Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 21, 2020

147 Break Zamieniecka 9ball Open 2020 (5)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roman Wasilewski
9 (8/1) 107 (62/45)
58%
550
2 Sławomir Nowak
10 (9/1) 105 (67/38)
64%
480
3 Maciej Barcikowski
9 (6/3) 105 (56/49)
53%
420
3 Wiktor Zieliński
8 (7/1) 83 (55/28)
66%
420
5 Paweł Krysiński
7 (6/1) 74 (45/29)
61%
370
5 Michał Czajkowski
7 (4/3) 78 (40/38)
51%
370
5 Maciej Trudnowski
7 (5/2) 71 (42/29)
59%
370
5 Szymon Bruśnicki
7 (6/1) 80 (48/32)
60%
370
9 Brajan Sawicki
7 (5/2) 80 (40/40)
50%
330
Show more
9 Dawid Sobiech
6 (4/2) 63 (33/30)
52%
330
9 Siranchuk Daria
6 (5/1) 70 (38/32)
54%
330
9 Daniel Szymczak
6 (4/2) 64 (37/27)
58%
330
9 Krzysztof Dyrek
7 (4/3) 84 (44/40)
52%
330
9 ssfsf sdsd
7 (4/3) 83 (45/38)
54%
330
9 Rafał Pampuch
7 (6/1) 81 (46/35)
57%
330
9 Dawid Tonojan
6 (4/2) 65 (39/26)
60%
330
17 Michał Kopczyński
6 (4/2) 72 (40/32)
56%
300
17 Sebastian Szymkowski
5 (3/2) 54 (29/25)
54%
300
17 Łukasz Fałdowski
6 (3/3) 68 (36/32)
53%
300
17 Tomasz Stachera
6 (3/3) 68 (35/33)
51%
300
17 Piotr Niewczas
5 (1/4) 53 (23/30)
43%
300
17 Paweł Mazur
5 (4/1) 62 (34/28)
55%
300
17 Tomasz Wyrozębski
6 (4/2) 67 (36/31)
54%
300
17 Paweł Seremak
6 (3/3) 72 (35/37)
49%
300
17 Łukasz Szczygieł
5 (2/3) 63 (31/32)
49%
300
17 Adam Wilk
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
300
17 Tomasz Bukowski
5 (2/3) 58 (30/28)
52%
300
17 Paweł Cholewicki
5 (4/1) 51 (31/20)
61%
300
17 Kuba Mokosa
5 (3/2) 54 (26/28)
48%
300
17 Jeremi Nowak
5 (2/3) 54 (23/31)
43%
300
17 Grzegorz Nowak
5 (2/3) 60 (30/30)
50%
300
17 Krzysztof Kurlenda
6 (3/3) 63 (33/30)
52%
300
33 Kacper Kielmans
4 (2/2) 48 (26/22)
54%
270
33 Sylwester Prekurat
4 (2/2) 43 (20/23)
47%
270
33 Bartłomiej Krasnowski
4 (2/2) 47 (22/25)
47%
270
33 Zbigniew Śliwak
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
270
37 Michal Samulak
4 (1/3) 39 (15/24)
38%
235
37 Jacek Janiszewski
5 (2/3) 57 (27/30)
47%
235
37 Przemysław Śpiewak
4 (1/3) 45 (20/25)
44%
235
37 Marta Anna Wawrzyn
4 (1/3) 42 (18/24)
43%
235
37 Andrzej Heród
4 (1/3) 42 (18/24)
43%
235
37 Marek Domarecki
5 (2/3) 57 (26/31)
46%
235
37 Żaneta Foniok
4 (1/3) 41 (17/24)
41%
235
37 Krzysztof Majkowski
5 (2/3) 57 (27/30)
47%
235
37 Jacek Wrzos
4 (2/2) 47 (21/26)
45%
235
37 Adam Kumor
4 (1/3) 45 (20/25)
44%
235
37 Tomasz Bogdanowicz
4 (2/2) 42 (19/23)
45%
235
37 Marcin Pieniek
5 (3/2) 60 (31/29)
52%
235
49 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (1/3) 41 (17/24)
41%
200
49 Karol Gryżewski
4 (1/3) 45 (18/27)
40%
200
49 Rafał Olbromski
5 (2/3) 55 (25/30)
45%
200
49 Tomek Kielmans
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
200
49 Mikołaj Terlikowski
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
200
49 Pawel Florecki
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
200
49 Lesław Łukaszewicz
4 (1/3) 46 (22/24)
48%
200
49 Marek Wideński
5 (2/3) 55 (25/30)
45%
200
49 Bartosz Pierzchlewski
5 (1/4) 58 (27/31)
47%
200
49 Wojciech Adamczyk
5 (2/3) 54 (24/30)
44%
200
49 JAN FRANCISZEK WOLDAN
4 (0/4) 44 (16/28)
36%
200
49 Jakub zarkowski
4 (0/4) 42 (14/28)
33%
200
61 Mariusz Ptaszyński
5 (0/5) 56 (21/35)
38%
180
61 Daniel Gontarek
5 (0/5) 59 (24/35)
41%
180
61 Artur Strękowski
5 (1/4) 54 (22/32)
41%
180
61 Jacek Dmochowski
5 (0/5) 53 (18/35)
34%
180
Entry deadline Nov 21, 2020, 12:00 PM (local time)
Starts Nov 21, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (64 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings 147 Break Zamieniecka 9ball Open 2020
Organizer MGL Cue Sports
Contact Maciej Grzegorz Lesiak (MGLcuesports@gmail.com)
More info
Klub bilardowo-snookerowy 147 Break Zamieniecka serdecznie zaprasza na piąty turniej handicapowy w 9 bil w sezonie 2020.

Zapisy będą przyjmowane wyłącznie w formie mailowej na adres MGLCueSports@gmail.com i decyduje kolejność zgłoszeń. Koniec zapisów 20 listopada 2020, godz. 12:00 (lub po wcześniejszym zamknięciu pełnej listy startowej).

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Mazur 4 4 0 0 28 21 7 0 0 0 0.571 12
2 Roman Wasilewski 4 3 0 1 27 20 7 0 0 0 0.574 10
3 Grzegorz Nowak 4 2 0 2 24 23 1 0 0 0 0.511 8
4 Przemysław Śpiewak 4 1 0 3 20 25 -5 0 0 0 0.444 6
5 Mikołaj Terlikowski 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Brajan Sawicki 5 4 0 1 32 27 5 0 0 0 0.542 13
2 ssfsf sdsd 5 3 0 2 32 25 7 0 0 0 0.561 11
3 Łukasz Fałdowski 5 3 0 2 31 25 6 0 0 0 0.554 11
4 Marcin Pieniek 5 3 0 2 31 29 2 0 0 0 0.517 11
5 Wojciech Adamczyk 5 2 0 3 24 30 -6 0 0 0 0.444 9
6 Mariusz Ptaszyński 5 0 0 5 21 35 -14 0 0 0 0.375 5
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Trudnowski 4 3 0 1 27 17 10 0 0 0 0.614 10
2 Łukasz Szczygieł 4 2 0 2 25 25 0 0 0 0 0.5 8
3 Sylwester Prekurat 4 2 0 2 20 23 -3 0 0 0 0.465 8
4 Jacek Wrzos 4 2 0 2 21 26 -5 0 0 0 0.447 8
5 Lesław Łukaszewicz 4 1 0 3 22 24 -2 0 0 0 0.478 6
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiktor Zieliński 4 4 0 0 28 9 19 1 0 0 0.757 12
2 Michał Czajkowski 4 2 0 2 23 24 -1 0 0 0 0.489 8
3 Jeremi Nowak 4 2 0 2 21 24 -3 0 0 0 0.467 8
4 Tomasz Bogdanowicz 4 2 0 2 19 23 -4 0 0 0 0.452 8
5 Pawel Florecki 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sławomir Nowak 5 5 0 0 35 19 16 0 0 0 0.648 15
2 Paweł Seremak 5 3 0 2 33 30 3 0 0 0 0.524 11
3 Maciej Barcikowski 5 3 0 2 32 30 2 0 0 0 0.516 11
4 Marek Domarecki 5 2 0 3 26 31 -5 0 0 0 0.456 9
5 Marek Wideński 5 2 0 3 25 30 -5 0 0 0 0.455 9
6 Daniel Gontarek 5 0 0 5 24 35 -11 0 0 0 0.407 5
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Siranchuk Daria 4 4 0 0 28 19 9 0 0 0 0.596 12
2 Adam Wilk 4 3 0 1 24 20 4 0 0 0 0.545 10
3 Kacper Kielmans 4 2 0 2 26 22 4 0 0 0 0.542 8
4 Żaneta Foniok 4 1 0 3 17 24 -7 0 0 0 0.415 6
5 Tomek Kielmans 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Szymczak 4 3 0 1 24 16 8 0 0 0 0.6 10
2 Kuba Mokosa 4 3 0 1 23 21 2 0 0 0 0.523 10
3 Tomasz Bukowski 4 2 0 2 24 21 3 0 0 0 0.533 8
4 Andrzej Heród 4 1 0 3 18 24 -6 0 0 0 0.429 6
5 Jozef Kwit 4 1 0 3 17 24 -7 0 0 0 0.415 6
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Wyrozębski 5 4 0 1 33 24 9 0 0 0 0.579 13
2 Krzysztof Kurlenda 5 3 0 2 29 23 6 0 0 0 0.558 11
3 Tomasz Stachera 5 3 0 2 29 26 3 0 0 0 0.527 11
4 Krzysztof Majkowski 5 2 0 3 27 30 -3 2 0 0 0.474 9
5 Rafał Olbromski 5 2 0 3 25 30 -5 0 0 0 0.455 9
6 Artur Strękowski 5 1 0 4 22 32 -10 0 0 0 0.407 7
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Bruśnicki 4 4 0 0 28 19 9 0 0 0 0.596 12
2 Dawid Tonojan 4 3 0 1 27 16 11 0 0 0 0.628 10
3 Bartłomiej Krasnowski 4 2 0 2 22 25 -3 0 0 0 0.468 8
4 Adam Kumor 4 1 0 3 20 25 -5 0 0 0 0.444 6
5 JAN FRANCISZEK WOLDAN 4 0 0 4 16 28 -12 0 0 0 0.364 4
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Cholewicki 4 4 0 0 28 13 15 0 0 0 0.683 12
2 Sebastian Szymkowski 4 3 0 1 25 18 7 0 0 0 0.581 10
3 Piotr Niewczas 4 1 0 3 19 23 -4 0 0 0 0.452 6
4 Michal Samulak 4 1 0 3 15 24 -9 0 0 0 0.385 6
5 Karol Gryżewski 4 1 0 3 18 27 -9 0 0 0 0.4 6
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rafał Pampuch 5 5 0 0 35 26 9 0 0 0 0.574 15
2 Michał Kopczyński 5 4 0 1 34 25 9 0 0 0 0.576 13
3 Krzysztof Dyrek 5 3 0 2 33 27 6 0 0 0 0.55 11
4 Jacek Janiszewski 5 2 0 3 27 30 -3 0 0 0 0.474 9
5 Bartosz Pierzchlewski 5 1 0 4 27 31 -4 0 0 0 0.466 7
6 Jacek Dmochowski 5 0 0 5 18 35 -17 0 0 0 0.34 5
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Krysiński 4 4 0 0 28 10 18 0 0 0 0.737 12
2 Dawid Sobiech 4 3 0 1 24 19 5 0 0 0 0.558 10
3 Zbigniew Śliwak 4 2 0 2 21 24 -3 0 0 0 0.467 8
4 Marta Anna Wawrzyn 4 1 0 3 18 24 -6 0 0 0 0.429 6
5 Jakub zarkowski 4 0 0 4 14 28 -14 0 0 0 0.333 4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Paweł Mazur
E
Sat 11:09  Table 20
2-A   
Poland
Przemysław Śpiewak
C
Poland
Mikołaj Terlikowski
E
Sat 11:00  Table 1
3-B   
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Poland
Wojciech Adamczyk
E
Sat 11:00  Table 2
4-B   
Poland
Brajan Sawicki
D
Poland
Marcin Pieniek
F
Sat 11:00  Table 3
5-B   
Aleksander Chowaniec
E
Poland
Mariusz Ptaszyński
F
Sat 11:00  Table 4
6-C   
Poland
Maciej Trudnowski
C
Poland
Lesław Łukaszewicz
C
Sat 11:00  Table 5
7-C   
Poland
Łukasz Szczygieł
E
Poland
Jacek Wrzos
D
Sat 11:00  Table 6
8-D   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Jeremi Nowak
D
Sat 11:00  Table 7
9-D   
Poland
Pawel Florecki
F
Poland
Tomasz Bogdanowicz
C
Sat 11:00  Table 8
10-E   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Maciej Barcikowski
D
Sat 11:00  Table 9
11-E   
Poland
Marek Domarecki
E
Poland
Paweł Seremak
C
Sat 11:10  Table 22
12-E   
Poland
Marek Wideński
D
Poland
Daniel Gontarek
F
Sat 11:00  Table 10
13-F   
Poland
Adam Wilk
C
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Sat 11:00  Table 11
14-F   
Poland
Tomek Kielmans
E
Poland
Żaneta Foniok
E
Sat 11:00  Table 12
15-G   
Poland
Daniel Szymczak
D
Poland
Kuba Mokosa
E
Sat 11:00  Table 13
16-G   
Poland
Jozef Kwit
E
Poland
Andrzej Heród
E
Sat 11:10  Table 23
17-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
D
Poland
Rafał Olbromski
D
Sat 11:37  Table 3
18-H   
Poland
Artur Strękowski
E
Poland
Tomasz Stachera
E
Sat 11:00  Table 14
19-H   
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Sat 11:00  Table 15
20-I   
Poland
Dawid Tonojan
B
Poland
Adam Kumor
F
Sat 11:36  Table 8
21-I   
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Poland
Bartłomiej Krasnowski
E
Sat 11:18  Table 26
22-J   
Poland
Sebastian Szymkowski
C
Poland
Piotr Niewczas
E
Sat 11:00  Table 16
23-J   
Poland
Paweł Cholewicki
E
Poland
Michal Samulak
E
Sat 11:00  Table 17
24-K   
Poland
Jacek Janiszewski
E
Poland
Bartosz Pierzchlewski
E
Sat 11:00  Table 18
25-K   
Poland
Michał Kopczyński
E
Poland
Rafał Pampuch
E
Sat 11:00  Table 19
26-K   
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Poland
Jacek Dmochowski
E
Sat 11:11  Table 25
27-L   
Poland
Paweł Krysiński
C
Poland
Dawid Sobiech
C
Sat 11:00  Table 21
28-L   
Poland
Jakub zarkowski
E
Poland
Marta Anna Wawrzyn
E
Sat 11:00  Table 24

Round 2

Race to 7
29-A   
Poland
Paweł Mazur
E
Poland
Mikołaj Terlikowski
E
Sat 12:15  Table 6
30-A   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Grzegorz Nowak
E
Sat 12:15  Table 10
31-B   
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Poland
Marcin Pieniek
F
Sat 11:48  Table 2
32-B   
Poland
Wojciech Adamczyk
E
Poland
Mariusz Ptaszyński
F
Sat 11:50  Table 13
33-B   
Poland
Brajan Sawicki
D
Aleksander Chowaniec
E
Sat 11:44  Table 17
34-C   
Poland
Lesław Łukaszewicz
C
Poland
Jacek Wrzos
D
Sat 12:09  Table 23
35-C   
Poland
Maciej Trudnowski
C
Poland
Sylwester Prekurat
E
Sat 12:10  Table 25
36-D   
Poland
Jeremi Nowak
D
Poland
Tomasz Bogdanowicz
C
Sat 11:45  Table 16
37-D   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Michał Czajkowski
E
Sat 11:45  Table 4
38-E   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Paweł Seremak
C
Sat 12:15  Table 20
39-E   
Poland
Maciej Barcikowski
D
Poland
Daniel Gontarek
F
Sat 11:52  Table 1
40-E   
Poland
Marek Domarecki
E
Poland
Marek Wideński
D
Sat 12:07  Table 18
41-F   
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Poland
Żaneta Foniok
E
Sat 12:17  Table 24
42-F   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Kacper Kielmans
D
Sat 12:22  Table 3
43-G   
Poland
Kuba Mokosa
E
Poland
Andrzej Heród
E
Sat 11:58  Table 26
44-G   
Poland
Daniel Szymczak
D
Poland
Tomasz Bukowski
E
Sat 11:48  Table 9
45-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
D
Poland
Tomasz Stachera
E
Sat 12:22  Table 7
46-H   
Poland
Rafał Olbromski
D
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Sat 12:23  Table 12
47-H   
Poland
Artur Strękowski
E
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Sat 12:06  Table 19
48-I   
Poland
Adam Kumor
F
Poland
Bartłomiej Krasnowski
E
Sat 12:11  Table 8
49-I   
Poland
Dawid Tonojan
B
Poland
JAN WOLDAN
G
Sat 12:08  Table 22
50-J   
Poland
Piotr Niewczas
E
Poland
Michal Samulak
E
Sat 11:43  Table 7
51-J   
Poland
Sebastian Szymkowski
C
Poland
Karol Gryżewski
F
Sat 11:42  Table 10
52-K   
Poland
Jacek Janiszewski
E
Poland
Rafał Pampuch
E
Sat 12:12  Table 5
53-K   
Poland
Bartosz Pierzchlewski
E
Poland
Jacek Dmochowski
E
Sat 12:12  Table 15
54-K   
Poland
Michał Kopczyński
E
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Sat 12:13  Table 14
55-L   
Poland
Dawid Sobiech
C
Poland
Marta Anna Wawrzyn
E
Sat 12:17  Table 11
56-L   
Poland
Paweł Krysiński
C
Poland
Zbigniew Śliwak
E
Sat 11:47  Table 21

Round 3

Race to 7
57-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
E
Poland
Grzegorz Nowak
E
Sat 13:14  Table 6
58-A   
Poland
Paweł Mazur
E
Poland
Przemysław Śpiewak
C
Sat 13:13  Table 15
59-B   
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Poland
Mariusz Ptaszyński
F
Sat 12:50  Table 22
60-B   
Poland
Marcin Pieniek
F
Aleksander Chowaniec
E
Sat 12:33  Table 17
61-B   
Poland
Wojciech Adamczyk
E
Poland
Brajan Sawicki
D
Sat 12:50  Table 5
62-C   
Poland
Jacek Wrzos
D
Poland
Sylwester Prekurat
E
Sat 13:06  Table 16
63-C   
Poland
Lesław Łukaszewicz
C
Poland
Łukasz Szczygieł
E
Sat 13:06  Table 23
64-D   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
C
Poland
Michał Czajkowski
E
Sat 12:46  Table 2
65-D   
Poland
Jeremi Nowak
D
Poland
Pawel Florecki
F
Sat 12:47  Table 25
66-E   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Daniel Gontarek
F
Sat 13:11  Table 13
67-E   
Poland
Paweł Seremak
C
Poland
Marek Wideński
D
Sat 13:10  Table 11
68-E   
Poland
Maciej Barcikowski
D
Poland
Marek Domarecki
E
Sat 13:10  Table 20
69-F   
Poland
Żaneta Foniok
E
Poland
Kacper Kielmans
D
Sat 13:47  Table 21
70-F   
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Poland
Tomek Kielmans
E
Sat 13:31  Table 13
71-G   
Poland
Andrzej Heród
E
Poland
Tomasz Bukowski
E
Sat 12:48  Table 26
72-G   
Poland
Kuba Mokosa
E
Poland
Jozef Kwit
E
Sat 12:34  Table 1
73-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
D
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Sat 13:01  Table 9
74-H   
Poland
Tomasz Stachera
E
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Sat 13:03  Table 19
75-H   
Poland
Rafał Olbromski
D
Poland
Artur Strękowski
E
Sat 13:04  Table 21
76-I   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
E
Poland
JAN WOLDAN
G
Sat 12:54  Table 18
77-I   
Poland
Adam Kumor
F
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Sat 12:59  Table 8
78-J   
Poland
Michal Samulak
E
Poland
Karol Gryżewski
F
Sat 12:28  Table 4
79-J   
Poland
Piotr Niewczas
E
Poland
Paweł Cholewicki
E
Sat 12:29  Table 21
80-K   
Poland
Jacek Janiszewski
E
Poland
Jacek Dmochowski
E
Sat 12:56  Table 7
81-K   
Poland
Rafał Pampuch
E
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Sat 13:20  Table 17
82-K   
Poland
Bartosz Pierzchlewski
E
Poland
Michał Kopczyński
E
Sat 13:19  Table 10
83-L   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
E
Poland
Zbigniew Śliwak
E
Sat 13:09  Table 12
84-L   
Poland
Dawid Sobiech
C
Poland
Jakub zarkowski
E
Sat 13:09  Table 4

Round 4

Race to 7
85-A   
Poland
Grzegorz Nowak
E
Poland
Przemysław Śpiewak
C
Sat 14:15  Table 6
86-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
E
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 14:14  Table 11
87-B   
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Aleksander Chowaniec
E
Sat 13:21  Table 14
88-B   
Poland
Mariusz Ptaszyński
F
Poland
Brajan Sawicki
D
Sat 13:34  Table 5
89-B   
Poland
Marcin Pieniek
F
Poland
Wojciech Adamczyk
E
Sat 13:36  Table 8
90-C   
Poland
Sylwester Prekurat
E
Poland
Łukasz Szczygieł
E
Sat 14:02  Table 4
91-C   
Poland
Jacek Wrzos
D
Poland
Maciej Trudnowski
C
Sat 13:57  Table 10
92-D   
Poland
Michał Czajkowski
E
Poland
Pawel Florecki
F
Sat 14:12  Table 24
93-D   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
C
Poland
Wiktor Zieliński
A
R1
Sat 14:20  Table 20
94-E   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Marek Wideński
D
Sat 14:09  Table 8
95-E   
Poland
Daniel Gontarek
F
Poland
Marek Domarecki
E
Sat 13:49  Table 3
96-E   
Poland
Paweł Seremak
C
Poland
Maciej Barcikowski
D
Sat 14:09  Table 23
97-F   
Poland
Kacper Kielmans
D
Poland
Tomek Kielmans
E
Sat 14:48  Table 10
98-F   
Poland
Żaneta Foniok
E
Poland
Adam Wilk
C
Sat 14:41  Table 25
99-G   
Poland
Tomasz Bukowski
E
Poland
Jozef Kwit
E
Sat 13:27  Table 26
100-G   
Poland
Andrzej Heród
E
Poland
Daniel Szymczak
D
Sat 13:24  Table 1
101-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
D
R2
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Sat 13:50  Table 20
102-H   
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Poland
Artur Strękowski
E
Sat 13:51  Table 7
103-H   
Poland
Tomasz Stachera
E
Poland
Rafał Olbromski
D
Sat 13:51  Table 9
104-I   
Poland
JAN WOLDAN
G
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Sat 14:01  Table 16
105-I   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
E
Poland
Dawid Tonojan
B
Sat 14:01  Table 22
106-J   
Poland
Karol Gryżewski
F
Poland
Paweł Cholewicki
E
Sat 13:29  Table 24
107-J   
Poland
Michal Samulak
E
Poland
Sebastian Szymkowski
C
Sat 13:28  Table 22
108-K   
Poland
Jacek Janiszewski
E
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Sat 14:32  Table 9
109-K   
Poland
Jacek Dmochowski
E
Poland
Michał Kopczyński
E
Sat 13:53  Table 25
110-K   
Poland
Rafał Pampuch
E
Poland
Bartosz Pierzchlewski
E
Sat 14:31  Table 3
111-L   
Poland
Zbigniew Śliwak
E
Poland
Jakub zarkowski
E
Sat 14:17  Table 18
112-L   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
E
Poland
Paweł Krysiński
C
Sat 14:17  Table 2

Round 5

Race to 7
113-A   
Poland
Przemysław Śpiewak
C
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 15:20  Table 12
114-A   
Poland
Grzegorz Nowak
E
Poland
Paweł Mazur
E
Sat 15:20  Table 11
115-B   
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Poland
Brajan Sawicki
D
Sat 14:25  Table 26
116-B   
Aleksander Chowaniec
E
Poland
Wojciech Adamczyk
E
Sat 14:16  Table 1
117-B   
Poland
Mariusz Ptaszyński
F
Poland
Marcin Pieniek
F
Sat 14:25  Table 15
118-C   
Poland
Łukasz Szczygieł
E
Poland
Maciej Trudnowski
C
Sat 15:18  Table 5
119-C   
Poland
Sylwester Prekurat
E
Poland
Lesław Łukaszewicz
C
Sat 15:18  Table 26
120-D   
Poland
Pawel Florecki
F
Poland
Wiktor Zieliński
A
Sat 14:56  Table 24
121-D   
Poland
Michał Czajkowski
E
Poland
Jeremi Nowak
D
Sat 14:56  Table 21
122-E   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Marek Domarecki
E
Sat 14:37  Table 22
123-E   
Poland
Marek Wideński
D
Poland
Maciej Barcikowski
D
Sat 15:14  Table 22
124-E   
Poland
Daniel Gontarek
F
Poland
Paweł Seremak
C
Sat 15:16  Table 2
125-F   
Poland
Tomek Kielmans
E
Poland
Adam Wilk
C
Sat 15:50  Table 25
126-F   
Poland
Kacper Kielmans
D
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Sat 15:39  Table 20
127-G   
Poland
Jozef Kwit
E
Poland
Daniel Szymczak
D
Sat 14:28  Table 5
128-G   
Poland
Tomasz Bukowski
E
Poland
Kuba Mokosa
E
Sat 14:29  Table 12
129-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
D
Poland
Artur Strękowski
E
Sat 14:35  Table 7
130-H   
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Poland
Rafał Olbromski
D
Sat 14:35  Table 17
131-H   
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Poland
Tomasz Stachera
E
Sat 14:34  Table 8
132-I   
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Poland
Dawid Tonojan
B
Sat 14:39  Table 20
133-I   
Poland
JAN WOLDAN
G
Poland
Adam Kumor
F
Sat 14:40  Table 16
134-J   
Poland
Paweł Cholewicki
E
Poland
Sebastian Szymkowski
C
Sat 14:05  Table 14
135-J   
Poland
Karol Gryżewski
F
Poland
Piotr Niewczas
E
Sat 14:06  Table 19
136-K   
Poland
Jacek Janiszewski
E
Poland
Michał Kopczyński
E
Sat 15:18  Table 23
137-K   
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Poland
Bartosz Pierzchlewski
E
Sat 15:17  Table 3
138-K   
Poland
Jacek Dmochowski
E
Poland
Rafał Pampuch
E
Sat 15:15  Table 1
139-L   
Poland
Jakub zarkowski
E
Poland
Paweł Krysiński
C
Sat 15:39  Table 24
140-L   
Poland
Zbigniew Śliwak
E
Poland
Dawid Sobiech
C
Sat 15:38  Table 4

Last thirtytwo

Race to 7
141   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Piotr Niewczas
E
Sat 17:51  Table 13
142   
Poland
Dawid Sobiech
C
Poland
Sebastian Szymkowski
C
Sat 17:46  Table 22
143   
Poland
Tomasz Wyrozębski
E
Poland
Michał Czajkowski
E
Sat 17:47  Table 23
144   
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Poland
Paweł Mazur
E
Sat 17:47  Table 24
145   
Poland
Paweł Cholewicki
E
Poland
Maciej Barcikowski
D
Sat 17:47  Table 25
146   
Poland
Krzysztof Kurlenda
E
Poland
Daniel Szymczak
D
Sat 17:48  Table 26
147   
Poland
Michał Kopczyński
E
Aleksander Chowaniec
E
Sat 17:23  Table 20
148   
Poland
Paweł Krysiński
C
Poland
Grzegorz Nowak
E
Sat 17:51  Table 21
149   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Tomasz Bukowski
E
Sat 17:49  Table 5
150   
Poland
Kuba Mokosa
E
Poland
Dawid Tonojan
B
Sat 17:49  Table 6
151   
Poland
Maciej Trudnowski
C
Poland
Paweł Seremak
C
Sat 17:49  Table 7
152   
Poland
Tomasz Stachera
E
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Sat 17:49  Table 8
153   
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Poland
Łukasz Fałdowski
D
Sat 17:49  Table 9
154   
Poland
Łukasz Szczygieł
E
Poland
Brajan Sawicki
D
Sat 17:49  Table 10
155   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Adam Wilk
C
Sat 17:49  Table 11
156   
Poland
Jeremi Nowak
D
Poland
Rafał Pampuch
E
Sat 17:49  Table 12

Last sixteen

Race to 7
157   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Dawid Sobiech
C
Sat 18:18  Table 25
158   
Poland
Michał Czajkowski
E
Poland
Krzysztof Dyrek
D
Sat 18:39  Table 24
159   
Poland
Maciej Barcikowski
D
Poland
Daniel Szymczak
D
Sat 18:14  Table 20
160   
Aleksander Chowaniec
E
Poland
Paweł Krysiński
C
Sat 19:02  Table 25
161   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Dawid Tonojan
B
Sat 18:18  Table 26
162   
Poland
Maciej Trudnowski
C
Ukraine
Siranchuk Daria
C
Sat 18:41  Table 22
163   
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Poland
Brajan Sawicki
D
Sat 18:36  Table 23
164   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Rafał Pampuch
E
Sat 18:48  Table 21

Quarter final

Race to 7
165   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Michał Czajkowski
E
Sat 19:29  Table 20
166   
Poland
Maciej Barcikowski
D
Poland
Paweł Krysiński
C
Sat 19:42  Table 25
167   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Maciej Trudnowski
C
Sat 19:31  Table 24
168   
Poland
Szymon Bruśnicki
D
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 19:31  Table 21

Semi final

Race to 7
169   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Maciej Barcikowski
D
Sat 20:15  Table 20
170   
Poland
Wiktor Zieliński
A
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 20:29  Table 20

Final

Race to 7
171   
Poland
Sławek Nowak
B
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 21:17  Table 20

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants