Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 13, 2021

147 Break Zamieniecka MGL 2021/22 (2)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Paweł Krysiński
9 (9/0) 98 (63/35)
64%
550
2 Sławomir Nowak
10 (8/2) 110 (66/44)
60%
480
3 Piotr Żejmo
9 (6/3) 102 (57/45)
56%
420
3 Vadim Papizh
8 (7/1) 96 (54/42)
56%
420
5 Maciej Barcikowski
7 (6/1) 71 (45/26)
63%
370
5 Maciej Trudnowski
8 (7/1) 92 (52/40)
57%
370
5 Michał Kotiuk
7 (6/1) 82 (47/35)
57%
370
5 Grzegorz Nowak
8 (6/2) 86 (47/39)
55%
370
9 Mateusz Baranowski
6 (5/1) 65 (41/24)
63%
330
Show more
9 Jan Niewęgłowski
6 (5/1) 60 (36/24)
60%
330
9 Michał Bilski
7 (5/2) 81 (41/40)
51%
330
9 Bart Czapla
7 (5/2) 76 (44/32)
58%
330
9 Artur Czarnowski
7 (4/3) 75 (41/34)
55%
330
9 Paweł Boguszewski
6 (4/2) 67 (36/31)
54%
330
9 Jeremi Nowak
7 (5/2) 82 (44/38)
54%
330
9 Milena Murha
6 (4/2) 77 (40/37)
52%
330
17 Brajan Sawicki
6 (3/3) 67 (34/33)
51%
300
17 Tomasz Wyrozębski
6 (3/3) 70 (34/36)
49%
300
17 Filip Biesek
6 (3/3) 70 (34/36)
49%
300
17 Albert Wysocki
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
300
17 Marek Domarecki
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
300
17 Piotr Polis
6 (4/2) 70 (40/30)
57%
300
17 Lesław Łukaszewicz
6 (5/1) 70 (41/29)
59%
300
17 Łukasz Szczygieł
5 (4/1) 57 (33/24)
58%
300
17 Krzysztof Majkowski
5 (4/1) 54 (31/23)
57%
300
17 Tomasz Bukowski
5 (2/3) 55 (22/33)
40%
300
17 Krzysztof Dyrek
5 (2/3) 53 (26/27)
49%
300
17 Ireneusz Cioch
6 (5/1) 74 (39/35)
53%
300
17 Tomasz Bogdanowicz
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
300
17 Szymon Bruśnicki
5 (4/1) 55 (34/21)
62%
300
17 Filip Mazur
6 (3/3) 68 (35/33)
51%
300
17 Daniel Piotrowski
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
300
33 Piotr Mierzejewski
4 (1/3) 46 (20/26)
43%
235
33 Dariusz Perzanowski
4 (1/3) 50 (23/27)
46%
235
33 Marcin Kubalski
Snooker.Zone
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
235
33 Sebastian Szymkowski
5 (4/1) 59 (34/25)
58%
235
33 Marcin Gościmski
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
235
33 Konrad Jędrusiak
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
235
33 Piotr Niewczas
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
235
33 Paweł Mazur
5 (2/3) 59 (28/31)
47%
235
33 Wojtek Babiński
4 (2/2) 46 (20/26)
43%
235
33 Zbyszek Pezowicz
4 (1/3) 40 (15/25)
38%
235
33 Roman Wasilewski
5 (3/2) 54 (31/23)
57%
235
33 Kuba Bottcher
5 (2/3) 56 (27/29)
48%
235
33 Maciej Życiński
5 (2/3) 60 (28/32)
47%
235
33 Yahor Mikheyenka
4 (2/2) 45 (25/20)
56%
235
33 Piotr Sokół
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
235
33 Sebastian Milewski
snooker.center
5 (2/3) 57 (24/33)
42%
235
33 Piotr Kucharski
5 (3/2) 56 (30/26)
54%
235
33 Karol Stępień
4 (3/1) 47 (24/23)
51%
235
33 Antonio Quarta
4 (2/2) 49 (24/25)
49%
235
33 Adam Ściga
4 (1/3) 43 (18/25)
42%
235
33 Łukasz Kowalewski
5 (3/2) 53 (28/25)
53%
235
33 Michał Malczewski
5 (3/2) 60 (32/28)
53%
235
33 Krzysztof Wodecki
5 (3/2) 54 (30/24)
56%
235
33 Weronika Brzezińska
4 (1/3) 50 (23/27)
46%
235
33 Dawid Borkowski
4 (1/3) 45 (20/25)
44%
235
33 Igor Ziewiec
5 (3/2) 57 (32/25)
56%
235
33 Łukasz Drożdż
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
235
33 Jacek Dmochowski
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
235
65 Hubert Trojan
4 (1/3) 46 (22/24)
48%
200
65 Marcin Szczególski
3 (0/3) 30 (9/21)
30%
200
65 Piotr Światowy
4 (1/3) 42 (16/26)
38%
200
65 Mariusz Żółkiewski
3 (0/3) 38 (17/21)
45%
200
65 Dawid Sobiech
4 (1/3) 46 (22/24)
48%
200
65 Mirosław Urbański
Klub Bilardowy Ringer Płock
4 (1/3) 45 (20/25)
44%
200
65 Michał Urbański
3 (0/3) 35 (14/21)
40%
200
65 Łukasz Kowalski
3 (0/3) 29 (8/21)
28%
200
65 Tomasz Stachera
4 (1/3) 46 (21/25)
46%
200
65 Piotr Domański
3 (0/3) 33 (12/21)
36%
200
65 Andrzej Heród
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
200
65 Paweł Orych
4 (1/3) 44 (19/25)
43%
200
65 Pawel Florecki
3 (0/3) 35 (14/21)
40%
200
65 Paweł Seremak
4 (1/3) 44 (18/26)
41%
200
65 Dawid Brzeziński
4 (1/3) 41 (17/24)
41%
200
65 Karol Wiktor Pahulak
3 (0/3) 32 (11/21)
34%
200
65 Żaneta Foniok
3 (0/3) 36 (15/21)
42%
200
65 Daniel Hornowski
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
200
65 Wojtek Zagdan
3 (0/3) 37 (16/21)
43%
200
65 Tomasz Kozieł
4 (1/3) 43 (17/26)
40%
200
85 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Damian Bernadyn
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Mateusz Brodowski
4 (0/4) 44 (16/28)
36%
180
85 Maciek Pawlik
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
180
85 Artur Flisek
4 (0/4) 41 (13/28)
32%
180
85 Tomek Kielmans
4 (0/4) 42 (14/28)
33%
180
85 Daniel Gontarek
4 (0/4) 47 (19/28)
40%
180
85 Adam Adamczyk
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Rafał Wróblewski
4 (1/3) 43 (17/26)
40%
180
85 Marek Misiak
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
8880 Robert Kłos
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Nov 12, 2021, 12:00 PM (local time)
Starts Nov 13, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Round robin (91 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Dresscode • Obowiązuje strój casualowy (dres, koszulki bez rękawów, krótkie spodnie oraz odkryte obuwie nie będą akceptowane).
• Zawodnicy w strojach według regulaminów PZBil czy PZSiBA będą dopuszczeni do gry 😉
• O dopuszczeniu do gry decydują organizatorzy.
Rankings 147 Break Zamieniecka 9ball Open 2021/22
Organizer MGL Cue Sports
Contact Maciej Grzegorz Lesiak (MGLcuesports@gmail.com)
More info
Tradycyjny turniej handicapowy.
Szczegóły i regulamin na: https://www.facebook.com/events/421982622831139/

Zapisy mailowo na adres: MGLcuesports@gmail.com

ZAPISY ZAMNIĘTE.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Szymkowski 4 4 0 0 28 18 10 0 0 0 0.609 12
2 Bart Czapla 4 3 0 1 24 19 5 0 0 0 0.558 10
3 Filip Mazur 4 2 0 2 23 21 2 0 0 0 0.523 8
4 Paweł Seremak 4 1 0 3 18 26 -8 0 0 0 0.409 6
5 Daniel Gontarek 4 0 0 4 19 28 -9 0 0 0 0.404 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Drożdż 3 3 0 0 21 11 10 0 0 0 0.656 9
2 Marek Domarecki 3 2 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 7
3 Dawid Borkowski 3 1 0 2 16 18 -2 0 0 0 0.471 5
4 Marcin Szczególski 3 0 0 3 9 21 -12 0 0 0 0.3 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Gościmski 3 2 0 1 20 17 3 0 0 0 0.541 7
2 Antonio Quarta 3 2 0 1 20 18 2 0 0 0 0.526 7
3 Dariusz Perzanowski 3 1 0 2 18 20 -2 0 0 0 0.474 5
4 Andrzej Heród 3 1 0 2 16 19 -3 0 0 0 0.457 5
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Bruśnicki 4 4 0 0 28 14 14 0 0 0 0.667 12
2 Łukasz Kowalewski 4 3 0 1 24 18 6 0 0 0 0.571 10
3 Maciej Życiński 4 2 0 2 23 25 -2 0 0 0 0.479 8
4 Paweł Orych 4 1 0 3 19 25 -6 0 0 0 0.432 6
5 Mateusz Brodowski 4 0 0 4 16 28 -12 0 0 0 0.364 4
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lesław Łukaszewicz 4 4 0 0 28 19 9 0 0 0 0.596 12
2 Michał Malczewski 4 3 0 1 26 21 5 0 0 0 0.553 10
3 Paweł Mazur 4 2 0 2 23 24 -1 0 0 0 0.489 8
4 Hubert Trojan 4 1 0 3 22 24 -2 0 0 0 0.478 6
5 Adam Adamczyk 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Krysiński 4 4 0 0 28 14 14 0 0 0 0.667 12
2 Roman Wasilewski 4 3 0 1 25 16 9 0 0 0 0.61 10
3 Artur Czarnowski 4 2 0 2 22 20 2 0 0 0 0.524 8
4 Piotr Światowy 4 1 0 3 16 26 -10 0 0 0 0.381 6
5 Artur Flisek 4 0 0 4 13 28 -15 0 0 0 0.317 4
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Kotiuk 3 3 0 0 21 11 10 0 0 0 0.656 9
2 Paweł Boguszewski 3 2 0 1 16 12 4 0 0 0 0.571 7
3 Krzysztof Dyrek 3 1 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 5
4 Łukasz Kowalski 3 0 0 3 8 21 -13 0 0 0 0.276 3
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Kubalski 3 2 0 1 20 16 4 0 0 0 0.556 7
2 Daniel Piotrowski 3 2 0 1 18 16 2 0 0 0 0.529 7
3 Tomasz Bogdanowicz 3 2 0 1 17 17 0 0 0 0 0.5 7
4 Żaneta Foniok 3 0 0 3 15 21 -6 0 0 0 0.417 3
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mateusz Baranowski 3 3 0 0 21 11 10 0 0 0 0.656 9
2 Albert Wysocki 3 2 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 7
3 Tomasz Bukowski 3 1 0 2 13 20 -7 0 0 0 0.394 5
4 Michał Urbański 3 0 0 3 14 21 -7 0 0 0 0.4 3
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Szczygieł 4 4 0 0 28 17 11 0 0 0 0.622 12
2 Michał Bilski 4 3 0 1 25 22 3 0 0 0 0.532 10
3 Brajan Sawicki 4 2 0 2 26 21 5 0 0 0 0.553 8
4 Tomasz Kozieł 4 1 0 3 17 26 -9 0 0 0 0.395 6
5 Maciek Pawlik 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Trudnowski 4 4 0 0 28 20 8 0 0 0 0.583 12
2 Igor Ziewiec 4 3 0 1 27 18 9 0 0 0 0.6 10
3 Kuba Bottcher 4 2 0 2 23 22 1 0 0 0 0.511 8
4 Dawid Brzeziński 4 1 0 3 17 24 -7 0 0 0 0.415 6
5 Marek Misiak 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Majkowski 3 3 0 0 21 11 10 0 0 0 0.656 9
2 Yahor Mikheyenka 3 2 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 7
3 Zbyszek Pezowicz 3 1 0 2 12 18 -6 0 0 0 0.4 5
4 Karol Wiktor Pahulak 3 0 0 3 11 21 -10 0 0 0 0.344 3
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Karol Stępień 3 3 0 0 21 16 5 0 0 0 0.568 9
2 Jacek Dmochowski 3 2 0 1 19 15 4 0 0 0 0.559 7
3 Weronika Brzezińska 3 1 0 2 18 20 -2 0 0 0 0.474 5
4 Pawel Florecki 3 0 0 3 14 21 -7 0 0 0 0.4 3
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Nowak 4 3 0 1 24 21 3 0 0 0 0.533 10
2 Piotr Żejmo 4 2 0 2 25 21 4 0 0 0 0.543 8
3 Filip Biesek 4 2 0 2 25 23 2 0 0 0 0.521 8
4 Daniel Hornowski 4 2 0 2 22 22 0 0 0 0 0.5 8
5 Rafał Wróblewski 4 1 0 3 17 26 -9 0 0 0 0.395 6
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Polis 4 3 0 1 27 18 9 0 0 0 0.6 10
2 Krzysztof Wodecki 4 3 0 1 24 17 7 0 0 0 0.585 10
3 Jeremi Nowak 4 3 0 1 25 22 3 0 0 0 0.532 10
4 Mirosław Urbański 4 1 0 3 20 25 -5 0 0 0 0.444 6
5 Tomek Kielmans 4 0 0 4 14 28 -14 0 0 0 0.333 4
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vadim Papizh 3 3 0 0 21 14 7 0 0 0 0.6 9
2 Milena Murha 3 2 0 1 20 18 2 0 0 0 0.526 7
3 Piotr Mierzejewski 3 1 0 2 15 19 -4 0 0 0 0.441 5
4 Wojtek Zagdan 3 0 0 3 16 21 -5 0 0 0 0.432 3
5 Robert Kłos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group A2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Niewęgłowski 4 4 0 0 28 13 15 0 0 0 0.683 12
2 Piotr Kucharski 4 3 0 1 25 19 6 0 0 0 0.568 10
3 Sebastian Milewski 4 2 0 2 20 26 -6 0 0 0 0.435 8
4 Tomasz Stachera 4 1 0 3 21 25 -4 0 0 0 0.457 6
5 Damian Bernadyn 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group B2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Barcikowski 3 3 0 0 21 12 9 0 0 0 0.636 9
2 Konrad Jędrusiak 3 2 0 1 19 15 4 0 0 0 0.559 7
3 Adam Ściga 3 1 0 2 14 18 -4 0 0 0 0.438 5
4 Piotr Domański 3 0 0 3 12 21 -9 0 0 0 0.364 3
Group C2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Sokół 3 2 0 1 20 17 3 0 0 0 0.541 7
2 Piotr Niewczas 3 2 0 1 19 16 3 0 0 0 0.543 7
3 Wojtek Babiński 3 2 0 1 17 19 -2 0 0 0 0.472 7
4 Mariusz Żółkiewski 3 0 0 3 17 21 -4 0 0 0 0.447 3
Group D2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ireneusz Cioch 4 4 0 0 28 23 5 0 0 0 0.549 12
2 Sławomir Nowak 4 3 0 1 27 17 10 0 0 0 0.614 10
3 Tomasz Wyrozębski 4 2 0 2 24 26 -2 0 0 0 0.48 8
4 Dawid Sobiech 4 1 0 3 22 24 -2 0 0 0 0.478 6
5 Jozef Kwit 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Poland
Bartek Czapla
0
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 11:46  Table 5
2-A   
Poland
Filip Mazur
1
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 11:21  Table 1
3-B   
Poland
Łukasz Drożdż
2
Poland
Marcin Szczególski
2
Sat 10:44  Table 1
4-B   
Poland
Marek Domarecki
2
Poland
Dawid Borkowski
1
Sat 11:33  Table 6
5-C   
Italy
Antonio Quarta
2
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Sat 10:44  Table 2
6-C   
Poland
Andrzej Heród
2
Poland
Marcin Gościmski
2
Sat 10:58  Table 20
7-D   
Senegal
Maciej Życiński
1
Poland
Mateusz Brodowski
2
Sat 10:45  Table 3
8-D   
Poland
Szymon Bruśnicki
1
Poland
Łukasz Kowalewski
2
Sat 10:45  Table 4
9-E   
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Poland
Michał Malczewski
2
Sat 11:33  Table 10
10-E   
Poland
Adam Adamczyk
2
Poland
Paweł Mazur
2
Sat 10:45  Table 5
11-F   
Poland
Roman Wasilewski
1
Poland
Artur Czarnowski
2
Sat 11:37  Table 4
12-F   
Poland
Artur Flisek
2
Poland
Piotr Światowy
1
Sat 10:58  Table 21
13-G   
Poland
Łukasz Kowalski
2
Poland
Krzysztof Dyrek
2
Sat 11:39  Table 17
14-G   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
0
Poland
Michał Kotiuk
1
Sat 11:05  Table 26
15-H   
Poland
Żaneta Foniok
3
Poland
Tomasz Bogdanowicz
1
Sat 10:47  Table 6
16-H   
Poland
Daniel Piotrowski
2
Poland
Marcin Kubalski
1
Sat 10:47  Table 7
17-I   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Tomasz Bukowski
2
Sat 11:01  Table 23
18-I   
Poland
Albert Wysocki
2
Poland
Mateusz Baranowski
1
Sat 10:47  Table 8
19-J   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Michał Bilski
2
Sat 10:48  Table 9
20-J   
Poland
Tomasz Kozieł
2
Poland
Łukasz Szczygieł
2
Sat 10:48  Table 10
21-K   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Igor Ziewiec
2
Sat 10:48  Table 11
22-K   
Poland
Dawid Brzeziński
2
Poland
Kuba Bottcher
1
Sat 11:40  Table 24
23-L   
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Poland
Karol Wiktor Pahulak
2
Sat 10:48  Table 12
24-L   
Poland
Zbyszek Pezowicz
2
Belarus
Yahor Mikheyenka
1
Sat 10:59  Table 22
25-M   
Poland
Jacek Dmochowski
2
Poland
Weronika Brzezińska
3
Sat 11:40  Table 20
26-M   
Poland
Karol Stępień
2
Poland
Pawel Florecki
3
Sat 10:48  Table 13
27-N   
Poland
Rafał Wróblewski
2
Poland
Daniel Hornowski
2
Sat 10:48  Table 14
28-N   
Poland
Filip Biesek
1
Poland
Grzegorz Nowak
2
Sat 10:49  Table 15
29-O   
Poland
Jeremi Nowak
1
Poland
Mirosław Urbański
2
Sat 10:49  Table 16
30-O   
Poland
Piotr Polis
1
Poland
Krzysztof Wodecki
1
Sat 11:44  Table 12
31-P   
Belarus
Vadim Papizh
1
Poland
Piotr Mierzejewski
2
Sat 10:57  Table 17
32-P   
Belarus
Milena Murha
2
Poland
Wojtek Zagdan
2
Sat 10:57  Table 18
33-A2   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Damian Bernadyn
2
Sat 10:58  Table 19
34-A2   
Poland
Tomasz Stachera
2
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Sat 11:01  Table 24
35-B2   
Poland
Piotr Domański
2
Poland
Adam Ściga
2
Sat 11:45  Table 8
36-B2   
Poland
Konrad Jędrusiak
2
Poland
Maciej Barcikowski
2
Sat 11:01  Table 25
37-C2   
Poland
Piotr Sokół
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 12:00  Table 13
38-C2   
Poland
Mariusz Żółkiewski
2
Poland
Wojtek Babiński
2
Sat 11:46  Table 3
39-D2   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Ireneusz Cioch
2
Sat 11:49  Table 14
40-D2   
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Poland
Dawid Sobiech
1
Sat 11:50  Table 22

Round 2

Race to 7
41-A   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 12:47  Table 18
42-A   
Poland
Bartek Czapla
1
Poland
Daniel Gontarek
3
Sat 12:48  Table 9
43-B   
Poland
Łukasz Drożdż
2
Poland
Dawid Borkowski
2
Sat 12:21  Table 6
44-B   
Poland
Marcin Szczególski
3
Poland
Marek Domarecki
2
Sat 12:26  Table 7
45-C   
Italy
Antonio Quarta
2
Poland
Marcin Gościmski
2
Sat 12:08  Table 25
46-C   
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Poland
Andrzej Heród
2
Sat 12:08  Table 11
47-D   
Poland
Mateusz Brodowski
2
Poland
Łukasz Kowalewski
2
Sat 11:52  Table 9
48-D   
Senegal
Maciej Życiński
1
Poland
Paweł Orych
3
Sat 11:53  Table 7
49-E   
Poland
Michał Malczewski
2
Poland
Paweł Mazur
2
Sat 12:34  Table 1
50-E   
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Poland
Hubert Trojan
2
Sat 12:36  Table 19
51-F   
Poland
Artur Czarnowski
2
Poland
Piotr Światowy
1
Sat 12:12  Table 2
52-F   
Poland
Roman Wasilewski
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 12:12  Table 4
53-G   
Poland
Łukasz Kowalski
2
Poland
Michał Kotiuk
1
Sat 12:27  Table 12
54-G   
Poland
Krzysztof Dyrek
2
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
1
Sat 12:14  Table 23
55-H   
Poland
Żaneta Foniok
2
Poland
Marcin Kubalski
1
Sat 11:56  Table 21
56-H   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
1
Poland
Daniel Piotrowski
2
Sat 11:55  Table 26
57-I   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Mateusz Baranowski
1
Sat 12:16  Table 24
58-I   
Poland
Tomasz Bukowski
2
Poland
Albert Wysocki
2
Sat 12:14  Table 17
59-J   
Poland
Michał Bilski
2
Poland
Łukasz Szczygieł
2
Sat 12:04  Table 18
60-J   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Maciek Pawlik
2
Sat 12:05  Table 16
61-K   
Poland
Igor Ziewiec
2
Poland
Kuba Bottcher
1
Sat 12:31  Table 3
62-K   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Marek Misiak
2
Sat 12:32  Table 15
63-L   
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Belarus
Yahor Mikheyenka
1
Sat 12:33  Table 10
64-L   
Poland
Karol Wiktor Pahulak
2
Poland
Zbyszek Pezowicz
2
Sat 12:38  Table 14
65-M   
Poland
Jacek Dmochowski
2
Poland
Pawel Florecki
3
Sat 13:08  Table 3
66-M   
Poland
Weronika Brzezińska
3
Poland
Karol Stępień
2
Sat 13:09  Table 17
67-N   
Poland
Daniel Hornowski
2
Poland
Grzegorz Nowak
2
Sat 12:39  Table 5
68-N   
Poland
Rafał Wróblewski
2
Poland
Piotr Żejmo
2
Sat 12:46  Table 8
69-O   
Poland
Mirosław Urbański
3
Poland
Krzysztof Wodecki
2
Sat 12:51  Table 22
70-O   
Poland
Jeremi Nowak
1
Poland
Tomek Kielmans
2
Sat 12:54  Table 21
71-P   
Poland
Piotr Mierzejewski
2
Poland
Wojtek Zagdan
2
Sat 12:55  Table 7
72-P   
Belarus
Vadim Papizh
1
Poland
Robert Kłos
2
 
73-A2   
Poland
Damian Bernadyn
2
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Sat 12:56  Table 2
74-A2   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Piotr Kucharski
1
Sat 12:41  Table 26
75-B2   
Poland
Piotr Domański
2
Poland
Maciej Barcikowski
1
Sat 12:57  Table 4
76-B2   
Poland
Adam Ściga
2
Poland
Konrad Jędrusiak
2
Sat 12:58  Table 11
77-C2   
Poland
Piotr Sokół
2
Poland
Wojtek Babiński
3
Sat 13:04  Table 23
78-C2   
Poland
Piotr Niewczas
2
Poland
Mariusz Żółkiewski
2
Sat 13:06  Table 13
79-D2   
Poland
Ireneusz Cioch
2
Poland
Dawid Sobiech
1
Sat 12:59  Table 6
80-D2   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Jozef Kwit
2
Sat 13:00  Table 16

Round 3

Race to 7
81-A   
Poland
Paweł Seremak
1
Poland
Daniel Gontarek
3
Sat 13:59  Table 3
82-A   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Filip Mazur
2
Sat 13:57  Table 18
83-B   
Poland
Łukasz Drożdż
2
Poland
Marek Domarecki
2
Sat 13:03  Table 7
84-B   
Poland
Dawid Borkowski
1
Poland
Marcin Szczególski
2
Sat 13:07  Table 20
85-C   
Italy
Antonio Quarta
2
Poland
Andrzej Heród
2
Sat 13:14  Table 25
86-C   
Poland
Marcin Gościmski
2
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Sat 13:18  Table 24
87-D   
Poland
Łukasz Kowalewski
2
Poland
Paweł Orych
3
Sat 13:28  Table 19
88-D   
Poland
Mateusz Brodowski
2
Poland
Szymon Bruśnicki
1
Sat 13:28  Table 22
89-E   
Poland
Paweł Mazur
2
Poland
Hubert Trojan
3
Sat 13:29  Table 10
90-E   
Poland
Michał Malczewski
2
Poland
Adam Adamczyk
2
Sat 13:30  Table 1
91-F   
Poland
Piotr Światowy
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 13:31  Table 9
92-F   
Poland
Artur Czarnowski
2
Poland
Artur Flisek
2
Sat 13:36  Table 15
93-G   
Poland
Łukasz Kowalski
2
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
1
Sat 13:37  Table 2
94-G   
Poland
Michał Kotiuk
1
Poland
Krzysztof Dyrek
2
Sat 13:40  Table 16
95-H   
Poland
Żaneta Foniok
2
Poland
Daniel Piotrowski
2
Sat 13:51  Table 23
96-H   
Poland
Marcin Kubalski
1
Poland
Tomasz Bogdanowicz
1
Sat 13:50  Table 21
97-I   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Albert Wysocki
2
Sat 13:46  Table 5
98-I   
Poland
Mateusz Baranowski
1
Poland
Tomasz Bukowski
2
Sat 13:46  Table 8
99-J   
Poland
Łukasz Szczygieł
2
Poland
Maciek Pawlik
2
Sat 13:47  Table 11
100-J   
Poland
Michał Bilski
2
Poland
Tomasz Kozieł
2
Sat 13:47  Table 12
101-K   
Poland
Kuba Bottcher
1
Poland
Marek Misiak
2
Sat 13:48  Table 4
102-K   
Poland
Igor Ziewiec
2
Poland
Dawid Brzeziński
2
Sat 13:56  Table 20
103-L   
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Poland
Zbyszek Pezowicz
2
Sat 14:16  Table 15
104-L   
Belarus
Yahor Mikheyenka
1
Poland
Karol Wiktor Pahulak
2
Sat 14:09  Table 17
105-M   
Poland
Jacek Dmochowski
2
Poland
Karol Stępień
2
Sat 14:18  Table 2
106-M   
Poland
Pawel Florecki
3
Poland
Weronika Brzezińska
3
Sat 14:13  Table 22
107-N   
Poland
Grzegorz Nowak
2
Poland
Piotr Żejmo
2
Sat 14:04  Table 14
108-N   
Poland
Daniel Hornowski
2
Poland
Filip Biesek
1
Sat 14:07  Table 13
109-O   
Poland
Krzysztof Wodecki
2
Poland
Tomek Kielmans
2
Sat 14:08  Table 19
110-O   
Poland
Mirosław Urbański
3
Poland
Piotr Polis
1
Sat 14:09  Table 7
111-P   
Poland
Wojtek Zagdan
2
Poland
Robert Kłos
2
 
112-P   
Poland
Piotr Mierzejewski
3
Belarus
Milena Murha
2
Sat 15:13  Table 18
113-A2   
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Poland
Piotr Kucharski
2
Sat 14:11  Table 9
114-A2   
Poland
Damian Bernadyn
3
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 14:11  Table 25
115-B2   
Poland
Piotr Domański
2
Poland
Konrad Jędrusiak
2
Sat 14:15  Table 1
116-B2   
Poland
Maciej Barcikowski
2
Poland
Adam Ściga
2
Sat 14:45  Table 24
117-C2   
Poland
Piotr Sokół
2
Poland
Mariusz Żółkiewski
3
Sat 14:23  Table 8
118-C2   
Poland
Wojtek Babiński
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 14:28  Table 16
119-D2   
Poland
Dawid Sobiech
1
Poland
Jozef Kwit
2
Sat 14:31  Table 26
120-D2   
Poland
Ireneusz Cioch
2
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Sat 14:18  Table 6

Round 4

Race to 7
121-A   
Poland
Daniel Gontarek
3
Poland
Filip Mazur
2
Sat 15:12  Table 23
122-A   
Poland
Paweł Seremak
1
Poland
Bartek Czapla
0
Sat 14:52  Table 7
123-D   
Poland
Paweł Orych
3
Poland
Szymon Bruśnicki
1
Sat 14:32  Table 20
124-D   
Poland
Łukasz Kowalewski
2
Senegal
Maciej Życiński
1
Sat 14:33  Table 4
125-E   
Poland
Hubert Trojan
3
Poland
Adam Adamczyk
2
Sat 14:30  Table 10
126-E   
Poland
Paweł Mazur
2
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Sat 14:36  Table 5
127-F   
Poland
Paweł Krysiński
1
Poland
Artur Flisek
2
Sat 14:40  Table 11
128-F   
Poland
Piotr Światowy
1
Poland
Roman Wasilewski
1
Sat 14:47  Table 25
129-J   
Poland
Maciek Pawlik
3
Poland
Tomasz Kozieł
2
Sat 14:40  Table 12
130-J   
Poland
Łukasz Szczygieł
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 14:48  Table 9
131-K   
Poland
Marek Misiak
2
Poland
Dawid Brzeziński
2
Sat 14:50  Table 19
132-K   
Poland
Kuba Bottcher
1
Poland
Maciej Trudnowski
1
Sat 15:09  Table 16
133-N   
Poland
Piotr Żejmo
2
Poland
Filip Biesek
1
Sat 17:09  Table 20
134-N   
Poland
Grzegorz Nowak
2
Poland
Rafał Wróblewski
2
Sat 14:53  Table 3
135-O   
Poland
Tomek Kielmans
2
Poland
Piotr Polis
1
Sat 15:45  Table 5
136-O   
Poland
Krzysztof Wodecki
2
Poland
Jeremi Nowak
1
Sat 14:55  Table 14
137-P   
Poland
Robert Kłos
2
Belarus
Milena Murha
2
 
138-P   
Poland
Wojtek Zagdan
3
Belarus
Vadim Papizh
1
Sat 14:59  Table 20
139-A2   
Poland
Piotr Kucharski
2
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 15:03  Table 21
140-A2   
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Poland
Sebastian Milewski
2
Sat 15:04  Table 8
141-D2   
Poland
Jozef Kwit
2
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Sat 15:25  Table 22
142-D2   
Poland
Dawid Sobiech
1
Poland
Sławomir Nowak
1
Sat 15:25  Table 24

Round 5

Race to 7
143-A   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Bartek Czapla
1
Sat 15:55  Table 20
144-A   
Poland
Daniel Gontarek
3
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 15:52  Table 8
145-D   
Poland
Szymon Bruśnicki
1
Senegal
Maciej Życiński
1
Sat 15:27  Table 26
146-D   
Poland
Paweł Orych
3
Poland
Mateusz Brodowski
2
Sat 15:12  Table 1
147-E   
Poland
Adam Adamczyk
2
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Sat 15:46  Table 9
148-E   
Poland
Hubert Trojan
2
Poland
Michał Malczewski
2
Sat 15:29  Table 2
149-F   
Poland
Artur Flisek
2
Poland
Roman Wasilewski
1
Sat 15:32  Table 11
150-F   
Poland
Paweł Krysiński
1
Poland
Artur Czarnowski
2
Sat 15:15  Table 6
151-J   
Poland
Tomasz Kozieł
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 15:51  Table 17
152-J   
Poland
Maciek Pawlik
3
Poland
Michał Bilski
2
Sat 15:51  Table 15
153-K   
Poland
Dawid Brzeziński
2
Poland
Maciej Trudnowski
1
Sat 16:23  Table 23
154-K   
Poland
Marek Misiak
3
Poland
Igor Ziewiec
2
Sat 15:20  Table 10
155-N   
Poland
Filip Biesek
1
Poland
Rafał Wróblewski
2
Sat 16:07  Table 21
156-N   
Poland
Piotr Żejmo
2
Poland
Daniel Hornowski
2
Sat 15:52  Table 25
157-O   
Poland
Piotr Polis
1
Poland
Jeremi Nowak
1
Sat 16:22  Table 26
158-O   
Poland
Tomek Kielmans
2
Poland
Mirosław Urbański
2
Sat 15:02  Table 15
159-P   
Belarus
Milena Murha
2
Belarus
Vadim Papizh
1
Sat 13:17  Table 26
160-P   
Poland
Robert Kłos
2
Poland
Piotr Mierzejewski
2
 
161-A2   
Poland
Tomasz Stachera
2
Poland
Sebastian Milewski
2
Sat 15:49  Table 14
162-A2   
Poland
Piotr Kucharski
2
Poland
Damian Bernadyn
3
Sat 15:37  Table 4
163-D2   
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Poland
Sławomir Nowak
1
Sat 16:28  Table 24
164-D2   
Poland
Jozef Kwit
2
Poland
Ireneusz Cioch
2
Sat 16:28  Table 10

Last sixtyfour

Race to 7
165   
Poland
Jan Niewęgłowski
Walk Over
 
166   
Poland
Albert Wysocki
2
Poland
Jacek Dmochowski
2
Sat 18:23  Table 20
167   
Poland
Grzegorz Nowak
2
Poland
Kuba Bottcher
1
Sat 18:29  Table 24
168   
Poland
Paweł Mazur
2
Poland
Piotr Polis
1
Sat 18:29  Table 10
169   
Poland
Mateusz Baranowski
1
Poland
Dawid Borkowski
1
Sat 17:45  Table 6
170   
Poland
Filip Biesek
1
Poland
Krzysztof Wodecki
2
Sat 18:34  Table 12
171   
Poland
Piotr Kucharski
2
Poland
Piotr Żejmo
2
Sat 18:37  Table 11
172   
Poland
Piotr Mierzejewski
2
Poland
Ireneusz Cioch
2
Sat 17:47  Table 7
173   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Tomasz Bukowski
2
Sat 17:47  Table 8
174   
Italy
Antonio Quarta
2
Poland
Bartek Czapla
0
Sat 17:48  Table 9
175   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Wojtek Babiński
2
Sat 17:48  Table 10
176   
Poland
Krzysztof Dyrek
2
Poland
Łukasz Drożdż
2
Sat 17:48  Table 11
177   
Poland
Maciej Barcikowski
2
Poland
Sebastian Milewski
2
Sat 17:49  Table 12
178   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Piotr Sokół
2
Sat 17:49  Table 13
179   
Poland
Michał Bilski
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 17:50  Table 14
180   
Walk Over
Poland
Łukasz Szczygieł
 
181   
Poland
Szymon Bruśnicki
Walk Over
 
182   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
1
Belarus
Yahor Mikheyenka
1
Sat 17:50  Table 15
183   
Poland
Marcin Gościmski
2
Poland
Filip Mazur
2
Sat 17:51  Table 16
184   
Senegal
Maciej Życiński
1
Belarus
Vadim Papizh
1
Sat 17:51  Table 17
185   
Poland
Michał Kotiuk
1
Poland
Weronika Brzezińska
3
Sat 17:51  Table 18
186   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
1
Poland
Igor Ziewiec
2
Sat 17:52  Table 19
187   
Poland
Michał Malczewski
2
Belarus
Milena Murha
2
Sat 17:52  Table 21
188   
Poland
Zbyszek Pezowicz
2
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Sat 17:52  Table 22
189   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Adam Ściga
2
Sat 17:53  Table 23
190   
Poland
Daniel Piotrowski
2
Poland
Łukasz Kowalewski
2
Sat 17:54  Table 24
191   
Poland
Roman Wasilewski
1
Poland
Jeremi Nowak
1
Sat 17:54  Table 26
192   
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 18:31  Table 25
193   
Poland
Karol Stępień
2
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Sat 17:55  Table 25
194   
Poland
Artur Czarnowski
2
Poland
Marcin Kubalski
1
Sat 18:37  Table 19
195   
Poland
Konrad Jędrusiak
2
Poland
Marek Domarecki
2
Sat 18:33  Table 22
196   
Walk Over
Poland
Paweł Krysiński
 

Last thirtytwo

Race to 7
197   
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Poland
Albert Wysocki
2
Sat 19:54  Table 20
198   
Poland
Grzegorz Nowak
2
Poland
Piotr Polis
1
Sat 19:34  Table 22
199   
Poland
Mateusz Baranowski
1
Poland
Filip Biesek
1
Sat 19:54  Table 23
200   
Poland
Piotr Żejmo
2
Poland
Ireneusz Cioch
2
Sat 19:39  Table 21
201   
Poland
Tomasz Bukowski
2
Poland
Bartek Czapla
0
Sat 18:57  Table 21
202   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Krzysztof Dyrek
2
Sat 19:02  Table 23
203   
Poland
Maciej Barcikowski
1
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 18:51  Table 26
204   
Poland
Michał Bilski
2
Poland
Łukasz Szczygieł
2
Sat 18:53  Table 13
205   
Poland
Szymon Bruśnicki
1
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
1
Sat 19:43  Table 19
206   
Poland
Filip Mazur
2
Belarus
Vadim Papizh
1
Sat 19:16  Table 17
207   
Poland
Michał Kotiuk
1
Poland
Tomasz Bogdanowicz
1
Sat 18:52  Table 14
208   
Belarus
Milena Murha
2
Poland
Lesław Łukaszewicz
1
Sat 18:56  Table 18
209   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Daniel Piotrowski
2
Sat 19:15  Table 16
210   
Poland
Jeremi Nowak
1
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 19:31  Table 26
211   
Poland
Tomasz Wyrozębski
2
Poland
Artur Czarnowski
2
Sat 19:36  Table 24
212   
Poland
Marek Domarecki
2
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 19:27  Table 25

Last sixteen

Race to 7
213   
Poland
Jan Niewęgłowski
1
Poland
Grzegorz Nowak
2
Sat 20:52  Table 23
214   
Poland
Mateusz Baranowski
1
Poland
Piotr Żejmo
2
Sat 20:52  Table 22
215   
Poland
Bartek Czapla
0
Poland
Sławomir Nowak
0
Sat 20:05  Table 25
216   
Poland
Maciej Barcikowski
2
Poland
Michał Bilski
2
Sat 19:51  Table 15
217   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
1
Belarus
Vadim Papizh
1
Sat 21:03  Table 21
218   
Poland
Michał Kotiuk
1
Belarus
Milena Murha
2
Sat 20:20  Table 26
219   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Jeremi Nowak
1
Sat 20:33  Table 24
220   
Poland
Artur Czarnowski
2
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 20:38  Table 20

Quarter final

Race to 7
221   
Poland
Grzegorz Nowak
2
Poland
Piotr Żejmo
2
Sat 21:52  Table 24
222   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Maciej Barcikowski
2
Sat 21:30  Table 20
223   
Belarus
Vadim Papizh
1
Poland
Michał Kotiuk
1
Sat 22:34  Table 20
224   
Poland
Maciej Trudnowski
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 21:50  Table 26

Semi final

Race to 7
225   
Poland
Piotr Żejmo
2
Poland
Sławomir Nowak
1
Sat 22:46  Table 26
226   
Belarus
Vadim Papizh
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 23:35  Table 26

Final

Race to 7
227   
Poland
Sławomir Nowak
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sun 00:44  Table 26

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants