Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 13, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #9

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronald van Adrichem
7 (7/0) 29 (25/4)
86%
50
2 Ed van Orssagen
7 (6/1) 35 (20/15)
57%
35
3 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
6 (5/1) 22 (17/5)
77%
25
3 Spiros Tseronis
6 (3/3) 24 (15/9)
63%
25
5 Mario Martokarijo
5 (4/1) 18 (14/4)
78%
20
5 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Nick Berendrecht
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
20
5 Stein Posthuma
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
20
9 Christos Tsekos
4 (3/1) 13 (7/6)
54%
15
Show more
9 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 John Maluku
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Rick Telehala
4 (3/1) 14 (7/7)
50%
15
9 Krijn Schuurman
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Zumfer Benquku
4 (1/3) 13 (5/8)
38%
15
17 Thomas Souflis
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Ray Westdijk
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
10
17 Theo Schutte
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
10
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Wim Terlingen
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
25 Mirjam Alfons
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Alex Costa
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Sander Tetelepta
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Roy Al Ayoubi
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Fenna van Adrichem
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Roel Woudenberg
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Jolien Schuurman
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
Entry deadline May 14, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts May 13, 2018, 2:15 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
RESERVELIJST:
1.
2. ...
3. ...
4. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Bij elk huistoernooi wordt er per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten. Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan. Bij de break wordt de 9-ball op de spot geplaatst.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 9 0 9 1 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Theo Schutte 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Jolien Schuurman 3 0 0 3 0 9 -9 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Niels van Adrichem 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
2 John Maluku 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Ray Westdijk 3 2 0 1 4 5 -1 0.444 2
4 Mirjam Alfons 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 3 3 0 0 8 1 7 0.889 3
2 Hsu-jong Sun 3 2 0 1 7 2 5 0.778 2
3 Aidan Mauricio 3 1 0 2 2 7 -5 0.222 1
4 Roy Al Ayoubi 3 0 0 3 1 8 -7 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Sergiy Kravchenko 3 3 0 0 8 1 7 0.889 3
2 Spiros Tseronis 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Peter Bron 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christos Tsekos 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Krijn Schuurman 3 2 0 1 7 2 5 0.778 2
3 Wim Terlingen 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Fenna van Adrichem 3 0 0 3 1 8 -7 0.111 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ed van Orssagen 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Sigfried Janga 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Thomas Souflis 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Alex Costa 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Stein Posthuma 3 3 0 0 8 1 7 0.889 3
2 Nick Berendrecht 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Patrick Berkenpas 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Roel Woudenberg 3 0 0 3 0 9 -9 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rick Telehala 3 3 0 0 6 3 3 0.667 3
2 Zumfer Benquku 3 1 0 2 5 4 1 0.556 1
3 Łukasz Cabała 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Sander Tetelepta 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:38  Table 7   
2-A
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:38  Table 8   
3-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
John Maluku
Sun 13:38  Table 9   
4-B
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:58  Table 16   
5-C
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:38  Table 10   
6-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:38  Table 11   
7-D
Indonesia
Alvin Stevens
Greece
Spiros Tseronis
Sun 13:38  Table 15   
8-D
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 13:38  Table 16   
9-E
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 13:53  Table 7   
10-E
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:38  Table 17   
11-F
Netherlands
Sigfried Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 13:53  Table 9   
12-F
Greece
Thomas Souflis
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 13:38  Table 18   
13-G
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:56  Table 18   
14-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 13:58  Table 15   
15-H
Netherlands
Sander Tetelepta
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:00  Table 17   
16-H
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:00  Table 8   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:02  Table 10   
18-A
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jolien Schuurman
Sun 14:12  Table 11   
19-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:58  Table 10   
20-B
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:26  Table 16   
21-C
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:14  Table 18   
22-C
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:18  Table 7   
23-D
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:32  Table 8   
24-D
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:26  Table 10   
25-E
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:28  Table 9   
26-E
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 14:29  Table 17   
27-F
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:35  Table 15   
28-F
Portugal
Alex Costa
Greece
Thomas Souflis
Sun 14:37  Table 11   
29-G
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 14:39  Table 18   
30-G
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:50  Table 7   
31-H
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:54  Table 9   
32-H
Poland
Łukasz Cabała
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:59  Table 16   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jolien Schuurman
Sun 15:01  Table 17   
34-A
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:05  Table 18   
35-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:29  Table 8   
36-B
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
John Maluku
Sun 15:59  Table 9   
37-C
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:07  Table 8   
38-C
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:14  Table 7   
39-D
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Peter Bron
Sun 15:33  Table 17   
40-D
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:30  Table 10   
41-E
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:11  Table 15   
42-E
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 15:14  Table 11   
43-F
Netherlands
Sigfried Janga
Greece
Thomas Souflis
Sun 15:29  Table 9   
44-F
Netherlands
Ed van Orssagen
Portugal
Alex Costa
Sun 15:40  Table 11   
45-G
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:33  Table 16   
46-G
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:41  Table 18   
47-H
Netherlands
Sander Tetelepta
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:42  Table 15   
48-H
Netherlands
Rick Telehala
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:49  Table 7   

Last sixteen

Race to 4
49
Netherlands
Mario Martokarijo
Albania
Zumfer Benquku
Sun 16:38  Table 10   
50
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:38  Table 8   
51
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 16:38  Table 9   
52
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:00  Table 11   
53
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 16:38  Table 7   
54
Greece
Spiros Tseronis
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:38  Table 11   
55
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 17:08  Table 8   
56
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:08  Table 10   

Quarter final

Race to 4
57
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:37  Table 7   
58
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:37  Table 9   
59
Netherlands
Nick Berendrecht
Greece
Spiros Tseronis
Sun 17:51  Table 11   
60
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:28  Table 9   

Semi final

Race to 4
61
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:45  Table 7   
62
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 19:24  Table 7   

Final

Race to 5
63
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 20:45  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment