Saving..

Edit match video

Write a comment

Banner
Share

Share this page

Link for sharing:

Share on:

26. September - 21. May 2017

Pool Tweede Klasse West 3 2016/2017

Add teams

Add teams

Please wait...
Starts Monday 26. September 19:30 (local time)
Schematype League 2x (11 Participants)
Handicap No handicap
More info
Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Round-robin standings

Pos Name Club Played Win Tie Lose fw fl fs avg score
1 Blaak's angels 20 13 5 2 78 42 36 5.2 13
2 Oke Dan! 20 12 2 6 67 53 14 3.722 12
3 Poolfiction 20 10 5 5 67 53 14 4.467 10
4 Faabs Ballers 20 11 3 6 66 54 12 3.882 11
5 The Variables 20 8 2 10 61 59 2 3.389 8
6 Capelle Side-Check 20 7 6 7 60 60 0 4.286 7
7 Atoll Rotterdam 20 6 5 9 55 65 -10 3.667 6
8 Los Diablos 20 7 3 10 54 66 -12 3.176 7
9 Delft's Fearless 20 5 4 11 52 68 -16 3.25 5
10 Roys boys 20 5 4 11 50 70 -20 3.125 5
11 PowerShots 20 5 3 12 50 70 -20 2.941 5
Most valuable player

Schedule

Flowchart
Show all
Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsThe Variables Poolcentrum Blaak Mon 26.Sep 19:30    
2-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsRoys boys SPC Capelle Mon 26.Sep 19:30    
3-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsPowerShots Pool and Billiards Delft Mon 26.Sep 19:30    
4-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsPoolfiction Thurston Rotterdam Thu 29.Sep 19:30    
5-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsOke Dan! Thurston Rotterdam Tue 27.Sep 19:30    

Round 2

6-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsFaabs Ballers Pool en Snookercafé Oke Thu 6.Oct 19:30    
7-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsDelft's Fearless Pool en Snookercafé Oke Wed 5.Oct 19:30    
8-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsCapelle Side-Check SPC Capelle Mon 3.Oct 19:30    
9-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsBlaak's angels SPC Capelle Tue 11.Oct 19:30    
10-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsAtoll Rotterdam Thurston Rotterdam Thu 6.Oct 19:30    

Round 3

11-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsRoys boys Atoll Rotterdam Thu 27.Oct 19:30    
12-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsPowerShots Poolcentrum Blaak Mon 24.Oct 19:30    
13-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsPoolfiction SPC Capelle Mon 24.Oct 19:30    
14-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsOke Dan! Pool and Billiards Delft Thu 27.Oct 19:30    
15-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsLos Diablos Thurston Rotterdam Thu 27.Oct 19:30    

Round 4

16-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsDelft's Fearless Thurston Rotterdam Tue 1.Nov 19:30    
17-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsCapelle Side-Check Pool en Snookercafé Oke Thu 3.Nov 19:30    
18-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsBlaak's angels Pool en Snookercafé Oke Wed 2.Nov 19:30    
19-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsAtoll Rotterdam SPC Capelle Mon 31.Oct 19:30    
20-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsThe Variables SPC Capelle Wed 2.Nov 19:30    

Round 5

21-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsPowerShots Thurston Rotterdam Thu 10.Nov 19:30    
22-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsPoolfiction Atoll Rotterdam Thu 10.Nov 19:30    
23-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsOke Dan! Poolcentrum Blaak Mon 7.Nov 19:30    
24-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsLos Diablos SPC Capelle Mon 7.Nov 19:30    
25-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsFaabs Ballers Pool and Billiards Delft Thu 10.Nov 19:30    

Round 6

26-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsCapelle Side-Check Thurston Rotterdam Thu 17.Nov 19:30    
27-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsBlaak's angels Thurston Rotterdam Tue 15.Nov 19:30    
28-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsAtoll Rotterdam Pool en Snookercafé Oke Thu 17.Nov 19:30    
29-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsThe Variables Pool en Snookercafé Oke Wed 16.Nov 19:30    
30-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsRoys boys SPC Capelle Mon 14.Nov 19:30    

Round 7

31-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsPoolfiction SPC Capelle Wed 30.Nov 19:30    
32-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsOke Dan! Thurston Rotterdam Thu 1.Dec 19:30    
33-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsLos Diablos Atoll Rotterdam Thu 1.Dec 19:30    
34-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsFaabs Ballers Poolcentrum Blaak Mon 28.Nov 19:30    
35-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsDelft's Fearless SPC Capelle Mon 28.Nov 19:30    

Round 8

36-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsBlaak's angels Pool and Billiards Delft Thu 15.Dec 19:30    
37-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsAtoll Rotterdam Thurston Rotterdam Thu 15.Dec 19:30    
38-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsThe Variables Thurston Rotterdam Tue 13.Dec 19:30    
39-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsRoys boys Pool en Snookercafé Oke Thu 15.Dec 19:30    
40-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsPowerShots Pool en Snookercafé Oke Wed 14.Dec 19:30    

Round 9

41-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsOke Dan! SPC Capelle Mon 19.Dec 19:30    
42-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsLos Diablos SPC Capelle Wed 21.Dec 19:30    
43-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsFaabs Ballers Thurston Rotterdam Thu 22.Dec 19:30    
44-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsDelft's Fearless Atoll Rotterdam Thu 22.Dec 19:30    
45-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsCapelle Side-Check Poolcentrum Blaak Mon 19.Dec 19:30    

Round 10

46-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsAtoll Rotterdam SPC Capelle Mon 9.Jan 19:30    
47-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsThe Variables Pool and Billiards Delft Tue 7.Feb 19:30    
48-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsRoys boys Thurston Rotterdam Thu 12.Jan 19:30    
49-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsPowerShots Thurston Rotterdam Tue 10.Jan 19:30    
50-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsPoolfiction Pool en Snookercafé Oke Thu 12.Jan 19:30    

Round 11

51-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsLos Diablos Pool en Snookercafé Oke Wed 18.Jan 19:30    
52-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsFaabs Ballers SPC Capelle Mon 16.Jan 19:30    
53-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsDelft's Fearless SPC Capelle Wed 18.Jan 19:30    
54-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsCapelle Side-Check Thurston Rotterdam Thu 19.Jan 19:30    
55-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsBlaak's angels Atoll Rotterdam Thu 19.Jan 19:30    

Round 12

56-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsBlaak's angels Thurston Rotterdam Thu 26.Jan 19:30    
57-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsCapelle Side-Check SPC Capelle Mon 13.Feb 19:30    
58-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsDelft's Fearless SPC Capelle Mon 23.Jan 19:30    
59-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsFaabs Ballers Pool en Snookercafé Oke Wed 25.Jan 19:30    
60-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsLos Diablos Pool en Snookercafé Oke Thu 26.Jan 19:30    

Round 13

61-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsOke Dan! Thurston Rotterdam Thu 2.Feb 19:30    
62-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsPoolfiction Pool and Billiards Delft Thu 2.Feb 19:30    
63-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsPowerShots SPC Capelle Mon 30.Jan 19:30    
64-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsRoys boys Poolcentrum Blaak Mon 30.Jan 19:30    
65-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsThe Variables Atoll Rotterdam Thu 2.Feb 19:30    

Round 14

66-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsAtoll Rotterdam SPC Capelle Wed 8.Feb 19:30    
67-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsBlaak's angels SPC Capelle Mon 6.Feb 19:30    
68-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsCapelle Side-Check Pool en Snookercafé Oke Wed 8.Feb 19:30    
69-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsDelft's Fearless Pool en Snookercafé Oke Thu 9.Feb 19:30    
70-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsFaabs Ballers Thurston Rotterdam Tue 7.Feb 19:30    

Round 15

71-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsLos Diablos Pool and Billiards Delft Thu 9.Mar 19:30    
72-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsOke Dan! SPC Capelle Mon 6.Mar 19:30    
73-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsPoolfiction Poolcentrum Blaak Mon 6.Mar 19:30    
74-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsPowerShots Atoll Rotterdam Thu 9.Mar 19:30    
75-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsRoys boys Thurston Rotterdam Thu 9.Mar 19:30    

Round 16

76-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsThe Variables SPC Capelle Wed 15.Mar 19:30    
77-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsAtoll Rotterdam Pool en Snookercafé Oke Wed 15.Mar 19:30    
78-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsBlaak's angels Pool en Snookercafé Oke Thu 16.Mar 19:30    
79-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsCapelle Side-Check Thurston Rotterdam Tue 14.Mar 19:30    
80-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsDelft's Fearless Thurston Rotterdam Thu 16.Mar 19:30    

Round 17

81-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsFaabs Ballers SPC Capelle Mon 20.Mar 19:30    
82-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsLos Diablos Poolcentrum Blaak Mon 20.Mar 19:30    
83-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsOke Dan! Atoll Rotterdam Thu 23.Mar 19:30    
84-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsPoolfiction Thurston Rotterdam Thu 23.Mar 19:30    
85-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsPowerShots SPC Capelle Wed 22.Mar 19:30    

Round 18

86-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsRoys boys Pool en Snookercafé Oke Thu 6.Apr 19:30    
87-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsThe Variables Pool en Snookercafé Oke Thu 30.Mar 19:30    
88-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsAtoll Rotterdam Thurston Rotterdam Thu 30.Mar 19:30    
89-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsBlaak's angels Thurston Rotterdam Sat 1.Apr 15:43    
90-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsCapelle Side-Check Pool and Billiards Delft Thu 30.Mar 19:30    

Round 19

91-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsDelft's Fearless Poolcentrum Blaak Mon 3.Apr 19:30    
92-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsFaabs Ballers Atoll Rotterdam Thu 6.Apr 19:30    
93-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsLos Diablos Thurston Rotterdam Thu 20.Apr 19:30    
94-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsOke Dan! SPC Capelle Wed 22.Feb 19:30    
95-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsPoolfiction SPC Capelle Mon 3.Apr 19:30    

Round 20

96-A NetherlandsOke Dan!
NetherlandsPowerShots Pool en Snookercafé Oke Thu 13.Apr 19:30    
97-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsRoys boys Thurston Rotterdam Tue 11.Apr 19:30    
98-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsThe Variables Thurston Rotterdam Fri 14.Apr 13:49    
99-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsAtoll Rotterdam Pool and Billiards Delft Thu 13.Apr 19:30    
100-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsBlaak's angels SPC Capelle Mon 10.Apr 19:30    

Round 21

101-A NetherlandsAtoll Rotterdam
NetherlandsCapelle Side-Check Atoll Rotterdam Thu 11.May 19:30    
102-A NetherlandsThe Variables
NetherlandsDelft's Fearless Thurston Rotterdam Thu 11.May 19:30    
103-A NetherlandsRoys boys
NetherlandsFaabs Ballers SPC Capelle Wed 10.May 19:30    
104-A NetherlandsPowerShots
NetherlandsLos Diablos SPC Capelle Mon 8.May 19:30    
105-A NetherlandsPoolfiction
NetherlandsOke Dan! Pool en Snookercafé Oke Wed 10.May 19:30    

Round 22

106-A NetherlandsLos Diablos
NetherlandsPoolfiction De Ketel Sat 20.May 13:00  Table 1 DK    
107-A NetherlandsFaabs Ballers
NetherlandsPowerShots De Ketel Sat 20.May 13:00  Table 1 DK    
108-A NetherlandsDelft's Fearless
NetherlandsRoys boys De Ketel Sat 20.May 13:00  Table 1 DK    
109-A NetherlandsCapelle Side-Check
NetherlandsThe Variables De Ketel Sat 20.May 13:00  Table 1 DK    
110-A NetherlandsBlaak's angels
NetherlandsAtoll Rotterdam De Ketel Sat 20.May 18:54  Table 1 DK    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment