Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

March 25, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #6

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Christos Tsekos
8 (8/0) 31 (27/4)
87%
50
2 Spiros Tseronis
7 (6/1) 29 (18/11)
62%
35
3 Mario Martokarijo
6 (5/1) 26 (16/10)
62%
25
3 Tycho Neve
7 (6/1) 28 (17/11)
61%
25
5 Kai Corvalan
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
20
5 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (4/1) 18 (11/7)
61%
20
5 John Maluku
6 (4/2) 22 (14/8)
64%
20
5 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
6 (5/1) 22 (13/9)
59%
20
9 Ed van Orssagen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
15
Show more
9 Ronald van Adrichem
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 13 (8/5)
62%
15
9 Bob Worku
5 (3/2) 17 (12/5)
71%
15
9 Ho Bang Tang
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Karin Roijen
5 (2/3) 17 (10/7)
59%
15
9 Alvin Stevens
5 (4/1) 16 (9/7)
56%
15
9 Aad Van Delft
4 (2/2) 14 (9/5)
64%
15
17 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Nick Berendrecht
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Stein Posthuma
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
10
17 Sigfried Janga
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Rodrigo Matias
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Roel Woudenberg
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10
25 Jok Tang
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Alex Costa
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Theo Schutte
3 (0/3) 9 (3/6)
33%
5
25 Nathalie Slagboom
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Roy Al Ayoubi
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Indy de Waard
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Robin Schilling
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Wim Terlingen
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
33 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Rik Vonk
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Jeroen van Uffelen
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
5
Entry deadline Mar 23, 2018, 3:30 PM (local time)
Starts Mar 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Peter Bron and Jok Tang
More info
Update 21 maart: Alle 36 spots zijn vergeven. Wil je ook nog meedoen? Meld je via een comment aan voor de reservelijst. Zodra er een spot beschikbaar komt nemen we direct contact met je op.

Reservelijst:
1. Jelle Kijlstra
2. Naomi Hagenaars
3. Luckasz Cabala
4. Emre Bener
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 36 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore, betaling op de toernooidag zelf. Reservelijst wordt bijgehouden.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 (met minimaal 10 deelnames!) het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Bij elk huistoernooi wordt er per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten. Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan. Bij de break wordt de 9-ball op de spot geplaatst.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* Alle spelers die na 24 edities in de Top-16 van de Ranking eindigen en die minimaal 10 keer hebben meegedaan mogen de Masters spelen.
* Als er spelers zich afmelden schuiven de spots door naar Nr. 17, 18, etc die minimaal 10 keer hebben meegedaan.
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Het exacte prijzengeld is afhankelijk van het exacte aantal deelnemers bij alle edities.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018+%25236/2111873
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.
Mochten alle 36 spots uitgedeeld zijn, dan kun je je melden voor de reservelijst, door een comment in het event achter te laten. Er wordt contact met je opgenomen zodra er een spot vrijkomt.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Locatie: Pool and Billiard Delft, Hendrik Tollenstraat 1-15, 2624 BH Delft.
Organisatoren: Peter Bron & Jok Tang.
Poster/banner-design: Kevin Thierry.
Foto Delft's Open: Stefan Osnabrug Photography.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christos Tsekos 4 4 0 0 11 1 10 0.917 4
2 Bob Worku 4 3 0 1 10 2 8 0.833 3
3 Peter Bron 4 2 0 2 5 7 -2 0.417 2
4 Jok Tang 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Jeroen van Uffelen 4 0 0 4 0 12 -12 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 7 2 5 0.778 2
3 Daisy Brouwer 3 1 0 2 2 7 -5 0.222 1
4 Robin Schilling 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hsu-jong Sun 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Ed van Orssagen 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Nick Berendrecht 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Alex Costa 3 0 0 3 1 8 -7 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Tycho Neve 4 4 0 0 10 2 8 0.833 4
2 John Maluku 4 3 0 1 9 3 6 0.75 3
3 Roel Woudenberg 4 2 0 2 5 7 -2 0.417 2
4 Roy Al Ayoubi 4 1 0 3 5 7 -2 0.417 1
5 Rik Vonk 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Alvin Stevens 4 4 0 0 8 4 4 0.667 4
2 Karin Roijen 4 2 0 2 8 4 4 0.667 2
3 Sigfried Janga 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
4 Nathalie Slagboom 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Fenna van Adrichem 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Spiros Tseronis 3 3 0 0 6 3 3 0.667 3
2 Ho Bang Tang 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Rodrigo Matias 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 3 6 -3 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Kai Corvalan 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Aad Van Delft 3 2 0 1 7 2 5 0.778 2
3 Tara Verharen 3 1 0 2 2 7 -5 0.222 1
4 Wim Terlingen 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Sergiy Kravchenko 4 4 0 0 9 3 6 0.75 4
2 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 9 3 6 0.75 3
3 Stein Posthuma 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Indy de Waard 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Aidan Mauricio 4 0 0 4 2 10 -8 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:16  Table 7   
2-A
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:16  Table 8   
3-B
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 13:46  Table 9   
4-B
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:16  Table 10   
5-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 13:45  Table 11   
6-C
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 13:16  Table 15   
7-D
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
John Maluku
Sun 13:45  Table 8   
8-D
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:16  Table 17   
9-E
Netherlands
Karin Roijen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:16  Table 18   
10-E
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 13:16  Table 16   
11-F
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:16  Table 9   
12-F
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:16  Table 11   
13-G
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:46  Table 15   
14-G
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 13:48  Table 18   
15-H
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:56  Table 10   
16-H
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:49  Table 7   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:05  Table 17   
18-A
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:29  Table 17   
19-B
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:43  Table 15   
20-B
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:33  Table 9   
21-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:12  Table 15   
22-C
Netherlands
Nick Berendrecht
Portugal
Alex Costa
Sun 14:21  Table 18   
23-D
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:28  Table 7   
24-D
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Rik Vonk
Sun 14:11  Table 8   
25-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 14:01  Table 16   
26-E
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:05  Table 11   
27-F
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:33  Table 11   
28-F
Netherlands
Ho Bang Tang
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:43  Table 18   
29-G
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 14:49  Table 8   
30-G
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 14:55    
31-H
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:58    
32-H
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:53    

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:27  Table 9   
34-A
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:34  Table 16   
35-B
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:14    
36-B
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 15:24  Table 8   
37-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Portugal
Alex Costa
Sun 15:34  Table 17   
38-C
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 15:35  Table 15   
39-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Rik Vonk
Sun 15:40  Table 10   
40-D
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:41  Table 11   
41-E
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:38  Table 10   
42-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:29  Table 16   
43-F
Greece
Spiros Tseronis
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:44  Table 18   
44-F
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 15:53  Table 9   
45-G
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Aad Van Delft
  Table 7   
46-G
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:00  Table 16   
47-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Indy de Waard
Sun 16:50  Table 9   
48-H
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:07  Table 18   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Bob Worku
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:01  Table 8   
50-A
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:06  Table 8   
51-D
Netherlands
Rik Vonk
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:07  Table 9   
52-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Tycho Neve
Sun 15:07  Table 10   
53-E
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:10  Table 18   
54-E
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:13  Table 15   
55-H
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 15:24  Table 8   
56-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:36  Table 8   

Round 5

Race to 3
57-A
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:32  Table 8   
58-A
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 16:09  Table 11   
59-D
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Tycho Neve
Sun 16:10  Table 17   
60-D
Netherlands
Rik Vonk
Netherlands
John Maluku
Sun 16:10  Table 10   
61-E
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:14  Table 9   
62-E
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:20  Table 15   
63-H
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:24  Table 7   
64-H
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:22  Table 16   

Last sixteen

Race to 3
65
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:35  Table 11   
66
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 17:16  Table 8   
67
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Karin Roijen
Sun 17:16  Table 9   
68
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 17:16  Table 7   
69
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 17:16  Table 10   
70
Netherlands
John Maluku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:16  Table 11   
71
Netherlands
Ed van Orssagen
Greece
Spiros Tseronis
Sun 17:53  Table 7   
72
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 17:59  Table 9   

Quarter final

Race to 4
73
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 18:21  Table 10   
74
Netherlands
Tycho Neve
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 18:06  Table 8   
75
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Maluku
Sun 18:22  Table 7   
76
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:56  Table 10   

Semi final

Race to 4
77
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Tycho Neve
Sun 19:27  Table 7   
78
Netherlands
Mario Martokarijo
Greece
Spiros Tseronis
Sun 19:40  Table 8   

Final

Race to 5
79
Greece
Christos Tsekos
Greece
Spiros Tseronis
Sun 20:31  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment