Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 22, 2020

147 Break Zamieniecka 9ball Open 2020 (2)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Maciej Witkowski
10 (10/0) 111 (70/41)
63%
550
2 Michal Berkec
10 (8/2) 111 (65/46)
59%
480
3 Daniel Szymczak
9 (6/3) 103 (58/45)
56%
420
3 Adam Wilk
8 (7/1) 88 (55/33)
63%
420
5 Nikita Rudenko
8 (6/2) 90 (53/37)
59%
370
5 Szymon Duda
8 (6/2) 97 (50/47)
52%
370
5 Roman Wasilewski
8 (7/1) 88 (53/35)
60%
370
5 Piotr Stanisz
8 (5/3) 84 (48/36)
57%
370
9 Sebastian Szymkowski
7 (5/2) 82 (44/38)
54%
330
Show more
9 Mateusz Szurgot
6 (5/1) 68 (41/27)
60%
330
9 Siranchuk Daria
7 (4/3) 83 (44/39)
53%
330
9 Maciej Życiński
7 (4/3) 74 (40/34)
54%
330
9 Andrzej Pakuła
7 (6/1) 82 (48/34)
59%
330
9 Szymon Bruśnicki
7 (4/3) 73 (40/33)
55%
330
9 Jeremi Nowak
7 (6/1) 76 (46/30)
61%
330
9 Grzegorz Lasota
7 (4/3) 75 (40/35)
53%
330
17 Artur Zasztowt
5 (3/2) 53 (29/24)
55%
300
17 Marcin Kubalski
Snooker.Zone
6 (4/2) 66 (35/31)
53%
300
17 Paweł Krysiński
5 (4/1) 53 (34/19)
64%
300
17 Marcin Seba
5 (4/1) 56 (34/22)
61%
300
17 Michał Urbański
5 (3/2) 55 (30/25)
55%
300
17 Łukasz Fałdowski
5 (4/1) 52 (31/21)
60%
300
17 Maciej Barcikowski
6 (4/2) 67 (38/29)
57%
300
17 Tomasz Młodziński
5 (4/1) 54 (32/22)
59%
300
17 Zbyszek Pezowicz
5 (2/3) 61 (28/33)
46%
300
17 Marek Domarecki
6 (3/3) 72 (34/38)
47%
300
17 Łukasz Szczygieł
6 (3/3) 68 (32/36)
47%
300
17 Andrzej Guzanowski
6 (3/3) 64 (34/30)
53%
300
17 Marek Wideński
6 (4/2) 69 (36/33)
52%
300
17 Grzegorz Tabor
6 (3/3) 69 (35/34)
51%
300
17 Maciej Trudnowski
6 (5/1) 61 (36/25)
59%
300
17 Dawid Tonojan
6 (5/1) 67 (40/27)
60%
300
33 Jozef Kwit
Oslo BK
5 (1/4) 57 (25/32)
44%
235
33 Kacper Kielmans
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
235
33 Piotr Twerdyk
5 (3/2) 59 (32/27)
54%
235
33 Jacek Janiszewski
5 (3/2) 56 (30/26)
54%
235
33 Adam Stefankiewicz
5 (2/3) 51 (23/28)
45%
235
33 Paweł Król
5 (3/2) 57 (30/27)
53%
235
33 Tomek Kielmans
5 (2/3) 54 (26/28)
48%
235
33 Łukasz Kowalski
5 (3/2) 60 (28/32)
47%
235
33 Sławomir Nowak
5 (4/1) 57 (34/23)
60%
235
33 Paweł Mazur
5 (1/4) 56 (24/32)
43%
235
33 Tomasz Wyrozębski
5 (2/3) 55 (22/33)
40%
235
33 Paweł Szewczak
5 (3/2) 53 (26/27)
49%
235
33 Wojtek Babiński
5 (2/3) 59 (30/29)
51%
235
33 Paweł Seremak
5 (3/2) 55 (30/25)
55%
235
33 Albert Wysocki
5 (2/3) 55 (26/29)
47%
235
33 Karol Barcicki
5 (3/2) 53 (30/23)
57%
235
33 Kamil Podębski
5 (2/3) 58 (28/30)
48%
235
33 Jan Niewęgłowski
5 (3/2) 55 (25/30)
45%
235
33 Lesław Łukaszewicz
5 (2/3) 53 (24/29)
45%
235
33 Żaneta Foniok
5 (2/3) 55 (29/26)
53%
235
33 Krzysztof Majkowski
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
235
33 Jarosław Kowalski
5 (2/3) 57 (25/32)
44%
235
33 Jacek Czerepiński
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
235
33 Michał Marcinkiewicz
5 (3/2) 55 (28/27)
51%
235
33 Michal Puk
5 (2/3) 57 (26/31)
46%
235
33 Piotr Kucharski
5 (2/3) 60 (29/31)
48%
235
33 Krzysztof Wodecki
5 (4/1) 56 (34/22)
61%
235
33 Konrad Słoma
5 (4/1) 63 (33/30)
52%
235
65 Michał Muda
4 (2/2) 49 (23/26)
47%
200
65 Dawid Furdyna
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
200
65 Arek Jakubiak
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
200
65 Daniel Gontarek
4 (1/3) 47 (22/25)
47%
200
65 Tomasz Ejsmont
4 (1/3) 43 (17/26)
40%
200
65 Dawid Brzeziński
4 (1/3) 46 (20/26)
43%
200
65 Bartłomiej Krasnowski
4 (1/3) 47 (20/27)
43%
200
65 Adam Kumor
4 (1/3) 39 (16/23)
41%
200
65 Tomasz Kuraś
4 (2/2) 48 (24/24)
50%
200
65 Marek Wójtowicz
4 (1/3) 41 (17/24)
41%
200
65 Grzegorz Nowak
4 (1/3) 43 (18/25)
42%
200
65 Karol Stępień
4 (1/3) 42 (16/26)
38%
200
65 Michał Gajewski
4 (1/3) 44 (17/27)
39%
200
65 Adam Ściga
3 (0/3) 36 (15/21)
42%
200
65 Michał Przybylski
4 (1/3) 46 (21/25)
46%
200
65 Mirosław Murawski
4 (1/3) 44 (20/24)
45%
200
65 Ryan Wu
4 (1/3) 41 (14/27)
34%
200
65 Bartłomiej Pietraszuk
4 (1/3) 48 (21/27)
44%
200
65 Piotr Żejmo
4 (2/2) 49 (24/25)
49%
200
65 Ireneusz Szczepanek
4 (1/3) 44 (20/24)
45%
200
85 Mirosław Urbański
Klub Bilardowy Ringer Płock
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Daniel Melibruda
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
180
85 Piotr Domański
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
180
85 Mikołaj Terlikowski
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Paulina Hendożko
4 (0/4) 42 (14/28)
33%
180
85 Tomasz Deszczyński
4 (1/3) 47 (20/27)
43%
180
85 Zbigniew Śliwak
4 (1/3) 45 (19/26)
42%
180
85 Tomasz Bukowski
4 (1/3) 47 (21/26)
45%
180
85 Jarosław Kabat
4 (0/4) 44 (16/28)
36%
180
85 Maciej Grygieńć
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
180
85 Rafał Zwierz
4 (0/4) 48 (20/28)
42%
180
85 Kuba Trzebiński
4 (0/4) 48 (20/28)
42%
180
85 Rafał Wróblewski
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
180
85 Antonio Quarta
4 (1/3) 42 (17/25)
40%
180
85 Marek Kwiatkowski
4 (1/3) 45 (18/27)
40%
180
85 Krzysztof Krajewski
4 (1/3) 42 (15/27)
36%
180
85 Łukasz Korsak
4 (1/3) 46 (20/26)
43%
180
85 JAN FRANCISZEK WOLDAN
4 (0/4) 46 (18/28)
39%
180
99 Marta Anna Wawrzyn
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
170
999 Tomasz Krysztofik
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Feb 21, 2020, 12:00 PM (local time)
Starts Feb 22, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (100 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings 147 Break Zamieniecka 9ball Open 2020
Organizer MGL Cue Sports
More info
Klub bilardowo-snookerowy 147 Break Zamieniecka serdecznie zaprasza na drugi w sezonie 2020 turniej handicapowy w 9 bil.

Zapisy będą przyjmowane wyłącznie w formie mailowej na adres MGLCueSports@gmail.com i decyduje kolejność zgłoszeń. Koniec zapisów 21 lutego 2020, godz. 12:00 (lub po wcześniejszym zamknięciu pełnej listy startowej).

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/730341357493895/

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Młodziński 4 4 0 0 28 15 13 0 0 0 0.651 12
2 Paweł Szewczak 4 3 0 1 24 20 4 0 0 0 0.545 10
3 Andrzej Guzanowski 4 2 0 2 22 18 4 0 0 0 0.55 8
4 Karol Stępień 4 1 0 3 16 26 -10 0 0 0 0.381 6
5 Mikołaj Terlikowski 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Seba 4 4 0 0 28 15 13 0 0 0 0.651 12
2 Karol Barcicki 4 3 0 1 25 16 9 0 0 0 0.61 10
3 Michal Puk 4 2 0 2 22 24 -2 0 0 0 0.478 8
4 Tomasz Ejsmont 4 1 0 3 17 26 -9 0 0 0 0.395 6
5 Mirosław Urbański 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrzej Pakuła 4 4 0 0 28 18 10 0 0 0 0.609 12
2 Szymon Bruśnicki 4 2 0 2 24 21 3 0 0 0 0.533 8
3 Kamil Podębski 4 2 0 2 24 23 1 0 0 0 0.511 8
4 Michał Muda 4 2 0 2 23 26 -3 0 0 0 0.469 8
5 Maciej Grygieńć 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roman Wasilewski 4 4 0 0 28 16 12 0 0 0 0.636 12
2 Michal Berkec 4 3 0 1 26 20 6 0 0 0 0.565 10
3 Daniel Szymczak 4 2 0 2 25 22 3 0 0 0 0.532 8
4 Ryan Wu 4 1 0 3 14 27 -13 0 0 0 0.341 6
5 Rafał Zwierz 4 0 0 4 20 28 -8 0 0 0 0.417 4
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Wideński 4 3 0 1 25 22 3 0 0 0 0.532 10
2 Sebastian Szymkowski 4 3 0 1 25 22 3 0 0 0 0.532 10
3 Grzegorz Tabor 4 2 0 2 25 22 3 0 0 0 0.532 8
4 Dawid Furdyna 4 2 0 2 23 22 1 0 0 0 0.511 8
5 Daniel Melibruda 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Konrad Słoma 4 4 0 0 28 23 5 0 0 0 0.549 12
2 Grzegorz Lasota 4 2 0 2 25 21 4 0 0 0 0.543 8
3 Wojtek Babiński 4 2 0 2 24 22 2 0 0 0 0.522 8
4 Piotr Żejmo 4 2 0 2 24 25 -1 0 0 0 0.49 8
5 Rafał Wróblewski 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dawid Tonojan 4 4 0 0 28 17 11 0 0 0 0.622 12
2 Paweł Seremak 4 3 0 1 26 18 8 0 0 0 0.591 10
3 Łukasz Szczygieł 4 2 0 2 23 24 -1 0 0 0 0.489 8
4 Michał Gajewski 4 1 0 3 17 27 -10 0 0 0 0.386 6
5 Kuba Trzebiński 4 0 0 4 20 28 -8 0 0 0 0.417 4
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Wodecki 4 4 0 0 28 15 13 0 0 0 0.651 12
2 Maciej Barcikowski 4 3 0 1 25 18 7 0 0 0 0.581 10
3 Tomek Kielmans 4 2 0 2 22 21 1 0 0 0 0.512 8
4 Marek Wójtowicz 4 1 0 3 17 24 -7 0 0 0 0.415 6
5 Paulina Hendożko 4 0 0 4 14 28 -14 0 0 0 0.333 4
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Kubalski 4 3 0 1 27 20 7 0 0 0 0.574 10
2 Piotr Twerdyk 4 3 0 1 27 20 7 0 0 0 0.574 10
3 Piotr Kucharski 4 2 0 2 24 24 0 0 0 0 0.5 8
4 Bartłomiej Krasnowski 4 1 0 3 20 27 -7 0 0 0 0.426 6
5 Tomasz Deszczyński 4 1 0 3 20 27 -7 0 0 0 0.426 6
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Krysiński 4 4 0 0 28 12 16 0 0 0 0.7 12
2 Albert Wysocki 4 2 0 2 21 22 -1 0 0 0 0.488 8
3 Tomasz Wyrozębski 4 2 0 2 20 26 -6 0 0 0 0.435 8
4 Ireneusz Szczepanek 4 1 0 3 20 24 -4 0 0 0 0.455 6
5 Tomasz Bukowski 4 1 0 3 21 26 -5 0 0 0 0.447 6
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Wilk 4 4 0 0 28 12 16 0 0 0 0.7 12
2 Szymon Duda 4 3 0 1 23 23 0 0 0 0 0.5 10
3 Jarosław Kowalski 4 2 0 2 22 25 -3 0 0 0 0.468 8
4 Daniel Gontarek 4 1 0 3 22 25 -3 0 0 0 0.468 6
5 JAN FRANCISZEK WOLDAN 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Trudnowski 4 4 0 0 28 16 12 0 0 0 0.636 12
2 Jacek Janiszewski 4 3 0 1 27 19 8 0 0 0 0.587 10
3 Lesław Łukaszewicz 4 2 0 2 20 22 -2 0 0 0 0.476 8
4 Dawid Brzeziński 4 1 0 3 20 26 -6 0 0 0 0.435 6
5 Jarosław Kabat 4 0 0 4 16 28 -12 0 0 0 0.364 4
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Niewęgłowski 4 3 0 1 23 23 0 0 0 0 0.5 10
2 Siranchuk Daria 4 2 0 2 26 22 4 0 0 0 0.542 8
3 Maciej Życiński 4 2 0 2 23 19 4 0 0 0 0.548 8
4 Tomasz Kuraś 4 2 0 2 24 24 0 0 0 0 0.5 8
5 Antonio Quarta 4 1 0 3 17 25 -8 0 0 0 0.405 6
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mateusz Szurgot 3 3 0 0 21 14 7 0 0 0 0.6 9
2 Artur Zasztowt 3 2 0 1 18 15 3 0 0 0 0.545 7
3 Zbyszek Pezowicz 3 1 0 2 16 20 -4 0 0 0 0.444 5
4 Adam Ściga 3 0 0 3 15 21 -6 0 0 0 0.417 3
5 Marta Anna Wawrzyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sławomir Nowak 4 4 0 0 28 16 12 0 0 0 0.636 12
2 Żaneta Foniok 4 2 0 2 26 19 7 0 0 0 0.578 8
3 Adam Stefankiewicz 4 2 0 2 21 21 0 0 0 0 0.5 8
4 Adam Kumor 4 1 0 3 16 23 -7 0 0 0 0.41 6
5 Krzysztof Krajewski 4 1 0 3 15 27 -12 0 0 0 0.357 6
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nikita Rudenko 4 3 0 1 27 19 8 0 0 0 0.587 10
2 Paweł Król 4 3 0 1 25 20 5 0 0 0 0.556 10
3 Marek Domarecki 4 2 0 2 22 25 -3 0 0 0 0.468 8
4 Mirosław Murawski 4 1 0 3 20 24 -4 0 0 0 0.455 6
5 Łukasz Korsak 4 1 0 3 20 26 -6 0 0 0 0.435 6
Group A2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Witkowski 4 4 0 0 28 17 11 0 0 0 0.622 12
2 Kacper Kielmans 4 3 0 1 23 17 6 0 0 0 0.575 10
3 Paweł Mazur 4 1 0 3 22 25 -3 0 0 0 0.468 6
4 Grzegorz Nowak 4 1 0 3 18 25 -7 0 0 0 0.419 6
5 Zbigniew Śliwak 4 1 0 3 19 26 -7 0 0 0 0.422 6
Group B2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Fałdowski 4 4 0 0 28 14 14 0 0 0 0.667 12
2 Łukasz Kowalski 4 3 0 1 26 25 1 0 0 0 0.51 10
3 Piotr Stanisz 4 2 0 2 24 23 1 0 0 0 0.511 8
4 Bartłomiej Pietraszuk 4 1 0 3 21 27 -6 0 0 0 0.438 6
5 Piotr Domański 4 0 0 4 18 28 -10 0 0 0 0.391 4
Group C2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeremi Nowak 4 4 0 0 28 16 12 0 0 0 0.636 12
2 Michał Marcinkiewicz 4 3 0 1 25 20 5 0 0 0 0.556 10
3 Jozef Kwit 4 1 0 3 21 25 -4 0 0 0 0.457 6
4 Michał Przybylski 4 1 0 3 21 25 -4 0 0 0 0.457 6
5 Marek Kwiatkowski 4 1 0 3 18 27 -9 0 0 0 0.4 6
Group D2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Urbański 3 2 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 7
2 Jacek Czerepiński 3 2 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 7
3 Krzysztof Majkowski 3 1 0 2 13 18 -5 0 0 0 0.419 5
4 Arek Jakubiak 3 1 0 2 13 18 -5 0 0 0 0.419 5
5 Tomasz Krysztofik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Poland
Paweł Szewczak
D
Sat 10:47  Table 1
2-A   
Poland
Tomasz Młodziński
B
Poland
Mikołaj Terlikowski
C
Sat 10:47  Table 2
3-B   
Poland
Marcin Seba
B
Poland
Tomasz Ejsmont
C
Sat 11:20  Table 5
4-B   
Poland
Michal Puk
C
Poland
Mirosław Urbański
C
Sat 10:48  Table 3
5-C   
Poland
Andrzej Pakuła
A
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Sat 13:02  Table 9
6-C   
Poland
Kamil Podębski
B
Poland
Maciej Grygieńć
Sat 10:46  Table 4
7-D   
Poland
Roman Wasilewski
B
Taiwan
Ryan Wu
C
Sat 10:48  Table 5
8-D   
Poland
Rafał Zwierz
C
Poland
Michal Berkec
B
Sat 10:50  Table 6
9-E   
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Poland
Daniel Melibruda
C
Sat 11:25  Table 21
10-E   
Poland
Marek Wideński
BC
Poland
Grzegorz Tabor
C
Sat 10:52  Table 7
11-F   
Poland
Grzegorz Lasota
A
Poland
Wojtek Babiński
D
Sat 11:53  Table 1
12-F   
Poland
Rafał Wróblewski
C
Poland
Konrad Słoma
C
Sat 10:52  Table 8
13-G   
Poland
Dawid Tonojan
A
Poland
Michał Gajewski
B
Sat 10:52  Table 9
14-G   
Poland
Paweł Seremak
B
Poland
Kuba Trzebiński
D
Sat 10:53  Table 10
15-H   
Poland
Maciej Barcikowski
B
Poland
Krzysztof Wodecki
BC
Sat 10:54  Table 11
16-H   
Poland
Marek Wójtowicz
D
Poland
Paulina Hendożko
D
Sat 10:54  Table 21
17-I   
Poland
Piotr Twerdyk
B
Poland
Bartłomiej Krasnowski
C
Sat 10:55  Table 22
18-I   
Poland
Marcin Kubalski
B
Poland
Piotr Kucharski
C
Sat 10:55  Table 23
19-J   
Poland
Paweł Krysiński
B
Poland
Albert Wysocki
C
Sat 10:56  Table 24
20-J   
Poland
Tomasz Bukowski
C
Poland
Tomasz Wyrozębski
C
Sat 10:56  Table 25
21-K   
Poland
Jarosław Kowalski
B
Poland
JAN WOLDAN
D
Sat 11:49  Table 23
22-K   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Daniel Gontarek
D
Sat 10:56  Table 26
23-L   
Poland
Lesław Łukaszewicz
B
Poland
Dawid Brzeziński
C
Sat 12:30  Table 19
24-L   
Poland
Maciej Trudnowski
B
Poland
Jarosław Kabat
D
Sat 10:57  Table 12
25-M   
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Senegal
Maciej Życiński
B
Sat 10:57  Table 13
26-M   
Poland
Jan Niewęgłowski
B
Italy
Antonio Quarta
C
Sat 10:57  Table 14
27-N   
Poland
Artur Zasztowt
AB
Poland
Adam Ściga
C
Sat 10:58  Table 15
28-N   
Poland
Mateusz Szurgot
C
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Sat 10:58  Table 16
29-O   
Poland
Sławek Nowak
AB
Poland
Krzysztof Krajewski
C
Sat 11:28  Table 1
30-O   
Poland
Żaneta Foniok
D
Poland
Adam Stefankiewicz
C
Sat 10:58  Table 17
31-P   
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Poland
Paweł Król
C
Sat 10:59  Table 18
32-P   
Poland
Marek Domarecki
C
Poland
Mirosław Murawski
C
Sat 10:59  Table 19
33-A2   
Poland
Maciej Witkowski
A
Poland
Paweł Mazur
C
Sat 11:25  Table 20
34-A2   
Poland
Grzegorz Nowak
C
Poland
Kacper Kielmans
B
Sat 11:29  Table 17
35-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
D
Sat 11:32  Table 12
36-B2   
Poland
Łukasz Kowalski
C
Poland
Piotr Domański
C
Sat 11:37  Table 2
37-C2   
Poland
Michał Marcinkiewicz
B
Poland
Jozef Kwit
C
Sat 11:37  Table 3
38-C2   
Poland
Marek Kwiatkowski
C
Poland
Jeremi Nowak
C
Sat 11:38  Table 6
39-D2   
Poland
Arek Jakubiak
A
Poland
Krzysztof Majkowski
B
Sat 11:41  Table 7
40-D2   
Poland
Jacek Czerepiński
C
Poland
Michał Urbański
B
Sat 11:43  Table 24

Round 2

Race to 7
41-A   
Poland
Paweł Szewczak
D
Poland
Mikołaj Terlikowski
C
Sat 11:43  Table 18
42-A   
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Poland
Karol Stępień
C
Sat 11:45  Table 9
43-B   
Poland
Tomasz Ejsmont
C
Poland
Mirosław Urbański
C
Sat 12:04  Table 16
44-B   
Poland
Marcin Seba
B
Poland
Karol Barcicki
C
Sat 12:05  Table 21
45-C   
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Poland
Maciej Grygieńć
Sat 11:46  Table 11
46-C   
Poland
Andrzej Pakuła
A
Poland
Michał Muda
B
Sat 11:55  Table 13
47-D   
Taiwan
Ryan Wu
C
Poland
Michal Berkec
B
Sat 11:48  Table 4
48-D   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Daniel Szymczak
C
Sat 11:48  Table 22
49-E   
Poland
Daniel Melibruda
C
Poland
Grzegorz Tabor
C
Sat 12:02  Table 15
50-E   
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Poland
Dawid Furdyna
C
Sat 12:05  Table 26
51-F   
Poland
Wojtek Babiński
D
Poland
Konrad Słoma
C
Sat 13:14  Table 12
52-F   
Poland
Grzegorz Lasota
A
Poland
Piotr Żejmo
C
Sat 13:13  Table 22
53-G   
Poland
Michał Gajewski
B
Poland
Kuba Trzebiński
D
Sat 11:57  Table 8
54-G   
Poland
Dawid Tonojan
A
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Sat 11:57  Table 25
55-H   
Poland
Krzysztof Wodecki
BC
Poland
Paulina Hendożko
D
Sat 11:59  Table 10
56-H   
Poland
Maciej Barcikowski
B
Poland
Tomek Kielmans
C
Sat 12:14  Table 4
57-I   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
C
Poland
Piotr Kucharski
C
Sat 12:21  Table 3
58-I   
Poland
Piotr Twerdyk
B
Poland
Tomasz Deszczyński
BC
Sat 12:17  Table 20
59-J   
Poland
Albert Wysocki
C
Poland
Tomasz Wyrozębski
C
Sat 12:21  Table 9
60-J   
Poland
Paweł Krysiński
B
Poland
Ireneusz Szczepanek
C
Sat 12:24  Table 14
61-K   
Poland
JAN WOLDAN
D
Poland
Daniel Gontarek
D
Sat 15:09  Table 16
62-K   
Poland
Jarosław Kowalski
B
Poland
Szymon Duda
B
Sat 14:43  Table 10
63-L   
Poland
Dawid Brzeziński
C
Poland
Jarosław Kabat
D
Sat 11:56  Table 19
64-L   
Poland
Lesław Łukaszewicz
B
Poland
Jacek Janiszewski
C
Sat 11:47  Table 14
65-M   
Senegal
Maciej Życiński
B
Italy
Antonio Quarta
C
Sat 12:25  Table 17
66-M   
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Poland
Tomasz Kuraś
C
Sat 12:35  Table 15
67-N   
Poland
Adam Ściga
C
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Sat 12:36  Table 6
68-N   
Poland
Artur Zasztowt
AB
Poland
Marta Anna Wawrzyn
C
Sat 12:27  Table 18
69-O   
Poland
Krzysztof Krajewski
C
Poland
Adam Stefankiewicz
C
Sat 12:38  Table 21
70-O   
Poland
Sławek Nowak
AB
Poland
Adam Kumor
D
Sat 12:39  Table 22
71-P   
Poland
Paweł Król
C
Poland
Mirosław Murawski
C
Sat 12:41  Table 2
72-P   
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Poland
Łukasz Korsak
B
Sat 12:01  Table 5
73-A2   
Poland
Paweł Mazur
C
Poland
Kacper Kielmans
B
Sat 12:40  Table 1
74-A2   
Poland
Maciej Witkowski
A
Poland
Zbigniew Śliwak
C
Sat 12:42  Table 26
75-B2   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
D
Poland
Piotr Domański
C
Sat 12:45  Table 24
76-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Poland
Piotr Stanisz
D
Sat 12:19  Table 11
77-C2   
Poland
Jozef Kwit
C
Poland
Jeremi Nowak
C
Sat 12:43  Table 5
78-C2   
Poland
Michał Marcinkiewicz
B
Poland
Michał Przybylski
D
Sat 12:44  Table 10
79-D2   
Poland
Krzysztof Majkowski
B
Poland
Michał Urbański
B
Sat 12:53  Table 7
80-D2   
Poland
Arek Jakubiak
A
Poland
Tomasz Krysztofik
A
Sat 12:51  Table 7

Round 3

Race to 7
81-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
C
Poland
Karol Stępień
C
Sat 12:54  Table 3
82-A   
Poland
Paweł Szewczak
D
Poland
Tomasz Młodziński
B
Sat 12:58  Table 11
83-B   
Poland
Mirosław Urbański
C
Poland
Karol Barcicki
C
Sat 13:10  Table 16
84-B   
Poland
Tomasz Ejsmont
C
Poland
Michal Puk
C
Sat 13:10  Table 17
85-C   
Poland
Maciej Grygieńć
Poland
Michał Muda
B
Sat 13:06  Table 13
86-C   
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Poland
Kamil Podębski
B
Sat 14:10  Table 14
87-D   
Poland
Michal Berkec
B
Poland
Daniel Szymczak
C
Sat 13:07  Table 8
88-D   
Taiwan
Ryan Wu
C
Poland
Rafał Zwierz
C
Sat 13:08  Table 14
89-E   
Poland
Grzegorz Tabor
C
Poland
Dawid Furdyna
C
Sat 13:11  Table 18
90-E   
Poland
Daniel Melibruda
C
Poland
Marek Wideński
BC
Sat 13:12  Table 4
91-F   
Poland
Konrad Słoma
C
Poland
Piotr Żejmo
C
Sat 12:12  Table 12
92-F   
Poland
Wojtek Babiński
D
Poland
Rafał Wróblewski
C
Sat 14:20  Table 5
93-G   
Poland
Kuba Trzebiński
D
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Sat 13:14  Table 21
94-G   
Poland
Michał Gajewski
B
Poland
Paweł Seremak
B
Sat 13:18  Table 2
95-H   
Poland
Paulina Hendożko
D
Poland
Tomek Kielmans
C
Sat 14:23  Table 7
96-H   
Poland
Krzysztof Wodecki
BC
Poland
Marek Wójtowicz
D
Sat 12:58  Table 19
97-I   
Poland
Piotr Kucharski
C
Poland
Tomasz Deszczyński
BC
Sat 13:23  Table 25
98-I   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
C
Poland
Marcin Kubalski
B
Sat 13:22  Table 20
99-J   
Poland
Tomasz Wyrozębski
C
Poland
Ireneusz Szczepanek
C
Sat 13:28  Table 19
100-J   
Poland
Albert Wysocki
C
Poland
Tomasz Bukowski
C
Sat 13:42  Table 26
101-K   
Poland
Daniel Gontarek
D
Poland
Szymon Duda
B
Sat 12:47  Table 25
102-K   
Poland
JAN WOLDAN
D
Poland
Adam Wilk
C
Sat 14:24  Table 6
103-L   
Poland
Jarosław Kabat
D
Poland
Jacek Janiszewski
C
Sat 13:44  Table 5
104-L   
Poland
Dawid Brzeziński
C
Poland
Maciej Trudnowski
B
Sat 13:44  Table 1
105-M   
Italy
Antonio Quarta
C
Poland
Tomasz Kuraś
C
Sat 13:50  Table 15
106-M   
Senegal
Maciej Życiński
B
Poland
Jan Niewęgłowski
B
Sat 13:45  Table 7
107-N   
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Poland
Marta Anna Wawrzyn
C
Sat 13:45  Table 16
108-N   
Poland
Adam Ściga
C
Poland
Mateusz Szurgot
C
Sat 13:49  Table 3
109-O   
Poland
Adam Stefankiewicz
C
Poland
Adam Kumor
D
Sat 13:53  Table 2
110-O   
Poland
Krzysztof Krajewski
C
Poland
Żaneta Foniok
D
Sat 13:51  Table 10
111-P   
Poland
Mirosław Murawski
C
Poland
Łukasz Korsak
B
Sat 13:32  Table 11
112-P   
Poland
Paweł Król
C
Poland
Marek Domarecki
C
Sat 13:52  Table 22
113-A2   
Poland
Kacper Kielmans
B
Poland
Zbigniew Śliwak
C
Sat 13:57  Table 4
114-A2   
Poland
Paweł Mazur
C
Poland
Grzegorz Nowak
C
Sat 13:57  Table 24
115-B2   
Poland
Piotr Domański
C
Poland
Piotr Stanisz
D
Sat 13:58  Table 8
116-B2   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
D
Poland
Łukasz Kowalski
C
Sat 13:59  Table 13
117-C2   
Poland
Jeremi Nowak
C
Poland
Michał Przybylski
D
Sat 14:00  Table 9
118-C2   
Poland
Jozef Kwit
C
Poland
Marek Kwiatkowski
D
Sat 14:02  Table 11
119-D2   
Poland
Michał Urbański
B
Poland
Tomasz Krysztofik
A
 
120-D2   
Poland
Krzysztof Majkowski
B
Poland
Jacek Czerepiński
C
Sat 14:05  Table 21

Round 4

Race to 7
121-A   
Poland
Karol Stępień
C
Poland
Tomasz Młodziński
B
Sat 14:09  Table 20
122-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
C
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Sat 14:12  Table 18
123-B   
Poland
Karol Barcicki
C
Poland
Michal Puk
C
Sat 14:30  Table 25
124-B   
Poland
Mirosław Urbański
C
Poland
Marcin Seba
B
Sat 14:16  Table 12
125-C   
Poland
Michał Muda
B
Poland
Kamil Podębski
B
Sat 15:06  Table 6
126-C   
Poland
Maciej Grygieńć
Poland
Andrzej Pakuła
A
Sat 14:19  Table 16
127-D   
Poland
Daniel Szymczak
C
Poland
Rafał Zwierz
C
Sat 14:22  Table 17
128-D   
Poland
Michal Berkec
B
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 14:24  Table 22
129-E   
Poland
Dawid Furdyna
C
Poland
Marek Wideński
BC
Sat 14:27  Table 19
130-E   
Poland
Grzegorz Tabor
C
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Sat 14:33  Table 26
131-F   
Poland
Piotr Żejmo
C
Poland
Rafał Wróblewski
C
Sat 15:03  Table 12
132-F   
Poland
Konrad Słoma
C
Poland
Grzegorz Lasota
A
Sat 14:46  Table 23
133-G   
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Poland
Paweł Seremak
B
Sat 14:36  Table 2
134-G   
Poland
Kuba Trzebiński
D
Poland
Dawid Tonojan
A
Sat 14:40  Table 8
135-H   
Poland
Tomek Kielmans
C
Poland
Marek Wójtowicz
D
Sat 15:00  Table 21
136-H   
Poland
Paulina Hendożko
D
Poland
Maciej Barcikowski
B
Sat 15:26  Table 4
137-I   
Poland
Tomasz Deszczyński
BC
Poland
Marcin Kubalski
B
Sat 14:45  Table 3
138-I   
Poland
Piotr Kucharski
C
Poland
Piotr Twerdyk
B
Sat 14:49  Table 18
139-J   
Poland
Ireneusz Szczepanek
C
Poland
Tomasz Bukowski
C
Sat 14:50  Table 14
140-J   
Poland
Tomasz Wyrozębski
C
Poland
Paweł Krysiński
B
Sat 15:11  Table 22
141-K   
Poland
Szymon Duda
B
Poland
Adam Wilk
C
Sat 15:46  Table 18
142-K   
Poland
Daniel Gontarek
D
Poland
Jarosław Kowalski
B
Sat 13:48  Table 23
143-L   
Poland
Jacek Janiszewski
C
Poland
Maciej Trudnowski
B
Sat 14:39  Table 1
144-L   
Poland
Jarosław Kabat
D
Poland
Lesław Łukaszewicz
B
Sat 14:48  Table 9
145-M   
Poland
Tomasz Kuraś
C
Poland
Jan Niewęgłowski
B
Sat 15:58  Table 16
146-M   
Italy
Antonio Quarta
C
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Sat 15:58  Table 8
147-N   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
C
Poland
Mateusz Szurgot
C
Sat 15:21  Table 8
148-N   
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Poland
Artur Zasztowt
AB
Sat 15:39  Table 13
149-O   
Poland
Adam Kumor
D
Poland
Żaneta Foniok
D
Sat 14:52  Table 4
150-O   
Poland
Adam Stefankiewicz
C
Poland
Sławek Nowak
AB
Sat 14:53  Table 15
151-P   
Poland
Łukasz Korsak
B
Poland
Marek Domarecki
C
Sat 14:58  Table 7
152-P   
Poland
Mirosław Murawski
C
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Sat 14:54  Table 13
153-A2   
Poland
Zbigniew Śliwak
C
Poland
Grzegorz Nowak
C
Sat 14:59  Table 24
154-A2   
Poland
Kacper Kielmans
B
Poland
Maciej Witkowski
A
Sat 15:32  Table 17
155-B2   
Poland
Piotr Stanisz
D
Poland
Łukasz Kowalski
C
Sat 15:04  Table 11
156-B2   
Poland
Piotr Domański
C
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Sat 15:03  Table 5
157-C2   
Poland
Michał Przybylski
D
Poland
Marek Kwiatkowski
D
Sat 15:22  Table 25
158-C2   
Poland
Jeremi Nowak
C
Poland
Michał Marcinkiewicz
B
Sat 15:56  Table 20
159-D2   
Poland
Tomasz Krysztofik
A
Poland
Jacek Czerepiński
C
 
160-D2   
Poland
Michał Urbański
B
Poland
Arek Jakubiak
A
Sat 15:25  Table 19

Round 5

Race to 7
161-A   
Poland
Tomasz Młodziński
B
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Sat 15:24  Table 2
162-A   
Poland
Karol Stępień
C
Poland
Paweł Szewczak
D
Sat 15:48  Table 21
163-B   
Poland
Michal Puk
C
Poland
Marcin Seba
B
Sat 15:30  Table 9
164-B   
Poland
Karol Barcicki
C
Poland
Tomasz Ejsmont
C
Sat 15:32  Table 15
165-C   
Poland
Kamil Podębski
B
Poland
Andrzej Pakuła
A
Sat 16:18  Table 9
166-C   
Poland
Michał Muda
B
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Sat 16:06  Table 6
167-D   
Poland
Rafał Zwierz
C
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 15:45  Table 3
168-D   
Poland
Daniel Szymczak
C
Taiwan
Ryan Wu
C
Sat 15:33  Table 26
169-E   
Poland
Marek Wideński
BC
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Sat 15:42  Table 1
170-E   
Poland
Dawid Furdyna
C
Poland
Daniel Melibruda
C
Sat 15:35  Table 5
171-F   
Poland
Rafał Wróblewski
C
Poland
Grzegorz Lasota
A
Sat 16:21  Table 25
172-F   
Poland
Piotr Żejmo
C
Poland
Wojtek Babiński
D
Sat 16:09  Table 12
173-G   
Poland
Paweł Seremak
B
Poland
Dawid Tonojan
A
Sat 16:27  Table 21
174-G   
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Poland
Michał Gajewski
B
Sat 15:47  Table 7
175-H   
Poland
Marek Wójtowicz
D
Poland
Maciej Barcikowski
B
Sat 16:14  Table 5
176-H   
Poland
Tomek Kielmans
C
Poland
Krzysztof Wodecki
BC
Sat 15:49  Table 10
177-I   
Poland
Marcin Kubalski
B
Poland
Piotr Twerdyk
B
Sat 16:15  Table 4
178-I   
Poland
Tomasz Deszczyński
BC
Poland
Bartłomiej Krasnowski
C
Sat 16:17  Table 2
179-J   
Poland
Tomasz Bukowski
C
Poland
Paweł Krysiński
B
Sat 16:03  Table 24
180-J   
Poland
Ireneusz Szczepanek
C
Poland
Albert Wysocki
C
Sat 15:53  Table 11
181-K   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Jarosław Kowalski
B
Sat 12:51  Table 23
182-K   
Poland
Szymon Duda
B
Poland
JAN WOLDAN
D
Sat 13:38  Table 6
183-L   
Poland
Maciej Trudnowski
B
Poland
Lesław Łukaszewicz
B
Sat 16:30  Table 19
184-L   
Poland
Jacek Janiszewski
C
Poland
Dawid Brzeziński
C
Sat 16:23  Table 18
185-M   
Poland
Jan Niewęgłowski
B
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Sat 14:35  Table 20
186-M   
Poland
Tomasz Kuraś
C
Senegal
Maciej Życiński
B
Sat 17:12  Table 20
187-N   
Poland
Mateusz Szurgot
C
Poland
Artur Zasztowt
AB
Sat 16:31  Table 7
188-N   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
C
Poland
Adam Ściga
C
 
189-O   
Poland
Żaneta Foniok
D
Poland
Sławek Nowak
AB
Sat 15:37  Table 23
190-O   
Poland
Adam Kumor
D
Poland
Krzysztof Krajewski
C
Sat 15:50  Table 14
191-P   
Poland
Marek Domarecki
C
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Sat 16:16  Table 14
192-P   
Poland
Łukasz Korsak
B
Poland
Paweł Król
C
Sat 16:24  Table 23
193-A2   
Poland
Grzegorz Nowak
C
Poland
Maciej Witkowski
A
Sat 16:35  Table 8
194-A2   
Poland
Zbigniew Śliwak
C
Poland
Paweł Mazur
C
Sat 16:11  Table 15
195-B2   
Poland
Łukasz Kowalski
C
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Sat 16:01  Table 22
196-B2   
Poland
Piotr Stanisz
D
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
D
Sat 16:26  Table 3
197-C2   
Poland
Marek Kwiatkowski
D
Poland
Michał Marcinkiewicz
B
Sat 16:51  Table 26
198-C2   
Poland
Michał Przybylski
D
Poland
Jozef Kwit
C
Sat 16:19  Table 1
199-D2   
Poland
Jacek Czerepiński
C
Poland
Arek Jakubiak
A
Sat 16:32  Table 22
200-D2   
Poland
Tomasz Krysztofik
A
Poland
Krzysztof Majkowski
B
 

Last sixtyfour

Race to 7
201   
Poland
Adam Wilk
C
Random draw
 
202   
Poland
Artur Zasztowt
AB
Poland
Łukasz Kowalski
C
Sat 19:07  Table 23
203   
Poland
Marcin Kubalski
B
Poland
Tomek Kielmans
C
Sat 19:15  Table 12
204   
Poland
Piotr Kucharski
C
Poland
Mateusz Szurgot
C
Sat 19:16  Table 10
205   
Poland
Jeremi Nowak
C
Poland
Tomasz Wyrozębski
C
Sat 19:06  Table 23
206   
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Poland
Piotr Twerdyk
B
Sat 19:16  Table 8
207   
Poland
Maciej Barcikowski
B
Poland
Jozef Kwit
C
Sat 19:16  Table 21
208   
Poland
Roman Wasilewski
B
Poland
Paweł Mazur
C
Sat 19:04  Table 22
209   
Poland
Tomasz Młodziński
B
Poland
Krzysztof Majkowski
B
Sat 19:17  Table 1
210   
Poland
Grzegorz Lasota
A
Poland
Michał Marcinkiewicz
B
Sat 19:23  Table 16
211   
Poland
Karol Barcicki
C
Poland
Grzegorz Tabor
C
Sat 19:24  Table 18
212   
Poland
Lesław Łukaszewicz
B
Poland
Maciej Witkowski
A
Sat 19:24  Table 25
213   
Poland
Andrzej Pakuła
A
Poland
Michal Puk
C
Sat 19:38  Table 4
214   
Poland
Michał Urbański
B
Poland
Wojtek Babiński
D
  Table 17
215   
Poland
Szymon Duda
B
Poland
Paweł Król
C
Sat 19:18  Table 24
216   
Poland
Marcin Seba
B
Drawn from group standings
 
217   
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Random draw
 
218   
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Poland
Paweł Szewczak
D
Sat 19:12  Table 22
219   
Poland
Jan Niewęgłowski
B
Poland
Piotr Stanisz
D
Sat 19:21  Table 16
220   
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Poland
Konrad Słoma
C
Sat 19:41  Table 6
221   
Poland
Dawid Tonojan
A
Poland
Jarosław Kowalski
B
Sat 18:32  Table 20
222   
Poland
Daniel Szymczak
C
Poland
Paweł Seremak
B
Sat 19:41  Table 19
223   
Poland
Kacper Kielmans
B
Ukraine
Siranchuk Daria
B
R1
Sat 19:37  Table 20
224   
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Poland
Krzysztof Wodecki
BC
Sat 19:41  Table 26
225   
Poland
Maciej Trudnowski
B
Poland
Jacek Czerepiński
C
Sat 19:39  Table 4
226   
Poland
Albert Wysocki
C
Poland
Michal Berkec
B
Sat 19:48  Table 22
227   
Poland
Jacek Janiszewski
C
Senegal
Maciej Życiński
B
Sat 19:49  Table 26
228   
Poland
Marek Domarecki
C
Poland
Sławek Nowak
AB
Sat 19:46  Table 24
229   
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Poland
Adam Stefankiewicz
C
Sat 19:47  Table 8
230   
Poland
Kamil Podębski
B
Poland
Marek Wideński
BC
Sat 19:44  Table 14
231   
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Poland
Żaneta Foniok
D
Sat 19:46  Table 21
232   
Poland
Paweł Krysiński
B
Drawn from group standings
 

Last thirtytwo

Race to 7
233   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Artur Zasztowt
AB
Sat 19:51  Table 6
234   
Poland
Marcin Kubalski
B
Poland
Mateusz Szurgot
C
Sat 19:55  Table 12
235   
Poland
Jeremi Nowak
C
Poland
Andrzej Guzanowski
B
Sat 20:41  Table 22
236   
Poland
Maciej Barcikowski
B
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 20:18  Table 8
237   
Poland
Tomasz Młodziński
B
Poland
Grzegorz Lasota
A
Sat 20:09  Table 26
238   
Poland
Grzegorz Tabor
C
Poland
Maciej Witkowski
A
Sat 19:59  Table 21
239   
Poland
Andrzej Pakuła
A
Poland
Michał Urbański
B
Sat 20:00  Table 23
240   
Poland
Szymon Duda
B
Poland
Marcin Seba
B
Sat 20:04  Table 25
241   
Poland
Łukasz Fałdowski
C
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Sat 20:03  Table 24
242   
Poland
Piotr Stanisz
D
Poland
Łukasz Szczygieł
C
Sat 19:53  Table 10
243   
Poland
Dawid Tonojan
A
Poland
Daniel Szymczak
C
Sat 20:05  Table 4
244   
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Poland
Zbyszek Pezowicz
C
Sat 21:16  Table 25
245   
Poland
Maciej Trudnowski
B
Poland
Michal Berkec
B
Sat 20:44  Table 24
246   
Senegal
Maciej Życiński
B
Poland
Marek Domarecki
C
Sat 20:27  Table 10
247   
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Poland
Marek Wideński
BC
Sat 20:05  Table 14
248   
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Poland
Paweł Krysiński
B
Sat 20:11  Table 16

Last sixteen

Race to 7
249   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Mateusz Szurgot
C
Sat 21:15  Table 26
250   
Poland
Jeremi Nowak
C
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 21:50  Table 22
251   
Poland
Grzegorz Lasota
A
Poland
Maciej Witkowski
A
R1
Sat 21:15  Table 20
252   
Poland
Andrzej Pakuła
A
Poland
Szymon Duda
B
Sat 21:17  Table 24
253   
Poland
Szymon Bruśnicki
C
Poland
Piotr Stanisz
D
Sat 20:52  Table 21
254   
Poland
Daniel Szymczak
C
Ukraine
Siranchuk Daria
B
Sat 22:17  Table 23
255   
Poland
Michal Berkec
B
Senegal
Maciej Życiński
B
Sat 21:19  Table 23
256   
Ukraine
Nikita Rudenko
A
Poland
Sebastian Szymkowski
B
Sat 21:30  Table 21

Quarter final

Race to 7
257   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Roman Wasilewski
B
Sat 23:05  Table 24
258   
Poland
Maciej Witkowski
A
Poland
Szymon Duda
B
Sat 22:35  Table 21
259   
Poland
Piotr Stanisz
D
Poland
Daniel Szymczak
C
Sat 23:35  Table 22
260   
Poland
Michal Berkec
B
Ukraine
Nikita Rudenko
A
R2
Sat 22:35  Table 20

Semi final

Race to 7
261   
Poland
Adam Wilk
C
Poland
Maciej Witkowski
A
Sun 00:24  Table 21
262   
Poland
Daniel Szymczak
C
Poland
Michal Berkec
B
Sun 00:19  Table 20

Final

Race to 7
263   
Poland
Maciej Witkowski
A
R1
Poland
Michal Berkec
B
Sun 02:04  Table 20

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants