
Sun 12:14  Table 3
57-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 10:36 
58-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Leszek Hudziak
Sun 12:33  Table 7
59-B   
Poland
Dawid Sobiech
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 12:34  Table 3
60-B   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Sylwia Łobozek
Sun 12:36  Table 11
61-C   
Austria
Daniel Koman
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 12:52  Table 9
62-C   
Scotland
Gabriel Muzolf
Roman Tajak
Sun 12:48  Table 13
63-C   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Łukasz Góra
Sun 12:52  Table 7
64-D   
Poland
Arkadiusz Macioł
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 12:46  Table 5
65-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 10:36 
66-D   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 12:47  Table 4
67-E   
Poland
Sebastian Grabowski
Australia
Maciej Ociepka
Sun 13:48  Table 6
68-E   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 14:02  Table 12
69-E   
Poland
Krzysztof Piech
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 13:39  Table 11
70-F   
Poland
Jan Kopański
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 12:56  Table 10
71-F   
Poland
Sławomir Łobozek
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 13:06  Table 3
72-F   
Poland
Damian Muczko
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 12:38  Table 12

Round 5

Race to 4
73-A   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Tomasz Pietras
Sun 12:44  Table 6
74-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 13:10  Table 9
75-A   
Poland
Szymon Surma
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:27 
76-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 13:39  Table 2
77-B   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Sylwia Łobozek
Sun 13:41  Table 1
78-B   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 13:42  Table 13
79-C   
Austria
Daniel Koman
Roman Tajak
Sun 13:11  Table 13
80-C   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Łukasz Góra
Sun 13:44  Table 2
81-C   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 13:41  Table 7
82-D   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 13:17  Table 5
83-D   
Japan
Mateusz Tomiczek
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 13:31  Table 4
84-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 10:36 
85-E   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:18  Table 6
86-E   
Australia
Maciej Ociepka
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 14:27  Table 6
87-E   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Krzysztof Piech
Sun 13:12  Table 1
88-F   
Poland
Tomasz Jakubiec
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 15:14  Table 4
89-F   
Poland
Jan Kopański
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 13:58  Table 10
90-F   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 14:52  Table 9

Round 6

Race to 4
91-A   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 13:31  Table 9
92-A   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:37 
93-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 10:37 
94-F   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 14:44  Table 5
95-F   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:58  Table 4
96-F   
Poland
Jan Kopański
Poland
Damian Muczko
Sun 14:51  Table 10

Round 7

Race to 4
97-A   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 10:38 
98-A   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 10:38 
99-A   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Szymon Surma
Sun 13:20  Table 2
100-F   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:33  Table 12
101-F   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Damian Muczko
Sun 14:06  Table 5
102-F   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 14:25  Table 4

Last thirtytwo

Race to 6
103   
Poland
Arkadiusz Macioł
Australia
Maciej Ociepka
Sun 15:59  Table 6
104   
Walk Over
Poland
Mateusz Jeziorski
 
105   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Tomasz Pietras
Sun 15:59  Table 5
106   
Walk Over
Poland
Piotr Twerdyk
 
107   
Austria
Daniel Koman
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 15:59  Table 11
108   
Walk Over
Poland
Sebastian Grabowski
 
109   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 15:59  Table 7
110   
Walk Over
Japan
Mateusz Tomiczek
 
111   
Poland
Jarosław Bernaś
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 15:59  Table 9
112   
Walk Over
Scotland
Gabriel Muzolf
 
113   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 15:59  Table 12
114   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kandora
 
115   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 15:59  Table 10
116   
Walk Over
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
117   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 15:59  Table 4
118   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 

Last sixteen

Race to 4
119   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 16:23  Table 6
120   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 16:20  Table 5
121   
Austria
Daniel Koman
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 16:10  Table 11
122   
Poland
Krzysztof Nagiel
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 16:26  Table 7
123   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 16:04  Table 9
124   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 16:13  Table 12
125   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 16:24  Table 10
126   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Dawid Sobiech
Sun 16:48  Table 4

Quarter final

Race to 6
127   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 17:24  Table 6
128   
Austria
Daniel Koman
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 17:17  Table 7
129   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 17:30  Table 10
130   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 17:30  Table 9

Semi final

Race to 6
131   
Poland
Piotr Twerdyk
Austria
Daniel Koman
Sun 18:13  Table 7
132   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 18:06  Table 10

Final

Race to 6
133   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 18:49  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants