Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 11, 2018

NK Pool 2018 14.1 Finaleronde

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Ivar Saris
225.000 1200
2 Jan van Lierop
0 920
3 Nick van den Berg
Plan B
31.750 680
3 Tim Jonkman
90.000 680
5 Tim De Ruyter
27.273 480
5 Mozes Leeflang
0 480
5 Michel Drenth
77.000 480
5 Michael Verbeek
145.500 480
9 Hoa Nguyen
17.455 320
Show more
9 Gilliano Smit
0 320
9 Ernst jan Driessen
0 320
9 Rienus Gennissen
0 320
9 Ivo Aarts
221.000 320
9 Cyriel Ledoux
0 320
9 Yannick Pongers
71.000 320
9 Quinten Pongers
0 320
17 Jan Rempe
Boven 't IJ
66.000 240
17 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
0 240
17 Roy van der Plas
Plan B
171.000 240
17 Navin Ramkhelawan
5.364 240
17 Djay Latuputty
0 240
17 Joris van Amersvoort
Plan B
-123.000 240
17 Jacob Siemaszko
0 240
17 Georg Stettinger
0 240
25 Adam Kiernicki
0 200
25 Remco Wijnen
0 200
25 Tom Penrose
0 200
25 Mervin Saib
0 200
25 Keith Gonesh
SPC Capelle
7.611 200
25 Jeroen van der Linde
0 200
25 Espen Falkenhaug
0 200
25 David Elfferich
8.250 200
Entry deadline Oct 1, 2018, 12:00 PM (local time)
Starts Nov 11, 2018, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool NK Pool 2018 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
10-ball: 19, 20, 21 oktober 2018;
14.1-continuous: 9, 10, 11 november 2018;
9-ball: 30 november en 1, 2 december 2018;
8-ball: 21, 22, 23 december 2018.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen en voor alle disciplines.

LOCATIE
Sportcafé Alkmaar
Zijperstraat 26
1823 CX Alkmaar

OPZET
Vrijdag: Hoofdronde A (volledig DKO-schema, maximaal 64 spelers, 16 naar finaleronde);
Zaterdag: Hoofdronde B (volledig DKO-schema, maximaal 64 spelers, 16 naar finaleronde);
Zondag: Finaleronde (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers).

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Michel Drenth
Sun 11:00  Table 6
2   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Jeroen van der Linde
Sun 11:00  Table 7
3   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 11:00  Table 8
4   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
David Elfferich
Sun 11:00  Table 9
5   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 11:00  Table 10
6   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 11:00  Table 11
7   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Mervin Saib
Sun 11:00  Table 12
8   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Djay Latuputty
Sun 11:00  Table 13
9   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 11:00  Table 14
10   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 11:00  Table 15
11   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 11:00  Table 16
12   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:00  Table 17
13   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Ernst jan Driessen
Sun 11:00  Table 18
14   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 11:00  Table 19
15   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 11:00  Table 4
16   
Netherlands
Jan Rempe
Poland
Adam Kiernicki
Sun 11:00  Table 20

Winners qualification

Race to 75
17   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Ivar Saris
Sun 12:00  Table 8
18   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 12:35  Table 15
19   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 12:15  Table 4
20   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:15  Table 19
21   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:35  Table 20
22   
South Africa
Rienus Gennissen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:35  Table 7
23   
Netherlands
Ernst jan Driessen
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 13:05  Table 4
24   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:15  Table 17

Loser round 1

Race to 75
25   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jeroen van der Linde
Sun 12:00  Table 10
26   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
David Elfferich
Sun 12:35  Table 16
27   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 12:00  Table 6
28   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Djay Latuputty
Sun 12:00  Table 7
29   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 12:35  Table 11
30   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:35  Table 9
31   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 13:05  Table 8
32   
Poland
Jacob Siemaszko
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:15  Table 14

Losers qualification

Race to 75
33   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:30  Table 4
34   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 14:35  Table 17
35   
Netherlands
Joris van Amersvoort
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:05  Table 19
36   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:00  Table 6
37   
Netherlands
Georg Stettinger
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:15  Table 18
38   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 14:40  Table 8
39   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 14:30  Table 7
40   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Michel Drenth
Sun 14:00  Table 20

Last sixteen

Race to 75
41   
Netherlands
Ivar Saris
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 16:10  Table 20
42   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:10  Table 6
43   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 16:15  Table 4
44   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 16:10  Table 18
45   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 16:10  Table 19
46   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:10  Table 17
47   
Netherlands
Ernst jan Driessen
Netherlands
Michel Drenth
Sun 16:10  Table 7
48   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:10  Table 8

Quarter final

Race to 75
49   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 18:20  Table 19
50   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 18:20  Table 20
51   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:20  Table 6
52   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:20  Table 4

Semi final

Race to 75
53   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 19:50  Table 4
54   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:50  Table 20

Final

Race to 75
55   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 21:30  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment