Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 6, 2019

I Grand Prix Kula - Bowling & Club 2019/2020 - 1 eliminacja

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Szymon Sadlik
6 (6/0) 30 (24/6)
80%
2 Paweł Pliś
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
3 Adam Wisz
5 (4/1) 27 (18/9)
67%
3 Krzysztof Śliwiński
7 (5/2) 36 (25/11)
69%
5 Bartosz Król
4 (3/1) 21 (12/9)
57%
5 Sebastian Hołówko
6 (4/2) 35 (20/15)
57%
5 Maciej Mróz
4 (3/1) 18 (12/6)
67%
5 Radosław Kantor
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
9 Mirosław Dąbrowski
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
Show more
9 Mariusz Gołąb
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
9 Michał Soliński
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
9 Marcin Żuk
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
13 Piotr Bujny
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
13 Kamil Węgrzyn
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
13 Kamil Wolak
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
13 Mateusz Pusztuk
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
17 Dawid Mastej
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
17 Tomasz Moskwa
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
17 Jan Cyrul
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
17 Arkadiusz Miś
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
17 Łukasz Sztender
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
17 Sławek Juchno
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
17 Piotr Borkowski
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
17 Anatol Kokoszka
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
25 Hubert Baran
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
25 Arkadiusz Nawojski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Janusz Saganowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Marcin Gębala
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Ryszard Konieczny
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
25 Łukasz Knap
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
25 Rafał Sas
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Marek Krawczyk
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
Starts Oct 6, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Contact Dawid Mastej (d4vidm7@gmail.com)
More info
KULA GRAND PRIX 2019/2020
Amatorski Turniej Bilardowy

Seria Amatorskich Turniejów Bilardowych KULA GRAND PRIX, które zakończą się finałowym Turniejem MASTERS!

Turniej rozgrywany będzie w niedzielę 17 listopada o godzinie 12:00. Zapisy trwają do 17.11.2019 do godziny 11:50.
Turniej rozgrywany będzie w odmianę pool bilard "8-bil", "9-bil" system 2KO + Puchar. Rozbicie naprzemienne.

Organizator gwarantuje nagrody:
I miejsce - 250 PLN + puchar
II miejsce - 150 PLN + puchar
III miejsce - 100 PLN + puchar (przewidziane są dwa III miejsca)
V-VIII miejsce - Voucher na godzinę gry w kręgle o wartości 80 zł
Dla najlepszej uczestniczki turnieju nagroda gwarantowana!

Wpisowe do turnieju: 25 zł, 20 zł (studenci, uczniowie, kobiety, emeryci, osoby niepełnosprawne)

Dla osób, które zapiszą się do turnieju - przez dwa tygodnie przed planowanym turniejem promocje:
- 10 zł za godzinę gry w bilard od pn.do pt. do godz. 18
- 6 zł za piwo lane 0,5l

Zapraszamy wszystkich amatorów gry w bilard! Super zabawa i emocje gwarantowane :-)

Szczegółowe informacje udziela recepcja klubu Kula tel. 502 810 487 lub 17 717 90 60 wew. 20

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Łukasz Knap
Sun 12:06  Table 1
2   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Kamil Wolak
Sun 12:08  Table 2
3   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Piotr Borkowski
Sun 12:08  Table 3
4   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Ryszard Konieczny
Sun 12:08  Table 4
5   
Poland
Arkadiusz Nawojski
Poland
Mateusz Pusztuk
Sun 12:08  Table 5
6   
Poland
Michał Soliński
Poland
Łukasz Sztender
Sun 12:08  Table 6
7   
Poland
Krzysztof Śliwiński
Poland
Arkadiusz Miś
Sun 12:44  Table 2
8   
Poland
Marek Krawczyk
Poland
Bartosz Król
Sun 12:51  Table 5
9   
Poland
Sławek Juchno
Poland
Marcin Żuk
Sun 13:01  Table 4
10   
Poland
Paweł Pliś
Poland
Hubert Baran
Sun 13:02  Table 3
11   
Poland
Adam Wisz
Poland
Janusz Saganowski
Sun 13:09  Table 1
12   
Poland
Jan Cyrul
Poland
Piotr Bujny
Sun 13:15  Table 6
13   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Dawid Mastej
Sun 13:34  Table 1
14   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Marcin Gębala
Sun 13:36  Table 5
15   
Poland
Rafał Sas
Poland
Radosław Kantor
Sun 13:38  Table 3
16   
Poland
Anatol Kokoszka
Poland
Tomasz Moskwa
Sun 13:48  Table 6

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Mariusz Gołąb
Sun 14:09  Table 2
18   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Szymon Sadlik
Sun 14:11  Table 5
19   
Poland
Mateusz Pusztuk
Poland
Michał Soliński
Sun 14:19  Table 3
20   
Poland
Arkadiusz Miś
Poland
Bartosz Król
Sun 14:30  Table 1
21   
Poland
Sławek Juchno
Poland
Paweł Pliś
Sun 14:33  Table 4
22   
Poland
Adam Wisz
Poland
Piotr Bujny
Sun 14:54  Table 6
23   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 15:06  Table 2
24   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Tomasz Moskwa
Sun 15:10  Table 4

Loser round 1

Race to 4
25   
Poland
Łukasz Knap
Poland
Kamil Wolak
Sun 15:11  Table 1
26   
Poland
Piotr Borkowski
Poland
Ryszard Konieczny
Sun 15:18  Table 5
27   
Poland
Arkadiusz Nawojski
Poland
Łukasz Sztender
Sun 15:19  Table 6
28   
Poland
Krzysztof Śliwiński
Poland
Marek Krawczyk
Sun 15:40  Table 3
29   
Poland
Marcin Żuk
Poland
Hubert Baran
Sun 15:49  Table 4
30   
Poland
Janusz Saganowski
Poland
Jan Cyrul
Sun 15:49  Table 4
31   
Poland
Dawid Mastej
Poland
Marcin Gębala
Sun 15:58  Table 2
32   
Poland
Rafał Sas
Poland
Anatol Kokoszka
Sun 15:58  Table 5

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Kamil Wolak
Poland
Tomasz Moskwa
Sun 16:34  Table 1
34   
Poland
Piotr Borkowski
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 16:31  Table 6
35   
Poland
Łukasz Sztender
Poland
Piotr Bujny
Sun 16:39  Table 4
36   
Poland
Krzysztof Śliwiński
Poland
Sławek Juchno
Sun 16:12  Table 3
37   
Poland
Marcin Żuk
Poland
Arkadiusz Miś
Sun 16:58  Table 3
38   
Poland
Jan Cyrul
Poland
Mateusz Pusztuk
Sun 17:03  Table 6
39   
Poland
Dawid Mastej
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sun 17:04  Table 2
40   
Poland
Anatol Kokoszka
Poland
Kamil Węgrzyn
Sun 17:41  Table 5

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Szymon Sadlik
Sun 17:20  Table 4
42   
Poland
Michał Soliński
Poland
Bartosz Król
Sun 17:58  Table 4
43   
Poland
Paweł Pliś
Poland
Adam Wisz
Sun 17:58  Table 1
44   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Radosław Kantor
Sun 17:59  Table 6

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Kamil Wolak
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 18:06  Table 2
46   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sun 18:06  Table 3
47   
Poland
Marcin Żuk
Poland
Mateusz Pusztuk
Sun 18:26  Table 1
48   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Kamil Węgrzyn
Sun 18:29  Table 6

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Michał Soliński
Sun 19:09  Table 2
50   
Poland
Krzysztof Śliwiński
Poland
Mariusz Gołąb
Sun 18:47  Table 3
51   
Poland
Marcin Żuk
Poland
Radosław Kantor
Sun 19:44  Table 6
52   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Paweł Pliś
Sun 19:37  Table 3

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Radosław Kantor
Sun 20:43  Table 1
54   
Poland
Bartosz Król
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sun 20:42  Table 2
55   
Poland
Adam Wisz
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 20:41  Table 3
56   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Paweł Pliś
Sun 20:40  Table 6

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Krzysztof Śliwiński
Sun 21:27  Table 2
58   
Poland
Adam Wisz
Poland
Paweł Pliś
Sun 21:27  Table 3

Final

Race to 4
59   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Paweł Pliś
Sun 22:30  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment