Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 27, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #10

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Davy Piergiovanni
9 (8/1) 44 (31/13)
70%
50
2 Adam Kiernicki
9 (8/1) 47 (31/16)
66%
35
3 John Maluku
8 (6/2) 41 (23/18)
56%
25
3 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
7 (4/3) 29 (17/12)
59%
25
5 Ronald van Adrichem
7 (6/1) 31 (22/9)
71%
20
5 Carsten Florijn
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
20
5 Karin Roijen
7 (4/3) 33 (17/16)
52%
20
5 Wim Terlingen
7 (3/4) 37 (17/20)
46%
20
9 Mirjam Alfons
6 (4/2) 24 (13/11)
54%
15
Show more
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
6 (2/4) 29 (13/16)
45%
15
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
6 (3/3) 25 (14/11)
56%
15
9 Mario Martokarijo
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
15
9 Jum Zwijnenburg
6 (2/4) 25 (10/15)
40%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
6 (3/3) 28 (13/15)
46%
15
9 Rodrigo Matias
6 (2/4) 26 (12/14)
46%
15
9 Alvin Stevens
6 (2/4) 21 (7/14)
33%
15
17 Alex Costa
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
10
17 Junus Nanlohy
5 (1/4) 18 (6/12)
33%
10
17 Fenna van Adrichem
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
10
17 Zumfer Benquku
5 (2/3) 18 (7/11)
39%
10
21 Roy Al Ayoubi
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
10
21 Sigfried Janga
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
10
21 Roel Woudenberg
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
10
21 Jeroen van Uffelen
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
10
Entry deadline May 27, 2018, 1:30 PM (local time)
Starts May 27, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G4 SE16 (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Adam Kiernicki 5 5 0 0 15 4 11 0.789 5
2 Mirjam Alfons 5 4 0 1 13 7 6 0.65 4
3 Aidan Mauricio 5 3 0 2 11 11 0 0.5 3
4 Jum Zwijnenburg 5 2 0 3 10 11 -1 0.476 2
5 Fenna van Adrichem 5 1 0 4 8 13 -5 0.381 1
6 Roel Woudenberg 5 0 0 5 4 15 -11 0.211 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 John Maluku 5 4 0 1 13 10 3 0.565 4
2 Peter Bron 5 3 0 2 12 7 5 0.632 3
3 Wim Terlingen 5 2 0 3 11 13 -2 0.458 2
4 Patrick Berkenpas 5 2 0 3 10 12 -2 0.455 2
5 Alex Costa 5 2 0 3 10 11 -1 0.476 2
6 Jeroen van Uffelen 5 2 0 3 9 12 -3 0.429 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Davy Piergiovanni 5 4 0 1 13 3 10 0.813 4
2 Mario Martokarijo 5 4 0 1 12 7 5 0.632 4
3 Carsten Florijn 5 3 0 2 10 8 2 0.556 3
4 Alvin Stevens 5 2 0 3 7 10 -3 0.412 2
5 Zumfer Benquku 5 2 0 3 7 11 -4 0.389 2
6 Sigfried Janga 5 0 0 5 5 15 -10 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 5 5 0 0 15 5 10 0.75 5
2 Karin Roijen 5 3 0 2 10 10 0 0.5 3
3 Sergiy Kravchenko 5 3 0 2 12 7 5 0.632 3
4 Rodrigo Matias 5 2 0 3 9 10 -1 0.474 2
5 Junus Nanlohy 5 1 0 4 6 12 -6 0.333 1
6 Roy Al Ayoubi 5 1 0 4 6 14 -8 0.3 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Fenna van Adrichem
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:32  Table 7   
2-A
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:32  Table 8   
3-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:56  Table 11   
4-B
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:32  Table 10   
5-B
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:30  Table 11   
6-B
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:32  Table 15   
7-C
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 13:32  Table 16   
8-C
Italy
davy piergiovanni
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:32  Table 17   
9-C
Albania
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:32  Table 18   
10-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 13:56  Table 16   
11-D
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:32  Table 9   
12-D
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:54  Table 18   

Round 2

Race to 3
13-A
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:12  Table 8   
14-A
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:28  Table 7   
15-A
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:34  Table 9   
16-B
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:05  Table 9   
17-B
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:02  Table 17   
18-B
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:00  Table 7   
19-C
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:01  Table 15   
20-C
Netherlands
Carsten Florijn
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:28  Table 11   
21-C
Italy
davy piergiovanni
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:06  Table 10   
22-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:18  Table 18   
23-D
Netherlands
Noes Nanlohy
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:24  Table 10   
24-D
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:16  Table 16   

Round 3

Race to 3
25-A
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:00  Table 16   
26-A
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:10  Table 9   
27-A
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:09  Table 11   
28-B
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:46  Table 11   
29-B
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:33  Table 15   
30-B
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
John Maluku
Sun 14:36  Table 16   
31-C
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:48  Table 10   
32-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:38  Table 17   
33-C
Netherlands
Carsten Florijn
Italy
davy piergiovanni
Sun 14:56  Table 7   
34-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:52  Table 18   
35-D
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:37  Table 18   
36-D
Netherlands
Noes Nanlohy
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:55  Table 8   

Round 4

Race to 3
37-A
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:39  Table 15   
38-A
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:41  Table 18   
39-A
Netherlands
Roel Woudenberg
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:41  Table 8   
40-B
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:14  Table 15   
41-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
John Maluku
Sun 15:16  Table 7   
42-B
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:04  Table 17   
43-C
Netherlands
Sigfried Janga
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:15  Table 10   
44-C
Indonesia
Alvin Stevens
Italy
davy piergiovanni
Sun 15:31  Table 17   
45-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:50  Table 7   
46-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 15:13  Table 18   
47-D
Netherlands
Karin Roijen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:15  Table 8   
48-D
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 15:32  Table 16   

Round 5

Race to 3
49-A
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 16:15  Table 15   
50-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:15  Table 16   
51-A
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:05  Table 18   
52-B
Portugal
Alex Costa
Netherlands
John Maluku
Sun 15:52  Table 17   
53-B
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:44  Table 10   
54-B
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:05  Table 7   
55-C
Netherlands
Sigfried Janga
Italy
davy piergiovanni
Sun 15:52  Table 16   
56-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:23  Table 17   
57-C
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:23  Table 9   
58-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:43  Table 9   
59-D
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 16:01  Table 8   
60-D
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:53  Table 11   

Last sixteen

Race to 4
61
Poland
Adam Kiernicki
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:52  Table 7   
62
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:08  Table 9   
63
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Karin Roijen
Sun 17:24  Table 8   
64
Netherlands
John Maluku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:52  Table 9   
65
Netherlands
Patrick Berkenpas
Italy
davy piergiovanni
Sun 16:52  Table 10   
66
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:00  Table 11   
67
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:52  Table 8   
68
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 17:23  Table 11   

Quarter final

Race to 4
69
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 18:08  Table 9   
70
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
John Maluku
Sun 18:35  Table 8   
71
Italy
davy piergiovanni
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:08  Table 7   
72
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Sergiy Kravchenko
    

Semi final

Race to 5
73
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
John Maluku
Sun 19:15  Table 8   
74
Italy
davy piergiovanni
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:45  Table 8   

Final

Race to 5
75
Poland
Adam Kiernicki
Italy
davy piergiovanni
Sun 19:36  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment