Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 26, 2022

II Eliminacyjny Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Arkadiusz Macioł
9 (7/2) 64 (39/25)
61%
20
2 Krzysztof Delinowski
10 (8/2) 66 (41/25)
62%
18
3 Tomasz Kalinowski
8 (6/2) 54 (33/21)
61%
16
3 Sebastian Grabowski
9 (5/4) 55 (29/26)
53%
16
5 Piotr Tomiczek
7 (4/3) 50 (28/22)
56%
14
5 Daniel Koman
8 (6/2) 45 (29/16)
64%
14
5 Tomasz Delinowski
8 (6/2) 43 (27/16)
63%
14
5 Krzysztof Kandora
7 (5/2) 46 (27/19)
59%
14
9 Stanisław Wisełka
6 (5/1) 37 (21/16)
57%
12
Show more
9 Pavol Šamaj
6 (2/4) 36 (15/21)
42%
12
9 Mariusz Gołdyn
6 (2/4) 35 (16/19)
46%
12
9 Maciej Ociepka
6 (2/4) 39 (18/21)
46%
12
9 Piotr Bliźniak
6 (3/3) 38 (17/21)
45%
12
9 Sebastian Zawada
6 (3/3) 36 (17/19)
47%
12
9 Tomasz Wawrzyniak
6 (2/4) 39 (17/22)
44%
12
9 Mateusz Tomiczek
6 (3/3) 40 (22/18)
55%
12
17 Mateusz Jeziorski
5 (2/3) 29 (13/16)
45%
11
17 Dariusz Sołoniewicz
6 (2/4) 29 (10/19)
34%
11
17 Olek Balcer
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
11
17 Marcin Hojka
5 (1/4) 30 (11/19)
37%
11
21 Jarosław Bernaś
6 (1/5) 27 (7/20)
26%
10
21 Jan Kopański
5 (1/4) 23 (5/18)
22%
10
21 Jarosław Banicki
5 (1/4) 29 (11/18)
38%
10
21 Tomasz Pietras
5 (2/3) 28 (11/17)
39%
10
25 Andrzej Dziobkowski
6 (0/6) 6 (0/6)
0%
9
Entry deadline Jun 26, 2022, 10:15 AM (local time)
Starts Jun 26, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Turnieje z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
1. Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn (nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów), zawodnicy z „LISTY TOP 2022” oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy na rok 2022.
2. Opłata startowa (ok. 65% wpisowego w każdym Turnieju eliminacyjnym zostanie przeznaczone na nagrody, tj. karty upominkowe do sklepu sportowego, pozostała część – przeznaczona na nagrody jw. w Turnieju finałowym).
3. Turnieje będą rozgrywane na 12 stołach 9-stopowych Dynamic II.
4. Odmiana wszystkich turniejów: „Dziewiątka”.
5. System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
6. Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, min. do 6 wygranych w pucharze.
7. Najlepszych 24 zawodników Rankingu końcowego posiadających min. udział w 4 turniejach eliminacyjnych zostanie zakwalifikowanych do Turnieju Finałowego.
8. Na każdym turnieju Organizator zapewnia: (a) statuetka (Turniej eliminacyjny) & Puchar (Turniej finałowy) - za 1-4 miejsce (b) Karta upominkowa do „bilardsklep.pl” - za 1-8 miejsce (ważna do 31.01.2023) (3) Gorący poczęstunek (m.in. pizza - min. 3 kawałki na osobę).

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Delinowski 6 5 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 5
2 Daniel Koman 6 5 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 5
3 Tomasz Delinowski 6 5 0 1 18 10 8 0 0 0 0.643 5
4 Sebastian Grabowski 6 3 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 3
5 Dariusz Sołoniewicz 6 2 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 2
6 Jarosław Bernaś 6 1 0 5 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
7 Andrzej Dziobkowski 6 0 0 6 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stanisław Wisełka 5 5 0 0 20 10 10 0 0 0 0.667 5
2 Piotr Bliźniak 5 3 0 2 17 15 2 0 0 0 0.531 3
3 Tomasz Wawrzyniak 5 2 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 2
4 Mariusz Gołdyn 5 2 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
5 Mateusz Jeziorski 5 2 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 2
6 Jarosław Banicki 5 1 0 4 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 5 4 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 4
2 Arkadiusz Macioł 5 3 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 3
3 Maciej Ociepka 5 2 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
4 Pavol Šamaj 5 2 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 2
5 Olek Balcer 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 2
6 Tomasz Pietras 5 2 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Kandora 5 4 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 4
2 Piotr Tomiczek 5 3 0 2 18 12 6 0 0 0 0.6 3
3 Mateusz Tomiczek 5 3 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 3
4 Sebastian Zawada 5 3 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 3
5 Marcin Hojka 5 1 0 4 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
6 Jan Kopański 5 1 0 4 5 18 -13 0 0 0 0.217 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:16 
2-A   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:27 
3-A   
Austria
Daniel Koman
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 10:16 
4-B   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 10:17 
5-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Jarosław Banicki
Sun 10:17 
6-B   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 10:17 
7-C   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Olek Balcer
Sun 10:18 
8-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Slovakia
Pavol Šamaj
Sun 10:27 
9-C   
Poland
Tomasz Pietras
Australia
Maciej Ociepka
Sun 10:19 
10-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 10:20 
11-D   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Marcin Hojka
Sun 10:21 
12-D   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Jan Kopański
Sun 10:21 

Round 2

13-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 11:22 
14-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 11:04 
15-A   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 11:14 
16-B   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Jarosław Banicki
Sun 11:20 
17-B   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 11:09 
18-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 11:10 
19-C   
Poland
Arkadiusz Macioł
Slovakia
Pavol Šamaj
Sun 11:18 
20-C   
Poland
Olek Balcer
Australia
Maciej Ociepka
Sun 11:06 
21-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Tomasz Pietras
Sun 11:19 
22-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Marcin Hojka
Sun 11:16 
23-D   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Jan Kopański
Sun 11:04 
24-D   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:17 

Round 3

25-A   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 11:51 
26-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 11:52 
27-A   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Austria
Daniel Koman
Sun 11:52 
28-B   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 12:05 
29-B   
Poland
Jarosław Banicki
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 12:08 
30-B   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 12:04 
31-C   
Poland
Arkadiusz Macioł
Australia
Maciej Ociepka
Sun 12:07 
32-C   
Slovakia
Pavol Šamaj
Poland
Tomasz Pietras
Sun 12:18 
33-C   
Poland
Olek Balcer
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 12:15 
34-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Jan Kopański
Sun 11:48 
35-D   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:46 
36-D   
Japan
Mateusz Tomiczek
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 11:49 

Round 4

37-A   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 12:30 
38-A   
Poland
Tomasz Delinowski
Austria
Daniel Koman
Sun 12:30 
39-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 12:31 
40-B   
Poland
Mateusz Jeziorski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 12:54 
41-B   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 12:43 
42-B   
Poland
Jarosław Banicki
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 12:54 
43-C   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Pietras
Sun 13:10 
44-C   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 12:50 
45-C   
Slovakia
Pavol Šamaj
Poland
Olek Balcer
Sun 13:09 
46-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:35 
47-D   
Poland
Jan Kopański
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 12:35 
48-D   
Poland
Marcin Hojka
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 12:37 

Round 5

49-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Austria
Daniel Koman
Sun 13:13 
50-A   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 13:36 
51-A   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:56 
52-B   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 13:31 
53-B   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 14:03 
54-B   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Jarosław Banicki
Sun 14:03 
55-C   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 14:25 
56-C   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Olek Balcer
Sun 13:54 
57-C   
Australia
Maciej Ociepka
Slovakia
Pavol Šamaj
Sun 13:54 
58-D   
Poland
Krzysztof Kandora
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 14:03 
59-D   
Poland
Sebastian Zawada
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 13:14 
60-D   
Poland
Jan Kopański
Poland
Marcin Hojka
Sun 13:14 

Round 6

61-A   
Austria
Daniel Koman
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 14:14 
62-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:55 
63-A   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:48 

Round 7

64-A   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:56 
65-A   
Austria
Daniel Koman
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 14:02 
66-A   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 13:38 

Last sixteen

67   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 15:17 
68   
Poland
Tomasz Delinowski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 15:17 
69   
Austria
Daniel Koman
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 15:17 
70   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 15:17 
71   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Sebastian Zawada
Sun 15:17 
72   
Australia
Maciej Ociepka
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 15:17 
73   
Poland
Arkadiusz Macioł
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 15:18 
74   
Slovakia
Pavol Šamaj
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 15:18 

Quarter final

75   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 16:26 
76   
Austria
Daniel Koman
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 16:26 
77   
Poland
Tomasz Kalinowski
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 16:31 
78   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 16:26 

Semi final

79   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 17:30 
80   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 18:16 

Final

81   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 18:35 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants