Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 26, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #16

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
7 (6/1) 41 (30/11)
73%
50
2 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
7 (6/1) 41 (30/11)
73%
35
3 Adam Kiernicki
6 (5/1) 37 (23/14)
62%
25
3 Mario Martokarijo
6 (5/1) 41 (23/18)
56%
25
5 Tim De Ruyter
5 (4/1) 31 (19/12)
61%
20
5 Bob Worku
5 (4/1) 31 (19/12)
61%
20
5 Stein Posthuma
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
20
5 Lynn Pijpers
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
20
9 Jok Tang
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
15
Show more
9 Ed van Orssagen
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Rogier Werle
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
15
9 John Maluku
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
15
9 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Roel Woudenberg
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
15
9 Wim Terlingen
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
15
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
10
17 Martin van Gelderen
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
10
17 Charles Palomar
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
10
17 Rodrigo Matias
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
10
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
10
17 Jeroen van Uffelen
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
10
25 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
5
25 Alex Costa
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
5
25 Mirko Reynhoudt
3 (0/3) 19 (7/12)
37%
5
25 Theo Schutte
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
5
25 Karin Roijen
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
5
25 Sigfried Janga
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
5
25 Zumfer Benquku
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
5
25 Wouter Moes
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
5
Entry deadline Aug 26, 2018, 2:00 PM (local time)
Starts Aug 26, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 25-8-2018: Vanwege een aantal afmeldingen kunnen alle reservespelers meedoen!
Update 14-8-2018: Alle 40 spots zijn weer uitgedeeld. Spelers kunnen zich melden voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

Reservelijst:
1.
2.
3.
4. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 40 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Niels van Adrichem 3 3 0 0 12 2 10 0.857 3
2 Jan van Lierop 3 2 0 1 9 4 5 0.692 2
3 Martin van Gelderen 3 1 0 2 5 9 -4 0.357 1
4 Karin Roijen 3 0 0 3 1 12 -11 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 12 6 6 0.667 3
2 Stein Posthuma 3 2 0 1 11 6 5 0.647 2
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 5 11 -6 0.313 1
4 Mirko Reynhoudt 3 0 0 3 7 12 -5 0.368 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Lynn Pijpers 3 2 0 1 11 7 4 0.611 2
2 Wim Terlingen 3 2 0 1 11 10 1 0.524 2
3 Patrick Berkenpas 3 1 0 2 7 9 -2 0.438 1
4 Łukasz Cabała 3 1 0 2 8 11 -3 0.421 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 12 6 6 0.667 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 11 5 6 0.688 2
3 Tara Verharen 3 1 0 2 7 10 -3 0.412 1
4 Sigfried Janga 3 0 0 3 3 12 -9 0.2 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Tim De Ruyter 3 3 0 0 12 6 6 0.667 3
2 Jok Tang 3 2 0 1 10 5 5 0.667 2
3 Jeroen van Uffelen 3 1 0 2 6 11 -5 0.353 1
4 Wouter Moes 3 0 0 3 6 12 -6 0.333 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Bob Worku 3 3 0 0 12 5 7 0.706 3
2 John Maluku 3 2 0 1 10 6 4 0.625 2
3 Rodrigo Matias 3 1 0 2 6 11 -5 0.353 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 6 12 -6 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ed van Orssagen 3 2 0 1 10 6 4 0.625 2
2 Roel Woudenberg 3 2 0 1 10 8 2 0.556 2
3 Charles Palomar 3 2 0 1 9 6 3 0.6 2
4 Alex Costa 3 0 0 3 3 12 -9 0.2 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rogier Werle 3 3 0 0 12 3 9 0.8 3
2 Sergiy Kravchenko 3 2 0 1 10 4 6 0.714 2
3 Jum Zwijnenburg 3 1 0 2 4 9 -5 0.308 1
4 Zumfer Benquku 3 0 0 3 2 12 -10 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A
Netherlands
Martin van Gelderen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:15  Table 7   
2-A
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:15  Table 8   
3-B
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 13:15  Table 9   
4-B
Poland
Adam Kiernicki
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:15  Table 10   
5-C
Netherlands
Patrick Berkenpas
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:15  Table 11   
6-C
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 13:15  Table 15   
7-D
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:15  Table 16   
8-D
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:15  Table 17   
9-E
Netherlands
Wouter Moes
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:00  Table 18   
10-E
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:42  Table 11   
11-F
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:24  Table 18   
12-F
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:44  Table 8   
13-G
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:49  Table 10   
14-G
Netherlands
Ed van Orssagen
Portugal
Alex Costa
Sun 13:56  Table 16   
15-H
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:03  Table 9   
16-H
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Rogier Werle
Sun 13:56  Table 7   

Round 2

Race to 4
17-A
Netherlands
Martin van Gelderen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:04  Table 17   
18-A
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:27  Table 10   
19-B
Netherlands
Stein Posthuma
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:09  Table 11   
20-B
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:12  Table 8   
21-C
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 14:27  Table 17   
22-C
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:25  Table 7   
23-D
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:21  Table 16   
24-D
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:22  Table 15   
25-E
Netherlands
Wouter Moes
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 14:29  Table 18   
26-E
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:53  Table 15   
27-F
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:34  Table 9   
28-F
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
John Maluku
Sun 14:38  Table 11   
29-G
Philippines
Charles Palomar
Portugal
Alex Costa
Sun 14:52  Table 17   
30-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:53  Table 18   
31-H
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Rogier Werle
Sun 14:57  Table 16   
32-H
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:58  Table 10   

Round 3

Race to 4
33-A
Netherlands
Martin van Gelderen
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:59  Table 8   
34-A
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:22  Table 7   
35-B
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:06  Table 9   
36-B
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 15:06  Table 11   
37-C
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:28  Table 15   
38-C
Netherlands
Lynn Pijpers
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:29  Table 16   
39-D
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:13  Table 17   
40-D
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:32  Table 8   
41-E
Netherlands
Wouter Moes
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:34  Table 18   
42-E
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:43  Table 7   
43-F
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
John Maluku
Sun 15:36  Table 17   
44-F
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:36  Table 10   
45-G
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:44  Table 11   
46-G
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:55  Table 9   
47-H
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:58  Table 8   
48-H
Netherlands
Rogier Werle
Albania
Zumfer Benquku
Sun 16:00  Table 17   

Last sixteen

Race to 5
49
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 17:02  Table 7   
50
Netherlands
Lynn Pijpers
Netherlands
John Maluku
Sun 16:45  Table 8   
51
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:46  Table 9   
52
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 17:25  Table 11   
53
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:27  Table 10   
54
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:46  Table 10   
55
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:46  Table 11   
56
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Rogier Werle
Sun 16:45  Table 7   

Quarter final

Race to 5
57
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 17:47  Table 9   
58
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:15  Table 7   
59
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:02  Table 8   
60
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:40  Table 7   

Semi final

Race to 5
61
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:10  Table 7   
62
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:28  Table 10   

Final

Race to 6
63
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:28  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment