Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 7, 2026

Amatorska Ósemka w Złotej Bili 2026 (9) **

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ukraine Ivan Kuzmych
6 (6/0) 19 (16/3)
84%
2 Poland Zbyszek Pezowicz
6 (4/1) 24 (15/9)
63%
3 Ukraine Maria Isaienko
6 (4/1) 18 (12/6)
67%
4 Poland Tomasz Michalik
6 (3/1) 18 (10/8)
56%
5 Poland Grzegorz Pstrąg
6 (3/1) 22 (14/8)
64%
6 Poland Jakub Jastrzębski
6 (4/2) 21 (12/9)
57%
7 Poland Rafał Jaśkowski
6 (4/2) 22 (12/10)
55%
8 Poland Mariusz Ścibor
6 (3/1) 20 (12/8)
60%
9 Poland Marek Wójtowicz
6 (3/2) 21 (13/8)
62%
Show more
10 Poland Marta Wawrzyn
6 (3/2) 22 (13/9)
59%
11 North Macedonia Dimitar Dimitrovski
6 (3/2) 23 (13/10)
57%
12 Poland Albert Ziobro
6 (2/2) 25 (13/12)
52%
13 Paraguay Radosław Witkowski
6 (2/2) 23 (11/12)
48%
14 Poland Leszek Grążka
6 (3/3) 23 (12/11)
52%
15 Poland Arkadiusz Arczi Miszczak
6 (3/3) 20 (8/12)
40%
16 Poland Kamil Felter
6 (3/3) 23 (13/10)
57%
17 Poland Jacek Karczmarczyk
6 (3/3) 18 (12/6)
67%
18 Poland Mikołaj Musielak
6 (3/3) 20 (9/11)
45%
19 North Macedonia Jane Kareski
6 (3/3) 22 (11/11)
50%
20 Poland Damian Galas
6 (2/3) 22 (10/12)
45%
21 Poland Bartosz Bany
6 (2/4) 24 (11/13)
46%
22 Poland Piotr Kędzierski
6 (2/4) 23 (9/14)
39%
23 Poland Jakub Cichy
6 (1/4) 17 (4/13)
24%
24 Poland Maciej Wierzchowski
6 (1/4) 22 (8/14)
36%
25 Poland Rafał Banaszek
6 (1/4) 26 (10/16)
38%
26 Poland Antoni Wróbel
6 (1/4) 22 (6/16)
27%
27 Poland Sławomir Podpirka
6 (1/5) 23 (8/15)
35%
28 Poland Łukasz Makulec
6 (1/5) 21 (5/16)
24%
Starts Sep 7, 2026, 7:10 PM (Local time)
Entry open from Aug 31, 2026, 1:00 PM (Local time)
Organizer MGL Cue Sports
Contact Maciej Grzegorz Lesiak
Rankings Złota Bila (Mondays 2026) MGL and Amatorska Ósemka w Złotej Bili 2026
Format Swiss tournament system (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode ZAPISY (od 31.08.2026r., 13:00) https://shorturl.at/qlSqT


LISTA REZERWOWYCH:
1.
2.
3.
More info
🏆🔥 Złota Bila Centrum Bilardowe ma przyjemność zaprosić początkujących amatorów bilardowych na klubowy cykl turniejów w 8-bil w systemie szwajcarskim 🕰️🎉

📅 Data: Poniedziałek, 7.09.2026r.
🕒 Godzina: Rozgrzewka: 18:30 | Start turnieju: 19:00 | Koniec turnieju 23:59
Lokalizacja: Złota Bila Centrum Bilardowe, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
Odmiana: pool bilard (8-bil)
Dyrektor turnieju: Maciej G. Lesiak - MGLcuesports+TurniejeZB@gmail.com

(Ranga turnieju: **): Turniej skierowany jest do początkujących zawodników, m.in. uczestników naszych turniejów studenckich oraz turniejów o Pierwszy Puchar (wliczając również ich zwycięzców), bez zawodników z doświadczeniem ligowym (bądź grających na podobnym i wyższym poziomie).

Wpisowe 60 zł, płatne na miejscu, gotówką, przed startem turnieju.
Pula nagród: 40% wpisowego
Nagrody: dla 1/5 uczestników

Format rozgrywek: system szwajcarski
Liczba miejsc ograniczona (29)
ZAPISY: https://shorturl.at/qlSqT
Początek zapisów: 31.08.2026r., godz. 13:00

UWAGA: nie ma "rezerwacji" miejsc na kilku turniejach jednocześnie.

UWAGA: brak informacji (do 7.09, godz.15:00) w przypadku z rezygnacji z uczestnictwa będzie skutkował zwiększoną opłatą w kolejnym turnieju.

UWAGA: Organizator, w przypadku niestosowania się do regulaminu klubu Złota Bila, ma prawo wykluczyć zawodnika z turnieju.

RODO https://drive.google.com/file/d/1BM0MjlCdMMPjyzOKBftxwWATauKiZzm5/view

Standings

Pos Name pointsbuchholzbuchholzCutframeScore
1 Ivan Kuzmych 613511713
2 Zbyszek Pezowicz 4.594.585.56
3 Maria Isaienko 4.585.578.756
4 Tomasz Michalik 490842
5 Grzegorz Pstrąg 488826
6 Jakub Jastrzębski 478743
7 Rafał Jaśkowski 476702
8 Mariusz Ścibor 464584
9 Marek Wójtowicz 3.564.7559.55
10 Marta Wawrzyn 3.561.2554.254
11 Dimitar Dimitrovski 3.550.7545.53
12 Albert Ziobro 364.5601
13 Radosław Witkowski 361.555.5-1
14 Leszek Grążka 360571
15 Arkadiusz Arczi Miszczak 36055.5-4
16 Kamil Felter 348453
17 Jacek Karczmarczyk 34843.56
18 Mikołaj Musielak 34540.5-2
19 Jane Kareski 339360
20 Damian Galas 2.546.2542.5-2
21 Bartosz Bany 24337-2
22 Piotr Kędzierski 23432-5
23 Jakub Cichy 1.528.527-9
24 Maciej Wierzchowski 1.52724.75-6
25 Rafał Banaszek 1.523.2521.75-6
26 Antoni Wróbel 1.521.7520.25-10
27 Sławomir Podpirka 11312-7
28 Łukasz Makulec 11312-11

Schedule

UPDATED Experience the new tournament page!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Poland
Maciej Wierzchowski
Poland
Mikołaj Musielak
L
Mon 19:11  Table 20
2   
Paraguay
Radosław Witkowski
Poland
Tomasz Michalik
Mon 19:11  Table 19
3   
Poland
Albert Ziobro
L
Poland
Rafał Banaszek
Mon 19:11  Table 17
4   
Poland
Jacek Karczmarczyk
North Macedonia
Jane Kareski
L
Mon 19:11  Table 9
5   
Poland
Mariusz Ścibor
L
Poland
Damian Galas
Mon 19:11  Table 4
6   
Ukraine
Ivan Kuzmych
Poland
Leszek Grążka
Mon 19:11  Table 11
7   
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
Poland
Marek Wójtowicz
L
Mon 19:11  Table 8
8   
Poland
Sławomir Podpirka
Poland
Jakub Jastrzębski
Mon 19:11  Table 7
9   
Poland
Rafał Jaśkowski
L
Poland
Grzegorz Pstrąg
Mon 19:11  Table 6
10   
Poland
Łukasz Makulec
L
Poland
Jakub Cichy
Mon 19:11  Table 12
11   
Poland
Antoni Wróbel
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
Mon 19:11  Table 5
12   
Ukraine
Maria Isaienko
Poland
Kamil Felter
L
Mon 19:11  Table 10
13   
Poland
Bartosz Bany
Poland
Marta Wawrzyn
L
Mon 19:11  Table 18
14   
Poland
Zbyszek Pezowicz
Poland
Piotr Kędzierski
Mon 19:11  Table 3

Round 2

Race to 3
15   
Poland
Grzegorz Pstrąg
Poland
Maciej Wierzchowski
Mon 19:57  Table 4
16   
Ukraine
Ivan Kuzmych
Poland
Jakub Jastrzębski
Mon 19:57  Table 3
17   
Poland
Jacek Karczmarczyk
L
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
Mon 19:57  Table 17
18   
Poland
Zbyszek Pezowicz
Poland
Bartosz Bany
L
Mon 19:57  Table 18
19   
Ukraine
Maria Isaienko
Poland
Jakub Cichy
L
Mon 19:57  Table 19
20   
Poland
Tomasz Michalik
Poland
Marek Wójtowicz
L
Mon 19:57  Table 20
21   
Poland
Damian Galas
Paraguay
Radosław Witkowski
Mon 19:57  Table 11
22   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Mariusz Ścibor
L
Mon 19:57  Table 5
23   
Poland
Albert Ziobro
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
Mon 19:57  Table 6
24   
Poland
Łukasz Makulec
L
Poland
Kamil Felter
Mon 19:57  Table 12
25   
Poland
Marta Wawrzyn
Poland
Piotr Kędzierski
Mon 19:57  Table 9
26   
Poland
Leszek Grążka
L
Poland
Mikołaj Musielak
Mon 19:57  Table 7
27   
Poland
Antoni Wróbel
Poland
Rafał Jaśkowski
L
Mon 19:57  Table 8
28   
Poland
Sławomir Podpirka
North Macedonia
Jane Kareski
L
Mon 19:57  Table 10

Round 3

Race to 3
29   
Poland
Grzegorz Pstrąg
Poland
Zbyszek Pezowicz
L
Mon 20:42  Table 11
30   
Ukraine
Ivan Kuzmych
L
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
Mon 20:42  Table 10
31   
Ukraine
Maria Isaienko
L
Paraguay
Radosław Witkowski
Mon 20:42  Table 9
32   
Poland
Tomasz Michalik
Poland
Jakub Cichy
Mon 20:42  Table 8
33   
Poland
Mariusz Ścibor
Poland
Albert Ziobro
L
Mon 20:42  Table 7
34   
Poland
Jacek Karczmarczyk
Poland
Maciej Wierzchowski
L
Mon 20:42  Table 6
35   
Poland
Bartosz Bany
Poland
Jakub Jastrzębski
L
Mon 20:42  Table 5
36   
Poland
Rafał Jaśkowski
Poland
Kamil Felter
L
Mon 20:42  Table 4
37   
Poland
Marta Wawrzyn
North Macedonia
Jane Kareski
L
Mon 20:42  Table 3
38   
Poland
Mikołaj Musielak
L
Poland
Damian Galas
Mon 20:42  Table 20
39   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Marek Wójtowicz
L
Mon 20:42  Table 19
40   
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
Poland
Piotr Kędzierski
Mon 20:42  Table 18
41   
Poland
Leszek Grążka
L
Poland
Łukasz Makulec
Mon 20:42  Table 12
42   
Poland
Antoni Wróbel
Poland
Sławomir Podpirka
Mon 20:42  Table 17

Round 4

Race to 3
43   
Ukraine
Ivan Kuzmych
Poland
Grzegorz Pstrąg
Mon 21:28  Table 10
44   
Poland
Tomasz Michalik
Ukraine
Maria Isaienko
L
Mon 21:28  Table 11
45   
Poland
Zbyszek Pezowicz
L
R1
Poland
Albert Ziobro
Mon 21:28  Table 9
46   
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
L
Poland
Rafał Jaśkowski
Mon 21:28  Table 8
47   
Poland
Jakub Jastrzębski
Poland
Jacek Karczmarczyk
L
Mon 21:28  Table 7
48   
Poland
Marta Wawrzyn
Paraguay
Radosław Witkowski
Mon 21:28  Table 6
49   
Poland
Jakub Cichy
Poland
Mariusz Ścibor
L
Mon 21:28  Table 5
50   
Poland
Marek Wójtowicz
L
R1
Poland
Damian Galas
Mon 21:28  Table 4
51   
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
L
Poland
Bartosz Bany
Mon 21:28  Table 3
52   
Poland
Maciej Wierzchowski
Poland
Kamil Felter
L
Mon 21:28  Table 17
53   
Poland
Leszek Grążka
North Macedonia
Jane Kareski
L
Mon 21:28  Table 18
54   
Poland
Antoni Wróbel
Poland
Mikołaj Musielak
L
Mon 21:28  Table 19
55   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Łukasz Makulec
L
Mon 21:28  Table 12
56   
Poland
Piotr Kędzierski
Poland
Sławomir Podpirka
Mon 21:28  Table 20

Round 5

Race to 3
57   
Ukraine
Ivan Kuzmych
Poland
Tomasz Michalik
Mon 22:16  Table 8
58   
Poland
Zbyszek Pezowicz
L
Poland
Jakub Jastrzębski
Mon 22:16  Table 9
59   
Poland
Rafał Jaśkowski
Ukraine
Maria Isaienko
L
Mon 22:16  Table 10
60   
Poland
Grzegorz Pstrąg
Poland
Albert Ziobro
Mon 22:16  Table 7
61   
Poland
Marek Wójtowicz
Poland
Mariusz Ścibor
L
Mon 22:16  Table 11
62   
Poland
Marta Wawrzyn
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
Mon 22:16  Table 19
63   
Poland
Bartosz Bany
Paraguay
Radosław Witkowski
L
Mon 22:16  Table 20
64   
Poland
Leszek Grążka
L
Poland
Kamil Felter
Mon 22:16  Table 6
65   
Poland
Jacek Karczmarczyk
Poland
Mikołaj Musielak
L
Mon 22:16  Table 18
66   
Poland
Jakub Cichy
Poland
Damian Galas
Mon 22:16  Table 17
67   
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
Poland
Maciej Wierzchowski
Mon 22:16  Table 5
68   
Poland
Piotr Kędzierski
Poland
Antoni Wróbel
Mon 22:16  Table 3
69   
North Macedonia
Jane Kareski
L
Poland
Łukasz Makulec
Mon 22:16  Table 12
70   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Sławomir Podpirka
L
Mon 22:16  Table 4

Round 6

Race to 3
71   
Ukraine
Ivan Kuzmych
Poland
Zbyszek Pezowicz
L
Mon 23:01  Table 11
72   
Poland
Tomasz Michalik
L
Poland
Mariusz Ścibor
Mon 23:01  Table 10
73   
Ukraine
Maria Isaienko
Poland
Marta Wawrzyn
L
Mon 23:01  Table 9
74   
Poland
Grzegorz Pstrąg
Paraguay
Radosław Witkowski
Mon 23:01  Table 17
75   
Poland
Albert Ziobro
Poland
Jakub Jastrzębski
L
Mon 23:01  Table 7
76   
Poland
Leszek Grążka
L
Poland
Rafał Jaśkowski
Mon 23:01  Table 5
77   
Poland
Mikołaj Musielak
Poland
Marek Wójtowicz
L
Mon 23:02  Table 3
78   
Poland
Damian Galas
North Macedonia
Dimitar Dimitrovski
Mon 23:01  Table 18
79   
Poland
Bartosz Bany
L
R1
Poland
Arkadiusz Arczi Miszczak
Mon 23:02  Table 4
80   
Poland
Piotr Kędzierski
L
Poland
Kamil Felter
Mon 23:01  Table 6
81   
Poland
Jacek Karczmarczyk
L
Poland
Jakub Cichy
Mon 23:01  Table 8
82   
North Macedonia
Jane Kareski
Poland
Rafał Banaszek
L
Mon 23:01  Table 19
83   
Poland
Maciej Wierzchowski
Poland
Antoni Wróbel
Mon 23:01  Table 20
84   
Poland
Łukasz Makulec
Poland
Sławomir Podpirka
L
Mon 23:01  Table 12

Participants