Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

Link for sharing:

Share on:

17. September - 8. February 2019

2017/2018 Pool Eerste divisie

Add teams

Add teams

Please wait...
Entry deadline Tuesday 22. August 23:59 (local time)
Starts Sunday 17. September 13:00 (local time)
Schematype League 2x (8 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
INSCHRIJVEN LANDELIJKE BEKER:
https://cuescore.com/tournament/2017%252F2018+Pool+Landelijke+Beker/1523580

Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Represents Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Broeja-Ziebers 2 2 0 0 11 3 8 0.786 0
2 Sonny's Billiard Supplies 1 2 2 0 0 9 5 4 0.643 0
3 HOB Arnhem 1 (het eerste) 2 2 0 0 8 6 2 0.571 0
4 CAG/Kamui Brand 2 1 0 1 7 7 0 0.5 0
5 Schedels Plan B 2 0 0 2 6 8 -2 0.429 0
6 Infinity BiedieBiedie 2 0 0 2 5 9 -4 0.357 0
7 Fame - Lelystad 1 1 0 0 1 2 5 -3 0.286 0
8 Hague 5 2 1 0 0 1 1 6 -5 0.143 0
Most valuable player

Schedule

Flowchart
Show all
Waiting
Playing
Finished

Round 1

1 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsSchedels Plan B Hob Arnhem Sun 17.Sep 13:00    
2 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsBroeja-Ziebers Infinity, Poolcafe Sun 17.Sep 13:00    
3 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsHague 5 2 Cue Action Groningen Sun 17.Sep 13:00    
4 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Pc Fame Sun 17.Sep 21:27    

Round 2

5 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Plan B Sun 8.Oct 13:00    
6 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsFame - Lelystad 1 Hague 5 Sun 8.Oct 13:00    
7 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsCAG/Kamui Brand SPC Capelle Sun 8.Oct 13:00    
8 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsInfinity BiedieBiedie Hob Arnhem Sun 8.Oct 13:00    

Round 3

9 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsSchedels Plan B Infinity, Poolcafe Sun 29.Oct 13:00    
10 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) Cue Action Groningen Sun 29.Oct 13:00    
11 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsBroeja-Ziebers Pc Fame Sun 29.Oct 13:00    
12 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsHague 5 2 H.O.B. Weert Sun 29.Oct 13:00    

Round 4

13 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsHague 5 2 Plan B Sun 19.Nov 13:00    
14 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 SPC Capelle Sun 19.Nov 13:00    
15 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsFame - Lelystad 1 Hob Arnhem Sun 19.Nov 13:00    
16 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsCAG/Kamui Brand Infinity, Poolcafe Sun 19.Nov 13:00    

Round 5

17 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsSchedels Plan B Cue Action Groningen Sun 3.Dec 13:00    
18 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsInfinity BiedieBiedie Pc Fame Sun 3.Dec 13:00    
19 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) H.O.B. Weert Sun 3.Dec 13:00    
20 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsBroeja-Ziebers Hague 5 Sun 3.Dec 13:00    

Round 6

21 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsBroeja-Ziebers Plan B Sun 21.Jan 13:00    
22 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsHague 5 2 Hob Arnhem Sun 21.Jan 13:00    
23 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Infinity, Poolcafe Sun 21.Jan 13:00    
24 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsFame - Lelystad 1 Cue Action Groningen Sun 21.Jan 13:00    

Round 7

25 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsSchedels Plan B Pc Fame Sun 4.Feb 13:00    
26 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsCAG/Kamui Brand H.O.B. Weert Sun 4.Feb 13:00    
27 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsInfinity BiedieBiedie Hague 5 Sun 4.Feb 13:00    
28 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) SPC Capelle Sun 4.Feb 13:00    

Round 8

29 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) Plan B Sun 25.Feb 13:00    
30 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsInfinity BiedieBiedie SPC Capelle Sun 25.Feb 13:00    
31 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsCAG/Kamui Brand Hague 5 Sun 25.Feb 13:00    
32 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsFame - Lelystad 1 H.O.B. Weert Sun 25.Feb 13:00    

Round 9

33 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsSchedels Plan B H.O.B. Weert Sun 11.Mar 13:00    
34 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsHague 5 2 Pc Fame Sun 11.Mar 13:00    
35 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsBroeja-Ziebers Cue Action Groningen Sun 11.Mar 13:00    
36 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) Infinity, Poolcafe Sun 11.Mar 13:00    

Round 10

37 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsInfinity BiedieBiedie Plan B Sun 8.Apr 13:00    
38 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsCAG/Kamui Brand Hob Arnhem Sun 8.Apr 13:00    
39 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsFame - Lelystad 1 SPC Capelle Sun 8.Apr 13:00    
40 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Hague 5 Sun 8.Apr 13:00    

Round 11

41 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsSchedels Plan B Hague 5 Sun 22.Apr 13:00    
42 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsBroeja-Ziebers H.O.B. Weert Sun 22.Apr 13:00    
43 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) Pc Fame Sun 22.Apr 13:00    
44 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsInfinity BiedieBiedie Cue Action Groningen Sun 22.Apr 13:00    

Round 12

45 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsCAG/Kamui Brand Plan B Sun 6.May 13:00    
46 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsFame - Lelystad 1 Infinity, Poolcafe Sun 6.May 13:00    
47 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Hob Arnhem Sun 6.May 13:00    
48 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsHague 5 2 SPC Capelle Fri 4.May 13:00    

Round 13

49 NetherlandsBroeja-Ziebers
NetherlandsSchedels Plan B SPC Capelle Sun 27.May 13:00    
50 NetherlandsHague 5 2
NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste) Hague 5 Sun 27.May 13:00    
51 NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1
NetherlandsInfinity BiedieBiedie H.O.B. Weert Sun 27.May 13:00    
52 NetherlandsFame - Lelystad 1
NetherlandsCAG/Kamui Brand Pc Fame Sun 27.May 13:00    

Round 14

53 NetherlandsSchedels Plan B
NetherlandsFame - Lelystad 1 Plan B Sun 10.Jun 13:00    
54 NetherlandsCAG/Kamui Brand
NetherlandsSonny's Billiard Supplies 1 Cue Action Groningen Sun 10.Jun 13:00    
55 NetherlandsInfinity BiedieBiedie
NetherlandsHague 5 2 Infinity, Poolcafe Sun 10.Jun 13:00    
56 NetherlandsHOB Arnhem 1 (het eerste)
NetherlandsBroeja-Ziebers Hob Arnhem Sun 10.Jun 13:00    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment