Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 5, 2021

BC Relax CUP 09 2021-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
8 (6/2) 46 (28/18)
61%
250
2 Juraj Talian
8 (6/2) 31 (20/11)
65%
220
3 Ján Furjész
7 (3/4) 42 (22/20)
52%
200
3 Adam Škulec
7 (6/1) 29 (21/8)
72%
200
5 Vladimír Tomečko
6 (2/4) 25 (10/15)
40%
180
5 Damir Vrljičak
6 (3/3) 34 (19/15)
56%
180
5 Jaroslav Kern
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
180
5 Samuel Szunyog
6 (2/4) 28 (12/16)
43%
180
9 Zdenko Zizi Zavadinka
5 (2/3) 29 (11/18)
38%
1
9 Samuel JR Szunyog
5 (2/3) 18 (6/12)
33%
160
11 Peter Varhoľák
5 (1/4) 29 (10/19)
34%
160
11 Alexander Škulec
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
160
Starts Sep 5, 2021, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings BC Relax CUP 2021-22
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 15:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 15:00, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:45

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Škulec 5 5 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 5
2 Juraj Talian 5 4 0 1 12 3 9 0 0 0 0.8 4
3 Samuel Szunyog 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Vladimír Tomečko 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
5 Samuel JR Szunyog 5 2 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 2
6 Alexander Škulec 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 5 4 0 1 19 12 7 3 0 0 0.613 4
2 Damir Vrljičak 5 3 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 3
3 Johny Kovalčik 5 3 0 2 16 13 3 1 0 0 0.552 3
4 Ján Furjész 5 2 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 2
5 Zdenko Zizi Zavadinka 5 2 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
6 Peter Varhoľák 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:07  Table 1
2-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:07  Table 2
3-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:07  Table 4
4-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:17  Table 3
5-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Ján Furjész
Sun 15:07  Table 5
6-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:07  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:34  Table 1
8-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:50  Table 2
9-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:50  Table 4
10-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ján Furjész
Sun 15:58  Table 5
11-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:04  Table 1
12-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:04  Table 6

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 16:40  Table 5
14-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:17  Table 4
15-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 16:40  Table 2
16-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
R1
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:37  Table 1
17-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:42  Table 6
18-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sun 16:42  Table 4

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:23  Table 6
20-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 17:23  Table 5
21-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:03  Table 2
22-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:23  Table 1
23-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:23  Table 2
24-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:26  Table 4

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 18:06  Table 6
26-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:06  Table 5
27-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:05  Table 2
28-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
R2
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:22  Table 2
29-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:39  Table 1
30-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ján Furjész
Sun 18:09  Table 4

Quarter final

Race to 4
31   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:25  Table 1
32   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:25  Table 2
33   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 19:25  Table 4
34   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ján Furjész
Sun 19:25  Table 5

Semi final

Race to 4
35   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:14  Table 2
36   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Ján Furjész
Sun 20:14  Table 4

Final

Race to 4
37   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Juraj Talian
Sun 20:57  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants