Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 15, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #7

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Christos Tsekos
8 (8/0) 47 (33/14)
70%
50
2 Tycho Neve
7 (5/2) 40 (25/15)
63%
35
3 Jok Tang
6 (4/2) 35 (17/18)
49%
25
3 Navin Ramkhelawan
6 (5/1) 34 (23/11)
68%
25
5 Jan Rempe
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
20
5 Ed van Orssagen
6 (4/2) 25 (15/10)
60%
20
5 Ronald van Adrichem
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
20
5 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
Show more
9 Mario Martokarijo
4 (3/1) 17 (10/7)
59%
15
9 Carsten Florijn
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
15
9 Stein Posthuma
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
15
9 Rodrigo Matias
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Spiros Tseronis
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
10
17 Theo Schutte
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Jum Zwijnenburg
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
17 Wiresh Laloe
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 John Maluku
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Roy Al Ayoubi
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Wim Terlingen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
25 Mirjam Alfons
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Ray Westdijk
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Karin Roijen
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Nathalie Slagboom
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Indy de Waard
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
25 Alvin Stevens
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
25 Martin Zuidwijk
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
33 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Erwin van der Meer
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
33 Roel Woudenberg
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
Entry deadline Apr 15, 2018, 1:45 PM (local time)
Starts Apr 15, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Peter Bron and Jok Tang
More info
UPDATE 29-MRT: Alle 36 spots zijn weer verdeeld! Inschrijven voor de reservelijst kan door een CueScore-comment achter te laten.

ACTUELE RESERVELIJST
1. Sander Tetelepta
2. Crelis Hogchem
3. Alex Costa

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 36 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore, betaling op de toernooidag zelf. Reservelijst wordt bijgehouden.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 (met minimaal 10 deelnames!) het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Bij elk huistoernooi wordt er per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten. Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan. Bij de break wordt de 9-ball op de spot geplaatst.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* Alle spelers die na 24 edities in de Top-16 van de Ranking eindigen en die minimaal 10 keer hebben meegedaan mogen de Masters spelen.
* Als er spelers zich afmelden schuiven de spots door naar Nr. 17, 18, etc die minimaal 10 keer hebben meegedaan.
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Het exacte prijzengeld is afhankelijk van het exacte aantal deelnemers bij alle edities.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.
Mochten alle 36 spots uitgedeeld zijn, dan kun je je melden voor de reservelijst, door een comment in het event achter te laten. Er wordt contact met je opgenomen zodra er een spot vrijkomt.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Locatie: Pool and Billiard Delft, Hendrik Tollenstraat 1-15, 2624 BH Delft.
Organisatoren: Peter Bron & Jok Tang.
Poster/banner-design: Kevin Thierry.
Foto Delft's Open: Stefan Osnabrug Photography.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Stein Posthuma 4 4 0 0 12 1 11 0.923 4
2 Carsten Florijn 4 3 0 1 10 4 6 0.714 3
3 Roy Al Ayoubi 4 2 0 2 7 8 -1 0.467 2
4 Karin Roijen 4 1 0 3 4 9 -5 0.308 1
5 Erwin van der Meer 4 0 0 4 1 12 -11 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 9 2 7 0.818 3
2 Jok Tang 3 2 0 1 7 6 1 0.538 2
3 Wim Terlingen 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Ray Westdijk 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Rodrigo Matias 3 2 0 1 7 4 3 0.636 2
3 Wiresh Laloe 3 1 0 2 6 6 0 0.5 1
4 Nathalie Slagboom 3 0 0 3 0 9 -9 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Niels van Adrichem 4 3 0 1 11 5 6 0.688 3
2 Łukasz Cabała 4 3 0 1 9 4 5 0.692 3
3 Awin Sewgobind 4 2 0 2 8 6 2 0.571 2
4 Scott Laurens 4 1 0 3 4 11 -7 0.267 1
5 Roel Woudenberg 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christos Tsekos 4 4 0 0 12 2 10 0.857 4
2 Spiros Tseronis 4 3 0 1 9 5 4 0.643 3
3 Jum Zwijnenburg 4 2 0 2 8 9 -1 0.471 2
4 Martin Zuidwijk 4 1 0 3 6 11 -5 0.353 1
5 Daisy Brouwer 4 0 0 4 4 12 -8 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Navin Ramkhelawan 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Tycho Neve 3 2 0 1 6 6 0 0.5 2
3 Theo Schutte 3 1 0 2 6 7 -1 0.462 1
4 Indy de Waard 3 0 0 3 2 9 -7 0.182 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Sigfried Janga 3 2 0 1 8 6 2 0.571 2
2 Aidan Mauricio 3 2 0 1 7 5 2 0.583 2
3 John Maluku 3 1 0 2 7 6 1 0.538 1
4 Alvin Stevens 3 1 0 2 3 8 -5 0.273 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 4 4 0 0 12 2 10 0.857 4
2 Ed van Orssagen 4 3 0 1 10 4 6 0.714 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 8 8 0 0.5 2
4 Mirjam Alfons 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1
5 Fenna van Adrichem 4 0 0 4 2 12 -10 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 13:15  Table 7   
2-A
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:31  Table 8   
3-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:31  Table 10   
4-B
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:31  Table 9   
5-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:44  Table 10   
6-C
Mexico
Rodrigo Matias
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:31  Table 11   
7-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:31  Table 15   
8-D
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Scott Laurens
Sun 13:31  Table 16   
9-E
Netherlands
Daisy Brouwer
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:45  Table 8   
10-E
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:31  Table 18   
11-F
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:32  Table 17   
12-F
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:47  Table 18   
13-G
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
John Maluku
Sun 13:48  Table 11   
14-G
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:52  Table 7   
15-H
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 13:52  Table 17   
16-H
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:03  Table 9   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:07  Table 16   
18-A
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:06  Table 10   
19-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:14  Table 17   
20-B
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:08  Table 18   
21-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:13  Table 8   
22-C
Netherlands
Nathalie Slagboom
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:22  Table 16   
23-D
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:24  Table 18   
24-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:06  Table 15   
25-E
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:25  Table 7   
26-E
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Martin Zuidwijk
Sun 14:27  Table 10   
27-F
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:34  Table 11   
28-F
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:38  Table 15   
29-G
Netherlands
Aidan Mauricio
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:39  Table 18   
30-G
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:41  Table 8   
31-H
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:58  Table 15   
32-H
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:12  Table 11   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:56  Table 9   
34-A
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 14:57  Table 11   
35-B
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:00  Table 16   
36-B
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:38  Table 7   
37-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:00  Table 17   
38-C
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:38  Table 15   
39-D
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:06  Table 7   
40-D
Netherlands
Niels van Adrichem
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:43  Table 16   
41-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Martin Zuidwijk
Sun 16:16  Table 17   
42-E
Greece
Christos Tsekos
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:06  Table 18   
43-F
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Indy de Waard
Sun 15:53  Table 9   
44-F
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:59  Table 8   
45-G
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:04  Table 7   
46-G
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
John Maluku
Sun 16:03  Table 15   
47-H
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:57  Table 11   
48-H
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:33  Table 8   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 15:21  Table 9   
50-A
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:18  Table 15   
51-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:33  Table 10   
52-D
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:33  Table 17   
53-E
Netherlands
Martin Zuidwijk
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:43  Table 16   
54-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 15:27  Table 18   
55-H
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:13  Table 8   
56-H
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:26  Table 11   

Round 5

Race to 3
57-A
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:08  Table 16   
58-A
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:12  Table 18   
59-D
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:28  Table 10   
60-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:26  Table 16   
61-E
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 16:17  Table 9   
62-E
Netherlands
Martin Zuidwijk
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:36  Table 16   
63-H
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 16:18  Table 8   
64-H
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:22  Table 11   

Last sixteen

Race to 4
65
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 17:19  Table 11   
66
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Tycho Neve
Sun 17:13  Table 7   
67
Netherlands
Niels van Adrichem
Greece
Spiros Tseronis
Sun 17:30  Table 8   
68
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:43  Table 7   
69
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 17:14  Table 10   
70
Poland
Łukasz Cabała
Greece
Christos Tsekos
Sun 17:29  Table 9   
71
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:14  Table 9   
72
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:14  Table 8   

Quarter final

Race to 5
73
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Tycho Neve
Sun 17:58  Table 9   
74
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jok Tang
Sun 18:24  Table 7   
75
Netherlands
Jan Rempe
Greece
Christos Tsekos
Sun 18:06  Table 11   
76
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:50  Table 10   

Semi final

Race to 6
77
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Jok Tang
Sun 19:32  Table 8   
78
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 19:32  Table 7   

Final

Race to 6
79
Netherlands
Tycho Neve
Greece
Christos Tsekos
Sun 20:41  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment