Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 29, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #8

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
9 (7/2) 48 (30/18)
63%
50
2 Jok Tang
8 (5/3) 47 (27/20)
57%
35
3 Mario Martokarijo
8 (7/1) 38 (27/11)
71%
25
3 Navin Ramkhelawan
8 (7/1) 38 (26/12)
68%
25
5 Hoa Nguyen
6 (5/1) 26 (19/7)
73%
20
5 Sander Tetelepta
7 (4/3) 32 (18/14)
56%
20
5 Muhsin Yagli
7 (4/3) 32 (17/15)
53%
20
5 Rick Telehala
6 (3/3) 30 (14/16)
47%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
15
Show more
9 Mirjam Alfons
6 (3/3) 27 (12/15)
44%
15
9 Ed van Orssagen
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
15
9 John Maluku
6 (3/3) 21 (11/10)
52%
15
9 Roel Woudenberg
5 (4/1) 22 (12/10)
55%
15
9 Jeroen van Uffelen
5 (2/3) 19 (6/13)
32%
15
9 Aad Van Delft
5 (4/1) 23 (14/9)
61%
15
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 22 (9/13)
41%
10
17 Alex Costa
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
10
17 Karin Roijen
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
10
17 Alvin Stevens
5 (3/2) 21 (9/12)
43%
10
17 Maikel van Amen
House of Billiards Weert Org
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
10
22 Ray Westdijk
5 (1/4) 22 (9/13)
41%
5
22 Jum Zwijnenburg
5 (1/4) 20 (8/12)
40%
5
22 Sigfried Janga
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
5
22 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
22 Wim Terlingen
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
27 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 22 (8/14)
36%
5
27 Theo Schutte
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
5
27 ar rios gonzaga
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
5
Entry deadline Apr 30, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Apr 29, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G5 SE16 (30 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 28-04: Vanwege verschillende afmeldingen zijn er weer een aantal spots beschikbaar, schrijf je nu nog in!

Update 14-04: Alle 36 spots zijn verdeeld. Spelers kunnen op de reservelijst komen door een CueScore-bericht achter te laten.

ACTUELE RESERVELIJST
1. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Bij elk huistoernooi wordt er per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten. Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan. Bij de break wordt de 9-ball op de spot geplaatst.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hoa Nguyen 5 5 0 0 15 2 13 0.882 5
2 Mirjam Alfons 5 3 0 2 9 11 -2 0.45 3
3 John Maluku 5 3 0 2 11 6 5 0.647 3
4 Alex Costa 5 2 0 3 8 11 -3 0.421 2
5 Sigfried Janga 5 2 0 3 8 11 -3 0.421 2
6 ar rios gonzaga 5 0 0 5 5 15 -10 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 5 5 0 0 15 4 11 0.789 5
2 Ed van Orssagen 5 3 0 2 11 9 2 0.55 3
3 Muhsin Yagli 5 3 0 2 11 10 1 0.524 3
4 Awin Sewgobind 5 2 0 3 9 13 -4 0.409 2
5 Ray Westdijk 5 1 0 4 9 13 -4 0.409 1
6 Peter Bron 5 1 0 4 8 14 -6 0.364 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Aad Van Delft 4 4 0 0 12 5 7 0.706 4
2 Jok Tang 4 2 0 2 10 6 4 0.625 2
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 6 9 -3 0.4 2
4 Karin Roijen 4 1 0 3 5 9 -4 0.357 1
5 Wim Terlingen 4 1 0 3 7 11 -4 0.389 1
6 Adam Kiernicki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Roel Woudenberg 4 4 0 0 12 6 6 0.667 4
2 Łukasz Cabała 4 3 0 1 9 4 5 0.692 3
3 Rick Telehala 4 2 0 2 9 9 0 0.5 2
4 Maikel van Amen 4 1 0 3 6 10 -4 0.375 1
5 Scott Laurens 4 0 0 4 5 12 -7 0.294 0
6 Tycho Neve 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Navin Ramkhelawan 5 5 0 0 15 5 10 0.75 5
2 Sander Tetelepta 5 3 0 2 12 7 5 0.632 3
3 Sergiy Kravchenko 5 3 0 2 10 8 2 0.556 3
4 Alvin Stevens 5 3 0 2 9 12 -3 0.429 3
5 Jum Zwijnenburg 5 1 0 4 8 12 -4 0.4 1
6 Theo Schutte 5 0 0 5 5 15 -10 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Portugal
Alex Costa
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:23  Table 8   
2-A
Philippines
ar rios gonzaga
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:57  Table 7   
3-A
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:23  Table 10   
4-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 13:23  Table 11   
5-B
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:23  Table 15   
6-B
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 13:23    
7-C
Netherlands
Aad Van Delft
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:23  Table 16   
8-C
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:24  Table 17   
9-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:24  Table 18   
10-D
Netherlands
Maikel van Amen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:48  Table 9   
11-D
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:00  Table 8   
12-D
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Rick Telehala
    
13-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:01  Table 17   
14-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:10  Table 10   
15-E
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 14:13  Table 11   

Round 2

Race to 3
16-A
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:43  Table 10   
17-A
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:13  Table 15   
18-A
Philippines
ar rios gonzaga
Netherlands
John Maluku
Sun 14:57  Table 9   
19-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:14  Table 16   
20-B
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 14:20  Table 18   
21-B
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:30  Table 8   
22-C
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:40  Table 7   
23-C
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:32  Table 16   
24-C
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:39  Table 15   
25-D
Netherlands
Maikel van Amen
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:37  Table 17   
26-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:22  Table 9   
27-D
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Tycho Neve
    
28-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:49  Table 11   
29-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:04  Table 15   
30-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:04  Table 8   

Round 3

Race to 3
31-A
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:25  Table 8   
32-A
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
John Maluku
Sun 15:15  Table 9   
33-A
Vietnam
Hoa Nguyen
Philippines
ar rios gonzaga
Sun 15:15  Table 10   
34-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 15:08  Table 18   
35-B
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:10  Table 17   
36-B
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:12  Table 11   
37-C
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:26  Table 17   
38-C
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:30  Table 15   
39-C
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:26  Table 7   
40-D
Netherlands
Maikel van Amen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:36  Table 10   
41-D
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Tycho Neve
    
42-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:06  Table 16   
43-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:37  Table 18   
44-E
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:41  Table 16   
45-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:46  Table 9   

Round 4

Race to 3
46-A
Portugal
Alex Costa
Netherlands
John Maluku
Sun 16:00  Table 8   
47-A
Netherlands
Sigfried Janga
Philippines
ar rios gonzaga
Sun 16:00  Table 16   
48-A
Netherlands
Mirjam Alfons
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:55  Table 17   
49-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:48  Table 11   
50-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:01  Table 7   
51-B
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 16:02  Table 10   
52-C
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:06  Table 18   
53-C
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:09  Table 17   
54-C
Netherlands
Jok Tang
Poland
Adam Kiernicki
    
55-D
Netherlands
Maikel van Amen
Netherlands
Tycho Neve
    
56-D
Netherlands
Rick Telehala
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:13  Table 9   
57-D
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:50  Table 15   
58-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:13  Table 11   
59-E
Netherlands
Sander Tetelepta
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:26  Table 15   
60-E
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:27  Table 10   

Round 5

Race to 3
61-A
Portugal
Alex Costa
Philippines
ar rios gonzaga
Sun 16:50  Table 10   
62-A
Netherlands
John Maluku
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:29  Table 8   
63-A
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:41  Table 16   
64-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:50  Table 8   
65-B
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 16:29  Table 18   
66-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:53  Table 18   
67-C
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 17:01  Table 17   
68-C
Netherlands
Karin Roijen
Poland
Adam Kiernicki
    
69-C
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Jok Tang
Sun 17:04  Table 9   
70-D
Netherlands
Maikel van Amen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:45  Table 9   
71-D
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Roel Woudenberg
    
72-D
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Scott Laurens
Sun 16:49  Table 7   
73-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:05  Table 15   
74-E
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:56  Table 11   
75-E
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Theo Schutte
Sun 17:06  Table 16   

Last sixteen

Race to 4
76
Vietnam
Hoa Nguyen
Walk Over
    
77
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Jok Tang
Sun 18:02  Table 8   
78
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 18:02  Table 9   
79
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:03  Table 7   
80
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 18:03  Table 10   
81
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 18:03  Table 11   
82
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 18:24  Table 10   
83
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:15  Table 7   

Quarter final

Race to 5
84
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jok Tang
Sun 18:46  Table 9   
85
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:45  Table 8   
86
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 19:05  Table 11   
87
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 19:40  Table 7   

Semi final

Race to 5
88
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 20:11  Table 7   
89
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 20:11  Table 8   

Final

Race to 6
90
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 21:27  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment